Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Atšildymas ledo mūsų planetai - Biblija duoda didelį "laboratorijoje pažymi"

Evoliucija ar kūrimas?

369_planeta_zeme.jpg

Atšildymas ledo mūsų planetai - Biblija duoda didelį "laboratorijoje pažymi"

Pridėta: 25.02.2011
Parodymų skaičius: 143905x
Temos: Evoliucija ar kūrimas?
PrintTisk

Pr 1,2 - Žemė buvo tuščia ir tuščia, tamsa buvo per bedugnę, ir svyruoti daugiau kaip Dievo Dvasios vandenyse.

"Vandens planeta, įsikūrusi giliai erdvėje, ledinis planetos Labai žema temperatūra vyrauja visatos, Tamsus žvaigždė -.. Saule, sustingsta visas medžiagas, net dujų seniai" skaičius "į" laboratorijos ataskaitą "apie įvykius, sako, kad svyruoti per Dievo Dvasia vandenyse.

Kitaip ženklai mums sako ką nors apie Dievo prigimtį, tai yra. Iš šio apibūdinimo, mes sužinome, kad Dievas duoda šiluminės energijos pakeisti planetoje.

Įst 4,24 - Viešpats, tavo Dievas, naudojančių gaisro, pavydus Dievas!

Išėjimo 24,17 - Atsižvelgiant į izraeliečių šlovės atrodė, kaip naudojantis ugnis kalno viršūnėje.

Iz 64,3 - Nuo kokio amžiaus niekada girdėjote, niekas nematė jo akių, kad bet be jūsų Dievas, ir derėtis su tais, kurie Jo laukia.

Kitoje "laboratorija aprašyta" mums pasakoma, kad pirmą dieną buvo naktis "tamsa" ir šį rytą buvo "šviesos. "Stebėtojas mato, kad ledo planetą iš vienos pusės atneša kaitra, kad ji apima vienos pusės.

Planeta po to įdėti į judesio ir pradeda suktis nuo šilumos šaltinio, kaip ir jautienos gabalas Impaled ant iešmo. Šis įrašas yra "Žemės diena" pradžioje, vieną apsisukimą atitinka vieną dieną. Jei Dvasios "persikėlė" visoje šalyje, tai tik "dienos".

Kitas įrašas pasiūlymai ir atšildykite sušaldyti dujų planetoje sklaidos ir pastovus sukimosi planeta nuo šviesos šaltinių.

Pr 1,6 - Dievas tarė: "Tebūnie vandens iš dangaus į atskiras vandenį iš vandens viduryje!"

Jūs kalbate apie ramiai ir atšildymo sušaldyti dujas ir vandenį, todėl atskirti nuo kitų atitirpinimas medžiagų. Ji pasiekė stagnacijos laikotarpis, arba tarp poros diafragma pusiausvyrą išorinis parametras dujinių atmosferos ir vandens paviršiaus.

Stebėtojas registruoja kitą etapą. Taip pat pradžių patirti atšildymas dirvožemio ir kitų medžiagų, taip sumažinant planetos tankis ir šilumos plėtimosi yra padidinti jo mastą. Šie pokyčiai vyksta pagal padengti vandeniu savo skystas sukėlė didžiulį kapiliarumas, taigi ir paviršinio vandens persikėlė į aktifers (giliųjų požeminių vandens rezervuarų) po šios planetos paviršiaus.

Pr 1,9 - pasakė Dievas, pagal dangaus vandenų būti surenkamos į vieną vietą ir ar jis virsta sausa žemė "- ir padarė.

Ledo planetą paversti planetą su žemynu ir dujinių atmosfera, viskas buvo baigta užuolaidų garo. Tas faktas, kad Mozė parašė Genesis, knygos, kuri galėtų turėti absoliučiai jokių etapas (laipsniais) atitirpinimo ledinis planeta "žinių įrodo Dievo įkvėptas įrašą kūrimą.

Be to suvokti degimo (užsiliepsnojimo) masių degių dujų Saulės sistemos centras.

