Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Atidarymas Biblijos miestai Sodoma ir Gomora

Biblijos archeologija

40_12_sodom_and-gomorrah.jpg

Atidarymas Biblijos miestai Sodoma ir Gomora

Pridėta: 20.09.2010
Parodymų skaičius: 492131x
Temos: Biblijos archeologija
PrintTisk
29_1_sodom_and-gomorrah.jpg30_2_sodom_and-gomorrah.jpg31_3_sodom_and-gomorrah.jpg32_4_sodom_and-gomorrah.jpg33_5_sodom_and-gomorrah.jpg34_6_sodom_and-gomorrah.jpg35_7_sodom_and-gomorrah.jpg36_8_sodom_and-gomorrah.jpg37_9_sodom_and-gomorrah.jpg38_10_sodom_and-gomorrah.jpg39_11_sodom_and-gomorrah.jpg40_12_sodom_and-gomorrah.jpg41_13_sodom_and-gomorrah.jpg42_14_sodom_and-gomorrah.jpg43_15_sodom_and-gomorrah.jpg240_analysis.jpg245_sodoma_a_gomora_sira.jpg242_sodoma_gomora_budova3.jpg243_sodoma_gomora_budova.jpg244_sodoma_gomora_budova2.jpg

Sodoma ir Gomora, Biblijos miestai sunaikinti serijos.

Visi žino, posakiu tikrai Sodoma Gomora, kai kalbame apie kažką labai gėdinga. Kur tai sakydamas kilmės, kilęs atsitiktinai ar turėti tvirtą pagrindą? Ši sąvoka negali sukelti tai atsitiks, bet iš knygos, kuri vadinama Biblijoje.

Sodoma ir Gomora bei tris kitus miestus ADMA Soaru, Cebojim buvo sunaikinta Biblijos Dievo galia jų iškrypimas. Šis miestas buvo sunaikintas kaip įspėjimas apie būsimas kartas. Visi šie nedorėliai miestai buvo sunaikinti Bibliją, sieros, visiškai paversta pelenais.

Pasibaigus pasaulio istorijos pabaigoje buvo atrastas miestas buvo sugriautas sieros, kaip parašyta Biblijoje. šių miestų visi penki buvo netoli Negyvosios jūros. Radiniai yra tikrai nuostabi. Aiškiai rodo, kad Biblijos pasakojimas, kuris atkreipia dėmesį į neribotą galią Dievas autentiškumą. Dievas tai mums mieste nuolat atnaujina, kaip įspėjimas apie šiandienos ydingas visuomenės. Tas pats likimas ištiko, kad Sodomos ir Gomoros laukia šio pasaulio.

Ieškoti iš tų miestų, mes galime paaiškinti Biblijos istorija apie Sodomos ir Gomoros, ir galite patvirtinti, jo autentiškumą. Miestų sunaikinti sieros istorija nėra tik mitas, bet faktas.

Jau daug metų rasti pastatą, buvo laikomi kūrybos pobūdį. Nepaisant to, kad šie objektai yra netoli kelių, civilizuotas vietas. Pavyzdžiui, Gomoros yra mažesnių už Masada, kuris yra ant uolų uolos tvirtovę. Nuo šios tvirtovės, yra žavinga pažvelgti į visą Gomora, pastatų ir gatvių. Nepaisant deramo viso laisvas šių miestų jie nepastebi. Sodomos tai Sodomos, kuri tai pavadinta daugelis tūkstančiais metų iki šios dienos kalnuose.

Ar yra įrodymų, kad vietos yra iš tikrųjų nustatė, Biblijos miestai lieka?

Visoje svetainėje pastatai balkšvų pelenų ir yra šiukšlinas su pažodžiui milijonai sieros rutulio. Už šias vietoves, ne sieros ir pelenų kamuolius nerasta. Buvo analizuojama, ji pelenų ir sieros kamuolius pleistras. Sieros rutuliai buvo yra 90-95% sieros. Gamta yra toks tyras sieros kiekis ne atrodo bet kurioje pasaulio vietoje.

Buvo rasti pastatų, sienų, Ziguraty, Sfinksas. Visi šie pastatai yra visiškai iš pelenų pradurtas daug sieros rutulio. Šiose vietovėse buvo rasti kaulai iš pelenų, buvo aptikta pavyzdžių išlydytos geležies ir aukso.

Kas atrado Lost City?

Ron Wyatt išlaikė Negyvoji jūra dvylika metų, kol 1989 m. viena iš šių kelionių jis buvo baltas įstaigų specialios formos palei Negyvosios jūros. Šios paslaugos turi jam priminė miesto sienų ir namų. Jie jam priminė pastatų, buvo sukurta žmogaus rankomis.

