Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Artėjant Dievo teismas - pasiruošk!

Biblijos Faktai

303_bozi_soud_milenium.jpg

Artėjant Dievo teismas - pasiruošk!

Pridėta: 04.01.2011
Parodymų skaičius: 158518x
Temos: Biblijos Faktai
PrintTisk

Daugelis žmonių gyvena kitaip, jei jie suprato, kad jų gyvenimas bus viena diena bus vertinama pagal išbandymas. Dievo teismas yra toks svarbus įvykis, kad jis turėtų apimti visas žiniasklaidos visame pasaulyje. Žmonės dalyvauja mažiau svarbių dalykų vieta. Dievo teismas bus padaryti, kad kiekvienas žmogus pagal savo pasirinkimą. Tikėjimas į Jėzų Kristų gautų Šventąją Dvasią ir Jo įstatymą į savo širdį ir ji yra vienintelis būdas atsispirti prieš Dievo teismą. (Daugiau -. Straipsnyje tik kelią į dangų) Skirkite laiko Jėzų Kristų ir Dievo Žodį, o ne malonumas, ar susirūpinimą dėl geresnio gyvenimo.

Dievo teismą taip pat baigėsi labai kova tarp gėrio ir blogio, tarp Dievo, kuris per meilę ir Šėtonu, kuris sukilo prieš Dievą ir jo įstatymus ir parodė, su blogiu. Dievas atskleidžia Šėtono klaidinga laisvės, apimtį ir pasekmes jo maišto teismui. Tai rodo, kad sąlygos ir įstatymų, kad Dievas turi laimingą gyvenimą sukūrė būtybės yra gerai ir patenkinamai. Todėl, dėl Dievo įstatymo, nes į teismą standartas, o vėliau ir amžinąjį gyvenimą!

Biblija kalba apie Dievo teismą sudaro du etapai:

1-oji dalis iš tikinčiųjų žmonių teismui, kuris atliekamas pagal Daniel 7 skyrių pranašystės į 1844 (daugiau - straipsnyje kūrimas adventismu) ir bus baigtas iki antrojo atėjimo Jėzaus Kristaus.

2. Teismo bus grindžiama Apreiškimo skyriuje 20 Sau knyga per tūkstantmečio karalystės, kai Dievas atsiveria knygų danguje ir žemėje bus dar apleistas ir tuščias. Per tūkstantmetį bus ištikimas Kristaus į dangų, ir teks susidurti tyrimo metu antrojo etapo netikinčiaisiais. Netikintys yra miręs, ir Šėtonas klajos toli už tūkstančių metų dykumos žemė, tai bus jo kalėjime. Po tūkstančio metų, šėtonas bus išleistas ir nedorėlius žmonės bus prikelti. Dievas bus su išpirkta Dievo Jeruzalės, ir iš piktadariai, Šėtonas teismas, ir išvalyti su ugnimi žemėje, ir tada ji vėl.

Šis požiūris turi savo logiką.

Prieš Kristus ateis, ji turi būti aišku, kas kuriai grupei žmonių priklauso. Pirmasis tyrimas yra skirtas paskirstyti ir pateisinti žmonių išganymo, ir parodyti, kad galima būtų išgelbėti per tikėjimą į Jėzų Kristų. Jėzus Kristus čia mano advokato, advokato vaidmenį. Pirmojo etapo tyrimas yra dabar - tuo metu, kai Evangelijos žmonėms pamokslavo, ir kiekvienas gali sužinoti apie bylos nagrinėjimą ir antrojo atėjimo Jėzaus Kristaus. Bet tai laikina galimybė.

Kai Kristus netenka vyriausiojo kunigo tarnybą, Dievas uždaro paskutinis atvejis, ir Kristus ateis dar kartą. Religingi žmonės - gyvi ir mirusieji bus prikelti, transformuojami, ir palikti kartu su Kristumi danguje. Bet pradėsime nuo 1000 metų, per kuriuos šalis bus tuščias pabaiga, nes bloga bus ne paskutinis norėdami pamatyti Jėzaus Kristaus ir žūva. Be dangaus, 2-ojo etapo bandymų su kitais žmonėmis ir Šėtonas. Tada Jėzus vėl ateis ir suteiks visiems. Išvalykite ugnimi nuo visų nuodėmių ir kurti naujas žemėje.

