Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Atgailauti - tai dabar pats svarbiausias dalykas!

Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

484_pokani.jpg

Atgailauti - tai dabar pats svarbiausias dalykas!

Pridėta: 25.09.2011
Parodymų skaičius: 187731x
Temos: Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?
PrintTisk

Mt 4,17 - Nuo to laiko Jėzus pradėjo pamokslauti,! "Atsiverskite Dangaus karalystė yra šalia!"

Kai Jėzus Kristus ir Jonas Krikštytojas skelbė netoliese dangaus karalystę, pirmą kartą pradėti vadinti ir paragino žmones atgailauti. Kitaip tariant, savo nuodėmių išpažinimas ir atsisakyti jų. Atsisakyti kas blogis ir gyventi šventą gyvenimą.

Mt 3.2 - Šiomis dienomis Jonas Krikštytojas pradėjo pamokslavo Judėjos dykumoje! "Atsiverskite Dangaus karalystė yra arti!"

Pažymėti 1,15 - Jėzus sugrįžo į Galilėją ir skelbė Dievo Evangeliją: "Laikas yra įvykdęs Dievo karalystė yra šalia Atsiverskite ir tikėkite Evangelija!"

Lk 3.3 - tada vaikščiojo aplink Jordano visam regionui ir skelbė atsivertimo krikštą nuodėmėms atleisti ...

Kiek yra svarbu, kad žmonėms atgailauti?

Ji net nebuvo kažkas Dievo karalystė? Kažkaip patogus, galbūt todėl, kad Jėzus jau padariau viską mums, juk ir mes negalime gyventi šventai, kaip jis? Skaityti šias eilutes, bet jų ji yra absoliučiai aišku, kad turime įžengti pro ankštus vartus, ir be atgailos ir atsisakyti nuodėmės negali. Mes negalime likti senųjų nuodėmingas žmogus, bet kovoja su nuodėme, o ne duoti jam. , Kai jis tik nėra, kristi ant kelių ir prašyti nuodėmės galios ir kova išpažinti Kristų ir jo silpnumas. Ar ne jūs bijoti, kad, kai Jėzus Kristus ateina, mes bus ištikimi žmonės, kurie su siaubu grupė:

Mt 7,22-23 - Viešpatie, Viešpatie, mes ne pranašavo tavo vardas? Mes išvarau demonus Jūsų vardas? Mes ne savo vardą daug stebuklų? "Ir tada jie aiškiai sako," Aš niekuomet jūsų nepažinojau. Pasitrauk nuo manęs jūs, kurie įsipareigoja blogio!

Kas nesijaučia gilus liūdesys per nuodėmes, kad nukryžiuotas Kristus, mes apie klaidingą plataus kelio. Stop dabar taip, kol atėjo laikas! Sustoti ir apsvarstyti, kaip jūs iš tikrųjų susiję su Kristumi. Jei Kristus yra jūsų širdyje, kad pirmąją vietą? Ryte kai atsibunda, atsiklaupti ant kelių ir klausia vėl ir vėl jo buvimas ir orientavimo visą dieną? Jūs esate klausia, daryti įtaką savo mintis, žodžius ir poelgius? Ar Jums ilgai tai daryti? Sami ji niekada nepavyks, tik Jėzus gali mums suteikti jėgų kovoti su nuodėme ir atsikratyti jo. Tik Jėzus turi galią ir jėga veikia mūsų širdis ir pakeisti mūsų žmonių ir nuodėmingų troškimų.

Lk 13.3 - Jei nenorite gailėtis, kad pražūtų visi.

Lk 15,7 - aš sakau, tik daugiau dangaus džiaugsmą daugiau nei vienas nusidėjėlis, kuris atgailauja, negu per devyniasdešimt devynių teisiųjų, kuriems reikia ne atgaila. "

Jei šis metodas nuolankumą Jėzus kiekvieną dieną, Jo malonės mums pateisina ir ištrina mūsų nuodėmes. Tai begalinę Dievo malonę, kad mes vis dar gali pasirodyti ir prašyti atleidimo ir Dievas neatmeta mus, bet visada nuolankiai penitento gauna. Į šį nuostabų ir mes visiškai tikri. Taigi, daug meilės, parodė mums.