Pr 1, 14-16 - Dievas tarė: "! Nepriklausomai dangaus dangaus žibinto į dalijamąjį dieną nuo nakties, bus nustatyti požymius, dienas ir metus bus dangaus dangaus žibintų apšviesti žemę" - Ir tapo. Dievas padarė dvi dideles šviesas: daugiau valdymo diena, ir mažiau nakčiai valdyti, taip pat žvaigždes.

Ir Dievas sutvėrė saulę, mėnulį ir žvaigždes. Naujas šviesos šaltinis saulė pakeitė Dievo Dvasia, kaip daug mažesni, tačiau vis dar tinkamas šaltinis šilumos ir šviesos. Su šia nauja šilumos šaltinis, kuris galios pusiausvyrai atkurti drėgmės ir kontrolės šviesos ir tamsos, Galingasis Dievas žiūri į naują "Terariumas", teigdamas, kad jis yra geras.

Biblija nežino, kada jis buvo sukurtas su saulės planetų ir jų palydovų. Mums sako, kad egzistavo jau prieš pirmą dieną kūrimas savaitę, nes pirmą dieną jis buvo sukurtas tik šviesa.

Pr 1,3-5 - pasakė Dievas: taip bus šviesa! "-.. Ir atsirado šviesa Dievas matė, kad šviesa yra gera, ir Dievas atskyrė šviesą nuo tamsos Dievas pavadino šviesą" dienos "ir tamsą" naktis "Tai buvo vakaras ir rytas pirmoji diena..

Kai kurie laikosi nuomonės, kad visatoje žvaigždėmis buvo sukurta ketvirtą dieną kūrybos savaitę. Bet tai neįmanoma, nes dauguma žvaigždžių, kad mes matome yra milijonai šviesmečių atstumu. Sukūrimo savaitė buvo apie 6.000 metų senumo. Tas faktas, kad dabar mes matome iš šių žvaigždžių šviesos įrodyti, kad jie buvo sukurti milijonus metų.

Vienas argumentas prieš šį tvirtinimą, kad Dievas sukūrė žvaigždes yra visiškai išvystyta. Jei taip, šių tolimų dalykų šviesa buvo sukurta "išvystyta" ir pasikėsindamas žemės po to, kai buvo sukurtas. Pastaba dėl to, kad neseniai, astronomai pastebėjo mūsų "nauja". Tai nebūtų įmanoma, jei visi jie buvo gerai apšviesta žvaigždžių. Paskutinį kartą matytas dėvėti Nova, po baigiasi lempa, paliko daug planetų (orbitalių). Tai įrodo, kad naujų lengvųjų Dievo kūrybą, ne tik sprogo saulė, sužinoti, kaip šiuolaikinės astronomija.

Prieš savaitę į visatos masės Saulės padaras, bet vis dar buvo Tamsus. Po to, kai buvo įjungtas, kaip nurodyta Pr 1, 14-19, su šviesa atsispindi nuo planetų ir jų palydovų, kaip mūsų Saulė, mėnulis ir žvaigždės pirmą kartą buvo pastebėtas į ketvirtą dieną kūrimas savaitę.

Flora pirmą kartą paminėta trečią dieną, žuvų, paukščių ir gyvūnų penktą dieną ir žmonės yra įvestas į šeštąją dieną. Per septintą sukimosi planeta po baigė atšildymas ir Upiększony, ir paminėjo įvairias formas gyvybės Žemės planetoje, Dievas ilsėjosi.

Tokiu būdu planetos, diafragmos poromis vyko aukščiau. Jis vyko pagal plūdrumo jėgų sukeltas sukimosi greitis apskaičiuojamas kruopščiai ir suspaustas karštas oras gaminamas saulės šilumą derinys. Ši šiluma išlieka per diafragmos poromis planetų. Žemė buvo sukurta "mineralinis" homogeninė, tolygiai kaitinama aplinka, vandens tiekimas, kuris dauginasi daug gyvybės formų, kad dorůstaly delsė didžiulis dydis ir labai senyvo amžiaus. Kaip rodo skeleto lieka iš šiandienos gyvenimo formų protėviai.