Let's see, kas Dievo Biblija teismas.

Ekleziasto 12,14 - Dievas teis viskas, kas vyksta, ir yra paslėptas, ar ji gera ar bloga.

Tadas 1:14-15 - Iš septintos kartos nuo Adomo, Henochas, pranašavo apie juos, sakydamas: "Štai Viešpats ateina su daugybe tūkstančių savo šventųjų, kad spręsti visos tautos ir kiekvieno nuteisto visų jų bezbożnych veikas, kurios bezbożnych padarė, ir dėl visų griežtų žodžių bezbożnych nusidėjėliai, kurie jums kalbėjau su juo. "

Ekleziasto 11,9 - Džiaukis, jaunuoli, nuo pat jaunystės, nuo širdies džiaugiuosi, nors esate jauni. Eikite ten, kur norite išsaugoti savo širdį tai, ką jūs matote savo akimis. Žinokite, kad vis dėlto visa tai prieš jus tapti Dievo teismas.

Rom 2,3 - Ar manote, žmogus, kad Dievas pabėgti teismas, kai teisėjas kitiems, bet sau daro tą patį?

Mt 12,36-37 - bet aš sakau, kad kiekviena prastovos žodį, kad vyrai turi kalbėti, jos turi nurodyti sąskaitos Judgment Day. Savo paties žodžiais tu būsi pateisinamas, savo žodžius būsi pasmerktas. "

John 14,3 - Aš einu paruošti jums vietą. Kai aš einu ir paruošti jums vietą, vėl atvyksiu ir priimsime jus į save, jums taip pat gali būti kur aš esu. Ar žinote, kur eiti, ir tu žinai kelią. "

Žmonės bus teisiamas už savo veiksmus, žodžius ir mintis. Dievo teismas bus visiškai objektyviai ir teisingai, ir žmonės bus vertinami pagal Dievo nekintančios teisė.

Ps 7,18 - Viešpaties Jo teisumą bus girti ponai, atliks pavadinimas - jis yra Aukščiausiojo!

Jer 9,24 - "Štai ateina dienos, sako Viešpats, kuris leido visus tuos, kurie yra apipjaustyti kūne -. Egiptas, judėjai, Edomo, amoniečių, Moabo ir visus dykumos gyventojus, kurie nepaprastai kampai Visi šie tautos yra neapipjaustyti, ir visi, nes Izraelis yra neapipjaustytas širdyje ".

2,11-12 James - Tas pats, kuris pasakė: "Necizolož", taip pat sakė: "Nežudyk". Taigi, jei Nesvetimauk, bet žudyti, įstatymo laužytojas.

Dievo galutinai ir neatšaukiamai teismo sprendimą apie amžinąjį likimą žmonių. Arba turi būti pagrįstas tikėjimu į Jėzų Kristų ir gauti amžinąjį gyvenimą, ir ne užtarėjas bus pasmerkti amžinai pražūties.

Rom 2,2-9 - Jis "atpigs kiekvienam pagal jo darbus" - tiems, kurie atkakliai ir daryti gera siekti šlovės, garbės ir nemirtingumą, amžiną gyvenimą, tie, kurie savo savanaudiškumą, tiesos ir atsisakyti tolesnių nusikaltimą, tačiau apdovanoti gniewu. Tribulation ir nelaimės laukia kiekvieno žmogaus siela, kuri nėra blogis, Judėjas pirmasis, taip pat graikų. Kiekvienas, kuris daro gera, Judėjas pirmasis, taip pat graikų, tada laukia šlovė, garbė ir taiką. Dievas šališkumo niekam.

Dievo teismas baigsis didysis kosminės kovos tarp gėrio ir blogio. Šėtonas ir nuodėmės bus baigta visiems laikams ir nuteistas.