Patarlių 28,13, kuris apima jo nusižengimus nebus klestėti, o kas išpažįsta ir pasilieka jų bus gailestingumo.

Kokiomis sąlygomis jie gali gauti Dievo atleidimą, jie yra laisvi, teisingas ir pagrįstas.

Viešpats reikalauja iš mūsų nuodėmių atleidimą taikomas bet kokios gyvūnų kančios. Mes nesiimsime ilga ir varginanti kelionė, ar atlikti skausmingos atgailos, mes užtikriname Jus, kad Dievo gailestingumas arba Atlyginti už jo nuodėmę, bet tas, kuris išpažįsta savo nuodėmę ir palikti jį, malonės.

James 5.16 - išpažinti savo nuodėmes vienas kitam ir melstis už vienas kitą, kad jūs gali būti išgydytas.

Išpažinti savo nuodėmes Dievui, kuris vienintelis gali atleisti savo trūkumų bei vienas kitą. Kai esate įžeidė jūsų draugo ar kaimyno, eiti į jį, ir jūs turite pripažinti savo klaidą. Jo pareiga yra atleisti iš širdies. Tuomet turite prašyti Dievo atleidimo, nes jo brolis, kurį jūs turite anksčiau yra Dievo nuosavybė, ir jei ji RANIŚ, todėl jums nuodėmės prieš savo Kūrėją ir Atpirkėją. Byla yra pateikta viena tiesa Tarpininkas, šlovingą mūsų Vyriausiasis Kunigas, kuris visaip kaip mes, dar be nuodėmės "ir kuris" gali būsi mūsų silpnybių užuojauta "(Žyd 4:15) ir gali būti nuvalytas nuo kiekvienoje vietoje kaltę.

Apd 20,32 - Taigi dabar aš jus pagirti Dievas ir jo malonė, kuri gali sustiprinti jūsų ir duoti jums paveldas tarp visiems, kurie yra pašventinti žodį.

Rom 6,15-16 - Na, mes nuodėmės, kai mes ne pagal įstatymą, bet pagal malone? Jokiu būdu! Ar žinote, kad, kai jums tarnauja kas nors, jūs turite jį išklausyti? Jūs tampate tarnautojų, kurie klausosi, ar nuodėmės mirtį, ar paklusnumas teisingumo.

Atkreipkite dėmesį, kad, kaip buvo svarbu atgailauti per patriarchus, kai Jėzaus pirmąjį atėjimą, ir tai taip pat svarbu iki jo antrojo atėjimo. Apaštalų ir Jono Apreiškimas, kurioje kalbama apie mūsų šalyje pabaigos laiką aiškiai rodo, kad mes atgailaujame, kreiptis į Dievą ir jo darbais įrodyti, kad jų atgaila. Tai nėra kažkas, kad tik Senojo Testamento laikais.

Apd 11,19 apaštalų - Taigi atgailauti ir pasukti, kad jūsų nuodėmės gali būti sunaikinta, ir Viešpats atėjo laikas pailsėti, ir atsiųsti jums paskelbė Mesijo - Jėzaus, kurie dar turi likti dangaus, kol laikas reformacija viskas, apie, kaip Dievas kalbėjo per iš visų savo šventųjų pranašų amžius.

Apd 26,20 - aš pradėjo pamokslauti Damaske pirmasis, tada Jeruzalėje, visoje judėjai ir pagonių žemės, atgailauti, kreiptis į Dievą ir jo darbais įrodyti savo atgailą.

Apreiškimo 3.3 - Prisiminkite, ką jūs girdėjote, ir gyvūnus, išlaikyti ir atgailauti. Jei pabusti, aš ateisiu kaip vagis! Taip pat nežino, kas valandą aš ateis pas tave.