Užtenka pasakyti, "Biblijos laboratorija ataskaita" rodo santykį palaipsniui išsamias aprašytų veiksmų roztavování ledinis planeta, kuri buvo sukurta primityvi klausimas buvo nežinoma laiko "pradžią". Tada buvo pažodžiui transformuojami per šešias dienas "Dievas tvarkymas" ir funkcijos ryškus, mėlynas planetos. Šis procesas tiksliai Mozė rašė "laboratorijos ataskaitą" 14 amžiuje pr.

Tai buvo priešistorinių planeta, nustato pajėgas, kurios turėjo įtakos senovės planetos gali sukelti "potvynis" minėjo tiek šventų ir pasaulietinių tekstų?

Plūdrumą, kurių reikia remiant garo iš atmosferos ir išcentrinės jėgos, turi išlaikyti visą tūris pusiausvyros būsena planetoje užuolaidos, gruntinio vandens buvo laikomi stagnacijos būklės. Šie santykiai buvo ne prievarta pažeidžiamos. Dėl katastrofiški kreivės planetoje atsirado vartė prie vandens paviršiaus. Tuo pat metu planetos spewed į dangų didžiulis neįtikėtinai jėga vandens kiekio, kuris buvo vandens rezervuarai, požeminiai ar hidrato sluoksnis (aktifer), kaip aprašyta genezė ir Genesis 7,11-24 8 2.

Daugiau kitame straipsnyje.

Nupiešti iš knygos: Nojaus Arka Discovery - Ronald E. Whiatt


Susiję straipsniai iš kategorijos - Evoliucija ar kūrimas?

Evoliucija ar kūrimas - Ką pasakoja drugelis sparnais?

248_motyl_1.jpg Gyvosios gamtos idėja išreiškia didžiulį grožis, švelnumas, gerovė, neišsenkantis įkvėpimo šaltinis poetams, rašytojams, kompozitoriams, menininkams - drugelio sparnas yra įrodymas Dievo didybę. Wing drugelis, buriuotojas, drugelis sparnais arba atogrąžų regionuose - ...
Pridėta: 08.11.2010
Parodymų skaičius: 212581x

Pėdos gyvenimo visatos ieško per veltui a.

356_vznik_zovota_vesmir.jpg Daugelis dabar mano, kad gyvenimas gali sukurti kitur visatoje. Iš tiesų, yra pėdsakų gyvenimo ieškome daugiau nei šimtmečio, visiškai veltui, ir tik dėl to, primityvias sąvoka kai kurių mokslininkų, kad "kai ...
Pridėta: 17.02.2011
Parodymų skaičius: 123622x

Žaidimai - gyvenimo istorija - Dr Walter Veith

296_walter-veith.jpg Pažvelkite į Dr Walter Veith istorija. Jau daugelį metų buvo įsitikinęs ateistas ir dėstė evoliucijos universitete.Iki atidžiai nagrinėja evoliucijos faktus atėjo suvokti, kad evoliucijos teorija negali būti teisinga. Jis žinojo, kad ...
Pridėta: 15.12.2010
Parodymų skaičius: 167948x

Kuo mes tikime - 3 Creature

154_cemu_verime_3_stvoreni.jpg 3 GyviaiDievas yra visų Rašto dalykų Kūrėjas davė patikimą ataskaitą apie savo kūrybinį darbą. Per šešias dienas Viešpats padarė dangų ir žemę ir visa žemės kūrimą ir ilsėjosi septintą dieną, kad ...
Pridėta: 29.09.2010
Parodymų skaičius: 116445x

Begalinės Visatos

455_mlhovina_orion.jpg Mieli skaitytojai. Kai sakote žodį visatos, nes mes dar kartą primename žvaigždės, mėnulis, saulė ir mėlynas dangus virš galvos. Ir jei mes manome, ir stebėtis, kaip visa tai gali gauti ten. ...
Pridėta: 30.07.2011
Parodymų skaičius: 141376x

Lt.AmazingHope.net - Atšildymas ledo mūsų planetai - Biblija duoda didelį "laboratorijoje pažymi"