Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Badas pasaulyje

Dabartinis pasaulio įvykių

158_hladomor_ve_svete.jpg

Badas pasaulyje

Pridėta: 01.10.2010
Parodymų skaičius: 305162x
Temos: Dabartinis pasaulio įvykių
PrintTisk

JT: Taškų alkanas pasaulyje viršija vieną milijardą ir dėl ekonominės krizės

Maisto ir ekonomikos krizės derinys sukėlė badaujančių pasaulyje skaičius viršija vieną milijardą. Palyginti su praėjusiais metais, padaugėjo 100000000-1020000000, sakė Maisto ir žemės ūkio organizacija, JT specializuotos agentūros. Tai prasčiausi per keturiasdešimt metų. Beveik visi alkani gyvena besivystančiose šalyse.

Vienas milijardas ir dvidešimt milijonų. Taigi daugelis žmonių visame pasaulyje kenčia nuo lėtinių mitybos. Dauguma, 642 milijonų eurų, Azijos ir Ramiojo vandenyno balsų dauguma.

Į pietus nuo Sacharos esančioje Afrikos 265000000 badaujančių žmonių Lotynų Amerikoje ir Karibų baseino, 53 mln. Vidurio Rytai ir Šiaurės Afrika 42000000. "Tik" penkiolika milijonų badaujančių žmonių gyvena besivystančiose šalyse, sakoma pranešime.

Nuo praėjusių metų padidėjo baisu šimtas milijonų alkanas, o likutis yra pasaulinės maisto krizės 70 metų blogiausia.

Daugiau bauginantis sausringos Nigeris bado. Maistas turi milijonus

Daugiau nei pusė 12,5 milijonai žmonių Nigeris bado grėsmę, įspėja humanitarinėmis agentūromis. Kaltinti dėl prasto derliaus dėl sausros. Nigeris pagal JT patiria blogiausias maisto krizę savo istorijoje.

Kenčia nuo maisto trūkumo, maždaug septynių milijonų žmonių - 400.000 iš jų yra vaikų, kurie buvo net penkerius metus, kelia nerimą britų humanitarinės organizacijos "Oxfam" ir "Gelbėkit vaikus", su skubios pagalbos jiems reikia apie du milijonai žmonių.

Padėtis blogėja kiekvieną dieną, tačiau jau pasiekė krizės mastą didesnis nei sausuoju laikotarpiu 2005 metais. Jie paprašė dešimt milijonų dolerių (207 eurų) pagalbos į nukentėjusias vietoves.

Pasak JT vadovas Nigeryje, kad dabartinė krizė yra blogiausia dar šalies istorijoje. Bet Jungtinių Tautų šiuo metu turi tik pusę lėšų, reikalingų pašalinti sausrų padarinių ir užtikrinti, kad būtų pakankamai maisto.

Maisto krizė kilo Nigeris, nes trūksta lietaus ir dėl to prasto derliaus pernai. Situaciją dar labiau blogina maisto kainų kilimas, daugeliui žmonių ir neturi pinigų net labai paprastas maisto produktų, tokių kaip grūdai, BBC sakė savo interneto svetainėje, kad bus kito derliaus rugsėjo mėn.

Badu miršta vaikas kas penkias sekundes. Pasaulio lyderiai negalvoja

Aukščiausio lygio susitikime dėl maisto saugumo, kurį organizuoja Pasaulinė organizacija Maisto ir žemės ūkio, įvykusioje ištarti abejingumo pasaulio politikų ir atnešė mažai pažangos kovos su badu, kuris buvo pagrindinis jo tikslas. Tačiau pasaulyje miršta dėl prastos mitybos kas penkias sekundes, vienas vaikas, daugiau nei 17.000 dieną ir 6 milijonus metų iš viso.