Jėzus Kristus atėjo seniai, jei tikintieji buvo pasirengę už jį.

Vis dar elgiasi lygiai taip pat kaip Izraelio žmonės, kurie nuolat skundėsi ir buvo nepatenkinti. Vis dar mūsų gyvenime, mes pamirštame, kad Jėzus turėtų būti pirmiausia mūsų gyvenime, nėra įdomus, patogų gyvenimą, daug gero maisto. Jei mes galime įgyvendinti visus Jėzaus aplinkybes pirmąją vietą, neupínat materialines vertybes, mes pirmiausia ieškokite Dievo karalystės, visa kita bus pridėta į mus.

Kai Pagaliau kažką gyvenime? Kai mes prisiminti ir išpažinti savo senųjų nuodėmių? Kai mes paskutinį kartą vyksta greitai? Kai mes su kitais žmonėmis, kalbėjo apie Jėzų. Tai yra klausimai, jis turėtų paklausti kiekvienas krikščionis.

Jėzus mus myli tiek, kad vis dar suteikia mums šiek tiek laiko. Kodėl mes, atrodo, kol neateina? Nes laukimas mums! Laukia nuolankumo, būti pasirengę laukti, kaip ji su mumis, kaip Izraelis su žmonėmis, didžiulė kantrybė ir nenorite, kad kuris pražūtų. Todėl leiskite mums grįžti į Viešpatį visa širdimi, pasninkas ir atgailos ir rozhorlete Dievo darbui. Dievas trokšta jums, jūsų laukia, nuolankumas, ir atmesti jį!

2. Petro 3,9 - Viešpats nėra tarpo įvykdyti savo pažado, kaip kai kurie mano, bet parodys jums jūsų kantrybę. Jis nenori, kad kuris pražūtų, bet kad visi atsiverstų.

Pamatysite iš karto, kiek turėsite gyvenimo su Dievu patirtį. Jūs tiesiog klausytis kitų patirties, bet turite savo. Jūs jausitės daug kartų, kad Dievas yra su jumis čia ir dabar. Iš karto pamatysite, kaip Biblija vis dar gyvas žodis. Kas kalba jums labai konkrečiais atvejais, padėsianti Jums rasti atsakymus į klausimus ir sunkumus, kad jie aiškiai ir konkrečiai, kaip jūs anksčiau nežinojo.

Apreiškimo 3,19-21 - darau viską, kad aš myliu, ir padidinti neapkaltintų. Taigi pradėkite Fulminēt ir atgailauti. Štai aš stoviu prie durų ir beldžiu. Kas išgirs mano balsą ir atvers duris man, aš jam ir paramos su juo ir jis su manimi. Kas laimi, jis bus sėdėti su manimi, mano soste, kaip ir aš, ir aš buvo pergalingas ir jo soste sėdėjo su mano tėvu.

Taigi leiskite kreiptis į Dievą, nors dar yra laiko.

Daugelis eilėraščių ir palyginimais, Biblija sako mums, kad Jėzus laukia, bet tik tam tikrą laiką. Tada ateis, tačiau daugelis, kurie sugeba parengti, turi būti atmestas. Ar galite įsivaizduoti, siaubo, kai mes atradome, kad mes buvome tik tiems, kurie nėra pasirengę ir mes atmetame Jėzus? Ir mes žinome, kai ji baigiasi atidėjimo laikotarpis? Jis bus šiandien, rytoj, kitą mėnesį metus ....? , Kai jie uždaryti dangaus malonės duris? Atsiverskite, nes dangaus karalystė.