Ron atiteko Lost City su kolegomis ir ištirti šias išvadas. Jis įteikė aiškiai liudija, kad tai yra Biblijos miestas. Bėgant metams, aplankė svetainę daugeliui žmonių iš viso pasaulio. Ne kartą buvo analizuojamos sieros ir pelenų kamuolius. Tai buvo perdirbtas medžiagas, vaizdo, interneto svetainių ir knygų daug.

Čekijos Respublikos, aplankė svetainę, p. Milanas Łatka, pareiškė sieros rutulys ir turėjo padaryti išsamią analizę laboratorijoje. Tikrinami Čekijos tautos, kad šiose vietose iš tikrųjų egzistuoja, ir išvados yra teisingos. Jūs galite pamatyti viską, kas internete http://www.ban.cz

Kaip galima, kad miestas išliko iki šių dienų?

Veido miesto saugomi dėl mažo kritulių kiekis šioje teritorijoje. Šioje srityje yra minimalus kritulių kiekis (5 cm per metus). Lietus, pastatų paviršių nuo kietų paviršių pelenais, todėl, kad miestas išlieka tol, kol šiandien. Kai bus lietaus šiose vietose daugiau, miestas buvo visiškai sunaikintas, tirpsta lietus. Kai susidūrimas buvo nedidelis, ant pastatų paviršius pluta ir sukurta miesto, būtų sunaikinta vėjo.

Flavijus Juozapas parodymus, žydų karo.

Flavijus Juozapas (37-100 gyveno maždaug AD) - savo knygoje žydų karo, ketvirtojo knygos aštuntame skyriuje aprašoma, asfalto plotas (Mirusios) ežero, kur jie atsiranda dėl asfalto gabalų paviršiaus. Apibūdina ežero, kuris tęsiasi iki Arabų soar ilgio. Jame kalbama apie penkis sugriauti miestai ir pelenai, kurį jis matė ten. Laikais Flavia vietose buvo sugriauti miestai vėl aiškiai žinomas.

Biblija knyga įkvėpė mūsų Kūrėjas!

Šių archeologinių atradimų, mes galime patvirtinti, kad Biblija yra knyga pasakų, bet tikrai knyga, kurioje yra istoriniai faktai. Biblija yra knyga įkvėpė mūsų Kūrėjas.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos archeologija

Įkurtas kniedės ir suakmenėjęs medis - Nojaus arka

44_nyt_1.jpg Apie 16 rugsėjis 1987 buvo analizuojami dalykų, kurie buvo nustatyti kaip (borto medienos sijos). Galbraith laboratorija Tenesis Knowville išbandyti šiuos pavyzdžius. Analizės rezultatas parodė, kad Patikrinus atrinktus audito pavyzdžius iš išorės, ...
Pridėta: 22.07.2010
Parodymų skaičius: 184812x

Teisė Sinajaus kalno - Jebel el Lawz buvo rasta Arabija

306_sinai.jpg Po to kas Ron Wyatt atrado izraeliečių perėjimo prie Raudonosios jūros Akabos įlankos vietoje dabar aišku, kad Sinajaus kalno, negali būti įsikūręs Sinajaus pusiasalio, kaip jis kartografų. Sinajaus kalno, ant kurios ...
Pridėta: 10.01.2011
Parodymų skaičius: 288403x

Exodus - Biblija minėta Pihahiroth ir Baalzephon

169_pichirot_tarabeen.jpg PiHahiroth ir BaalZephonNuweiba yra už Nuwayba'al Muzayyinah arabų, akronimas, kuris reiškia "atvirų vandens Mozė. Jūs galite ieškoti žemėlapyje, kuris rodo pilną vardą šioje srityje galeriją. Šioje teritorijoje prieš susirinkusius žmones Izraelio ...
Pridėta: 08.10.2010
Parodymų skaičius: 219657x

Exodus - Raudonosios jūros kirtimo

118_haas1.jpg Exodus - Biblijos perėjimo prie Raudonosios jūros Izraelio tauta.Iš Biblijos Išėjimo knygoje randame vieną iš labiausiai įtikinamų istorijų. Ši istorija pasakoja apie izraeliečių klajonių iš Egipto į Pažadėtąją žemę. Šiuo ilgą ...
Pridėta: 16.09.2010
Parodymų skaičius: 343502x

Turistų lankytojų centras - Nojaus arka

28_tourist_visitors_center.jpg Turkijos vyriausybė atliko plataus masto mokslinius tyrimus su archeologų. Archeologai ištirti visus faktus, jiems Ron Wyatt ir jo kolegos. Išnagrinėjęs svetainę ir nustatėme, visų dalykų, kad Turkijos vyriausybė pripažino, kad tai ...
Pridėta: 22.07.2010
Parodymų skaičius: 134966x

Lt.AmazingHope.net - Atidarymas Biblijos miestai Sodoma ir Gomora