Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Ataskaitos potvynių visame pasaulyje

Biblijos archeologija

52_vlna.jpg

Ataskaitos potvynių visame pasaulyje

Pridėta: 26.07.2010
Parodymų skaičius: 157565x
Temos: Biblijos archeologija
PrintTisk

Pasaulis yra nesuskaičiuojama daugybė pasakojimų apie potvynių, kurios yra labai panašios į Biblijos potvynių. Tai buvo išties Biblijos potvynių, ir šie pasakojimai yra tiesiog atsitiktinumas ir vaizduotę žmonių visame pasaulyje?

Buvo daug rašytojų ir istorikų, kurie domisi potvynių istoriją. Senelis Westerman rašytojas surinko 320 pranešimų apie potvynių. Istorikas Aaron Smith skaičiuojami 80000, 72 kalbų istorija, kuri pasakoja apie potvynių. 70000 iš šių istorijų pasakoja apie laivą, taip pat. Nesvarbu, kiek daug istorijų šiame pasaulyje potvynių, yra aišku, kad potvynių istorijos legendomis visame pasaulyje.

Būtų labai keista, iš tiesų, jei visi apie potvynių istorijas atsirado nepriklausomai viena nuo kitos, tik prasimanymas žmogaus vaizduotę. Šios Potvynių istorijas negali turėti įtakos krikščionybės, nes istorijų yra daug vyresni nei krikščionybė, kuri šių dažnai primityvi gentis atvyko. Daugeliu atvejų seną istoriją siekė kelis tūkstančius metų.

Liaudies pasakos apie potvynių, kad žuvo viskas gyvenime, išskyrus keletą žmonių, kurie pabėgo iš laivo, jie papasakoti tūkstančius metų visame pasaulyje. Tokios legendos, mokslininkai aptiko beveik visos tautos ir gentys iš šio pasaulio. Dauguma pasakojimų yra Azijoje ir Šiaurės Amerikoje.

Garsiausios istorija Babilono buvo Gilgamešo Epic, potvynių apie daug buvo pasakyta tarp Kurnaji, Australijos, Bolivijos Čiriguany, jūros gėrybės Dajaks Borneo, Kríji Kanadoje, originalus gyventojų Kuba, Masai, Rytų Afrikoje, maorių Naujoji Zelandija, Fidžis, Prancūzijos Polinezija, Islandija, Meksika, Rusijos, Větnamu, Peru, Aliaskoje. Istorijos pilni vietos skirtumus, tačiau pagrindinė istorija visada ta pati. Visos pasaulio istorijos sako, kad kartą žmonijos istorijoje buvo daug potvynių.

Graikai taip pat turi savo istoriją Potvynių jų mitologija. Senovės graikų mito apie Deukalion pasakoja, kaip tai žmonijos herojus priartintų šalį atgal prie normalaus gyvenimo po vandeniu nurimo. Pasak šio mito, Dzeuso nubaustas žmonija, kad jos pateikė potvynių ir tik Deukalion ir jo žmona Pyrrha išliko. Plaukęs devynias dienas, didelė dėžė. Po devynių dienų bylos nusileido ant kalno Parnas. Gelbėjo pora tapo naujos žmonių giminės iniciatorius ir jų sūnus Hellen tapo graikai tėvas.

Kinijos legenda teigia, kad Kinijos kryptimi Nu-Waha seniausių protėvių. Jo vardas yra labai panašus į vardą: Nojus. Jis sakė, kad jo tris sūnus ir tris marti išgyveno potvynių, taip pat Biblijos istorija apie Nojaus šeimos.

Kinų raštas, kuris naudojamas žodis "laivas" yra kilęs iš labai senų simbolis, kurį sudaro aštuoni laivai ir burną. Simbolizuoja laivas, ir aštuoni maitintojo netekusiems asmenims.

Cirkuliuoja tarp indėnų, per daug istorijų apie potvynių. Tales of Cherokees, kurie gyvena pietryčių JAV pasakoja Potvynių papasakojo šeimininkui šuo. Jis sakė, kad jis turi statyti didelis laivas, kuriame atsižvelgiama į viską, ką jis nori sutaupyti.