Mt 25,10 - Kai jie nuėjo pirkti naftą, atėjo jaunikis, ir tie, kurie buvo pasirengę, nuėjo su juo į vestuves. Ir durys užsidarė. Kai bridesmaids poilsio atėjo ir pasakė: "Viešpatie, Viešpatie, atidaryti mums! "Jiems atsakė:" Iš tiesų sakau jums:, jūs žinote. "

Lk 13,25-27 - Kai savininkas gauna ir uždaro duris, likti lauke. Jūs pasibelsti į duris: "Viešpatie, mums," bet jis atsakys, "žinote. Aš nežinau, kur esate. ", Jūs sakote,:" Mes valgė ir gėrė su jumis Jūs mokė mūsų miesto gatvėse! "Bet jis atsakė:" Sakau jums, kad jūs nežinote. Aš nežinau, kur esate. Šalin nuo manęs, visi, kurie padaro blogio! "

Padarykim taip savo sprendimą šiandien!

Patenka ant kelių prieš Jėzų, išpažinti savo nuodėmes ir paprašyti pakeisti mūsų širdyse. Leiskite paklausti, suteikia mums jėgų gyventi Kristaus gyvenimą. Į troškimas panašus į jį ir jo didžiulį gailestingumą atleista visa, ką mes gyvenime. Būti konkrečios, o taip pat senų nuodėmių priminimo prašyti, todėl galite išpažinti.

Dievas girdi jus. Aš asmeniškai šį ieškinio pagrindą atminimo pradėjo įrengimas senas nuodėmes, prisiminiau metų. Turėjau nuolankus sau, skambinti ir prašyti atleidimo vyras, aš kažką pasakiau ne gražus. Tada atėjo reljefo ir džiaugsmo, kad Jėzus davė man jėgų tai padaryti. Išpažinti nuodėmes vienas kitam, mes jau buvo pažeisti, ir tada prašyti Dievo atleidimo.

Dievas jūs vis dar laukia, o, bet kaip ilgai?

Visada Dievas bausti, ir nurodė savo tautai per pranašus ir atvedė į atgailą, studijuoti Dievo pasiuntinys, nes Ellen Balta, kad jūs žinote, paskutinės kartos žmonėms Dievo žinią knyga. Dievas davė mums aiškiai liudija, kaip švarus ir kaip gyventi, ateiti į dangaus karalystę, ir išgyveno sunkiausią baigiamąjį egzaminą. http://egwwritings.org

Citatos Ellen Gould Balta:

Aš mačiau, kad daugelis žmonių nepaiso labai reikia mokymo ir pažvelgė į "Pastarųjų Lietus" kaip į kažką, kad būtų Įgalioti tai, kad jie stovėjo dieną VIEŠPATIES akivaizdoje, ir gyveno savo veidą. Oi, kiek aš mačiau problemų laiko be pastogės! Užleistų būtiną mokymą ir todėl negalėjo priimti drėkinti, kurie visi turi gyventi Įgalioti yra šventas Dievo veidą.

Asmenų, kurie jų sielas ... neapvalysime paklusnumas visą tiesą ... tol, kol jie pasiekia pilant praeities žaizdas ir tada suvokti, kad joms reikia būti atskirtas ir skirta naudoti statybose. Bet nebėra ... bet mediatorius, kurie jie prisipažino prieš Tėvą. Prieš šį laiką skambėjo baisi pareiškimas: "Tas, kuris yra neteisinga, nesąžininga buvimo, ir kurie yra nešvarus, nešvarus buvimo ir kuris yra tiesiog likti teisus ir kas yra šventa, likti šventas." (Apreiškimo 22:11, James anglų Biblija)

Pamačiau angelai danguje, kaip skuba čia ir ten. Tintnīca jo pusėje angelas grįžo iš šalies, ir Jėzus pareiškė, kad jo darbas baigtas, ir kad šventieji yra sunumeruoti ir užsandarinti. Tada aš mačiau Jėzų ... kaip smilkytuvas sustabdė. Jis pakėlė savo rankas ir sako garsiai: "Tai atsitiko" (EW 279)

Aš taip pat mačiau, kad daugelis nesuvokia, kas turi būti, kad sukrėtimų metu gyventi be šventovės vyriausiojo kunigo prieš Dievo veidą. Tie, kurie yra gauti gyvojo Dievo antspaudą ir per sukrėtimus turėtų būti apsaugoti, jie turi visiškai atspindėti Jėzaus paveikslą.