Pavyzdžiui, vadovai ekonomiškai galingų valstybių, vadinamojo G8, tačiau jo žodžiai išgirsti. Aukščiausiojo lygio susitikimas neatvyko. "Apmaudu, kad iš didžiausių ir turtingiausių šalių lyderiai atėjo", sakė jis Gawain Kripke Britanijos labdaros organizacijai "Oxfam. "Be jų būtų labai sunku įsivaizduoti, kaip pasaulio Katalikybė su šiais sunkumais." Iš 192 valstybių vadovai ir vyriausybės juos galiausiai paaiškėjo, mažiau nei trečdalis ir net daugelio šalių atsiuntė žemės ūkio ministrai, o ne vadovai.

Šaltinis: http://zpravy.idnes.cz/

KOMENTARAI

Anksčiau daug kartų badas, bet niekada tokio masto, kaip per pastaruosius keletą dešimtmečių. Niekada iki šiol buvo pasaulyje trūksta šimtų milijonų žmonių kenčia nuo bado ar nepakankamos mitybos.

Išpildykite Biblijos pranašystės, kad Jėzus Kristus. Visa tai turi būti dar vėl ir pabaigos kančias šioje žemėje. Biblija kalba aiškiai ir tiems, kurie mokėsi ir, palyginti su istorija labai konkrečiai. Nėra geresnio ir patikima pranašystė, ir nėra geresnio išeities taškas, nei Jėzus Kristus.

Mt 24,7 - išeiti į įvairias vietas, badmečių ir žemės drebėjimų.

Pažymėti 13, 8 - įvairiose vietose badmečių ir žemės drebėjimų, bus išeiti. Bet jie yra tik gimimo skausmai pradžioje.

Mt 24,27 - Žmogaus Sūnus atėjimas ateina kaip žaibas - užsidegs danguje iš vakarų į rytus.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Dabartinis pasaulio įvykių

Buvęs popiežiaus Jono Pauliaus II. bus paskelbtas šventuoju - Ką Biblija?

316_vatikan.jpg Dabartinis popiežius Benediktas XVI patvirtino dekretą, kuriame yra jo pirmtakas Jonas Paulius II. pripažįsta, vykdymo stebuklas. Tai gali būti buvęs popiežius oficialiai palaimintuoju. Pripažinimas stebuklas yra reikalingi beatifikacijos mirusiojo. Jonas Paulius ...
Pridėta: 18.01.2011
Parodymų skaičius: 146725x

Mesijo žydai

164_izrael_vlajka.jpg Mesijo žydai - vykdyti pranašystėBe daugelio krikščionių nominalų egzistuoja Izraelio ir vadinamųjų "Mesijo žydai" judėjimas. Šie žmonės paprastai ateina iš žydų šeimos, bet tikėti į Jėzų kaip Mesiją ir priimti mokymų ...
Pridėta: 06.10.2010
Parodymų skaičius: 204729x

Žymiai padidinti žemės drebėjimai numerį!

392_katastrofykont.jpg Nuolat daugėja žemės drebėjimų visoje šalyje. Daugelis žmonių suvokia kaitos ir anomalijų pobūdis ir pradeda suprasti, kad ne viskas yra tvarkoje. Jie supranta, kad kažkas vyksta, kas istorijoje. Kiekvieną kartą, kai ...
Pridėta: 11.03.2011
Parodymų skaičius: 259494x

Netrukus su didžiule finansine krize yra neišvengiamas

478_graf-down.jpg Visas pasaulis susiduria su vis didesnį finansinių problemų. Daugelis žmonių pradėjo suvokti, kad šis užburtas ratas didžiulė valstybės skola neturi vadovauti. Tai tik trumpas laiko klausimas prieš finansų sistemos išsekimas ir ...
Pridėta: 13.09.2011
Parodymų skaičius: 159663x

Kas vyksta arabų šalyse - bus dar vienas išvykimas?

370_arabske_zeme.jpg Didelės antivyriausybinių protestų hit per pastaruosius du mėnesius, didelė dalis Artimųjų Rytų. Demonstrantai protestuoja prieš blogos gyvenimo sąlygos, politinės korupcijos, didelio nedarbo, ribojimas žmogaus teisių ir informacijos laisvės.Didžiausias riaušes dabar Lyby. ...
Pridėta: 25.02.2011
Parodymų skaičius: 137324x

Lt.AmazingHope.net - Badas pasaulyje