Australijos čiabuviai taip pat turi savo istoriją potvynis. Istorija sako, kad jei žmonės kilo iš Dvasios protėviai sukūrė ir davė gyvenimą visiems teisės, jis pasiuntė labai ciklonas. Tai sukėlė smarkūs lietūs ir lietus, kol viskas buvo užtvindytas. Išsaugotos tik keletas žmonių iškėlė į kalną, kuris nebuvo užtvindyta.

John D. Morris "ir Tim F. LaHaye knygelės Arch Araratas jis surinko kai kurių daug pranešimų apie potvynių, sąrašą. Taigi iš daugiau kaip 212 pranešimų apie potvynių, sąrašą. Istorijos paprastai turi šiuos bendrus bruožus: vandens sunaikinimo, Dievo priežastis, įspėjimas iš anksto, išskyrus keletą žmonių, išskyrus gyvūnus, kurie yra naudojami išgelbėti laivą.

Daugelis žmonių, gyvenančių geografiškai izoliuota iš Biblijos pasaulio - Artimuosiuose Rytuose. Pavyzdžiui, indų, Pietų Amerikos, Australijos aborigenai, vikingai ir kt. Tačiau jie visi turi savo istorijas potvynių, kurie savo šaknis giliai į kultūros istoriją. Todėl aišku, kad tai yra istorija, kad baltymus kartu su savimi.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos archeologija

Sodoma ir Gomora - unikalus sluoksnių pelenų ir sieros

213_1_sodom_and-gomorrah.jpg Daugelis bando ginčytis, paneigti, ginčyti šių nuostabų Biblijos išvadas. Ji tvirtina, kad gamtoje daugelyje vietų yra gryna siera. Taip, sutinku pasaulio pobūdis yra daug vietų, kur yra grynas sieros. Kaip ir ...
Pridėta: 05.11.2010
Parodymų skaičius: 312590x

Sodoma ir Gomora - Flavijus Juozapas, žydų karo

176_flavius_josephus.jpg Kas buvo Flavijus Juozapas?Iosephus arba Juozapas gimė maždaug metus 37/38 Jeruzalėje, mirė maždaug 100 metams Romoje. Originalus pavadinimas Joseph Ben Matitjahu. Jis buvo mokslininkas ir istorikas, parašęs labai svarbi pastaba apie ...
Pridėta: 13.10.2010
Parodymų skaičius: 231386x

Nojaus Arka buvo nustatyta, patvirtinančio, kad Turkijos vyriausybė

1_archa_noemova.jpg Turkijos vyriausybė atliko tyrimus su archeologų į Nojaus Arka svetainės Ararato kalnus. Moksliniai tyrimai patvirtino, kad sena Ron Wyatt ir jo kolegos. Įkurta šioje vietoje naujas gamtinis rezervatas, Nojaus arka m. ...
Pridėta: 22.07.2010
Parodymų skaičius: 418475x
Rekomenduojama

Teisė Sinajaus kalno - Jebel el Lawz buvo rasta Arabija

306_sinai.jpg Po to kas Ron Wyatt atrado izraeliečių perėjimo prie Raudonosios jūros Akabos įlankos vietoje dabar aišku, kad Sinajaus kalno, negali būti įsikūręs Sinajaus pusiasalio, kaip jis kartografų. Sinajaus kalno, ant kurios ...
Pridėta: 10.01.2011
Parodymų skaičius: 283633x

Turistų lankytojų centras - Nojaus arka

28_tourist_visitors_center.jpg Turkijos vyriausybė atliko plataus masto mokslinius tyrimus su archeologų. Archeologai ištirti visus faktus, jiems Ron Wyatt ir jo kolegos. Išnagrinėjęs svetainę ir nustatėme, visų dalykų, kad Turkijos vyriausybė pripažino, kad tai ...
Pridėta: 22.07.2010
Parodymų skaičius: 131982x

Lt.AmazingHope.net - Ataskaitos potvynių visame pasaulyje