Aš mačiau, kad niekas negalėjo dalyvauti "drėkinti", kol kiekvienas laimėjo silpnumas, išdidumo, savanaudiškumo, meilės pasauliui ir per kiekvieną klaidingą žodį ir darbais. Todėl mes turime vis daugiau ir daugiau arčiau Viešpaties rimtai ir siekiame parengti, ji mano, kad pavyks mūsų kova uschopnění Viešpaties dieną. Leiskite mums visiems prisiminti, kad Dievas yra šventas, ir kad niekas, išskyrus šventosios būtybės niekada negalės gyventi jo akivaizdoje. (EW 71)

Kai Jėzus palieka šventyklą, tada tie, kurie yra šventas ir teisingas, šventas ir teisus liks dar, nes bus ištrinti visas savo nuodėmes, ir jie turi būti užklijuoti gyvojo Dievo antspaudas. Bet tie, kurie yra neteisinga ir negrynas, nešvarus ir neteisinga vis dar išlieka, nes tada nebėra šventovės kunigai, kurie atneš jų aukas, savo religiją ir savo maldas prieš Tėvo sosto. Todėl, kas turėtų būti daroma į sielos išgelbėti nuo rūstybės ateina audra, ji turi būti padaryta prieš Jėzus paliko Šventųjų Šventosios dangiškąją šventovę. (EW 48)

 


Susiję straipsniai iš kategorijos - Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

Jėzaus Kristaus, Jo gyvenimo, mirties ir prisikėlimo

275_jezis_kristus_2.jpg Vienintelis būdas apmokančiajai žmogaus nuodėmės jei Dievas per Jėzų Kristų. Jo gyvenimas tobulas paklusnumas Dievo valiai, jo kančias, mirtį ir prisikėlimą. Tie, kurie tikėjimu priima šį permaldavimą gali turėti amžinąjį gyvenimą, ...
Pridėta: 25.11.2010
Parodymų skaičius: 219084x

Žaidimai - Viskas apie Kristų! - Paul Washer

428_vse_je_o_kristu_paul_washer.jpg Šiąnakt aš čia kalbėti apie žmones. Arba kalbėti apie bažnyčios ar religijos. Kadangi visi šie dalykai turi savo ydas ir trūkumus. Kiekvienas iš jūsų turėtų galėti atsistoti ir pasakyti nuo šių ...
Pridėta: 12.05.2011
Parodymų skaičius: 135185x

Jėzus Kristus yra Dievas arba sukurta yra? - 1 dalis

374_jezis_kristus_1.jpg Visi šie ženklai turi priversti mus suvokti, kad Dievas, kūrėjas visatos ir visą gyvenimą atėjo asmeniškai į šį iš žmogaus kūno žemėje, Jėzus Kristus mirė už mūsų nuodėmes. Tas, kuris yra ...
Pridėta: 10.03.2011
Parodymų skaičius: 176576x

Pranašystė, kad Jėzus yra Mesijas Prognozuoti

191_jezis.jpg Atskiri knygos Senajame Testamente buvo parašyta metus 1400-425 BC ir rasti jų apie 60-270 didelių ir mažų mesijas pranašystės dėl kūdikio gimimo, gyvenimo ir mirties Jėzaus Kristaus. Štai tik keletas iš ...
Pridėta: 24.10.2010
Parodymų skaičius: 232072x

1. Kas yra gyvenimo šaltinis?

83_cesta_ke_kristu.jpg Mūsų dangiškasis Tėvas yra gyvenimo šaltinis, tiesos ir džiaugsmo. Graži šalis, nebuvo dėvėti bet sunaikinimo pėdsakų ir nuodėmės Prakeikimas. Visa graži gamta rodo didelę meilę Dievui. Viskas puikiai tinka žmonių poreikius ...
Pridėta: 07.09.2010
Parodymų skaičius: 110418x

Lt.AmazingHope.net - Atgailauti - tai dabar pats svarbiausias dalykas!