Apreiškimo 20, 10-15 - velnias, kuris jų suvedžiotojas buvo įmestas į ugnies ir sieros ežerą, kur žvėrys ir netikrasis pranašas, kad jie bus kankinami dieną ir naktį per amžių amžius. Tada aš pamačiau didelį baltą sostą ir Tą, kuris atsisėdo ant jo, nuo kurio veido žemės ir dangaus dingo ir negalėjo rasti jiems vietos. Tada mačiau mirusius, didelius ir mažus, stovinčius priešais sostą, ir buvo atskleistos knygos. Ir ji buvo atvira dar viena knyga, būtent gyvenimo knyga, ir Mirusieji buvo teisiami pagal tai, kas buvo parašyta knygų, atsižvelgiant į jų poelgius. Jūroje atidavė mirę, kurie buvo jame, taip pat išduotas mirties ir Hado šių negyvas juos, ir kiekvienas buvo vertinami pagal jo poelgius. Mirtis ir pragaras buvo įmesti į ugnies ežerą - tai yra antroji mirtis. Kiekvienas nebuvo rastas įrašytas gyvenimo knygoje, buvo įmestas į ugnies ežerą.

Dievas pateisintų Dievo teismas, valyti jo vardas pažemintas prieš visą visatą atskleidžia Jo meilę prarastas žmogus.

Iz 5,16 - bet Galybių VIEŠPATS yra išaukštintas teisme, Šventoji Šventoji Dievo pasirodo teisumą.

Jn 3:16 - Nes Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo viengimį Sūnų, kad kiekvienas, kuris Jį tiki, nepražūtų, bet turėtų amžinąjį gyvenimą.

Apreiškimo 15, 2-4 - nors aš mačiau stiklo sumaišytą su ugnimi jūros, taip pat tie, kurie nugalės žvėries, nei jo atvaizdo ir jo vardo skaičiaus. Jie stovėjo ant jūros stiklo, Dievas turėjo liutnia ir dainavo Mozė daina Dievo tarnas ir Avinėlio giesmę: "Didingi ir turėklai keista jūsų poelgius, Viešpats Dievas visagalis, teisingas ir tiesos kelio Tavo, Rusijos caras tautų! Kas būtų ne garbė, o Viešpatie, girti Tavo vardas? Nes tu vien šventas! Visos tautos ateis ir nusilenks prieš tave, už tavo teisieji aktai buvo atskleisti! "

Pirmoji dalis Dievo apaštalas Petras teigia teismo bus vertinama pagal žmonių tikėjimo, net tuo metu, kai pamokslavo Evangelija.

1 Petro 4,17 - teismo metu ir pirmas skaičius yra Dievo namai. Jei kas atsitinka su mumis, tik pradžia, kas laukia tų, kurie atmeta Dievo Evangeliją pabaigos?

Mt 25,31-33 - "Kai ateis Žmogaus Sūnus savo šlovėje su visais savo angelais, jis sėdės ant savo šlovės soste Visos tautos bus surinktos prieš jį, ir jis yra atskirtos viena nuo kitos kaip. piemuo atskiria nuo ožių. Avys apie dešinę ranką, bet ant jo kairės ožkos avys.

Apreiškimo 14,6-7 - aš pamačiau kitą angelą, plaukiojantiems į dangaus centras, atsižvelgdamas amžinąjį Evangelijos skelbti, kad žemės gyventojai - į kiekvieną tautą, alkūnės, liežuvio ir žmonių - sako, garsiu balsu: " Bijokite Dievo ir duoti jo pagirti atėjo jo teismo valanda. garbiname jį, kuris padarė dangų ir žemę, jūrą ir vandens šaltinius! "

1 Tes 4,15-18 - Mes žodis iš Viešpaties: "Mes, kurie gyvena norėdami pamatyti Viešpaties atėjimo, o ne prieš tuos, kurie užmigo. Jūs girdėjote, įkvepiantis komandą, iš arkangelas balsas ir Dievo koziris, pats Viešpats nužengs iš dangaus ir pirmą kartą mirė Kristuje sukils. Mes gyvename kartu su jais sugautus debesys patenkinti Viešpaties, tada mes būsime su Viešpačiu amžinai. Skatinti viena su kita, šie žodžiai.

Antra dalis Dievo teismas, teigia, jog dauguma Apreiškimo Jono 20 skyrius. Dievo žmonės yra danguje su Kristumi teis pasaulį.

1 Korintiečiams 6,2-3 - Ar žinote, kad šventieji teis pasaulį? Kai turite vieną teisti pasaulio, jūs negalite teisėjas tokių smulkmenų? Ar žinote, kad mes bus spręsti angelų? O paprastųjų reikalus gyvenimą!

Atvirai Jono 20,4-7 - aš pamačiau sostus, ir tie, kurie sėdi ant jų, ir buvo patikėta teismui. Aš mačiau šių įvykdytas dėl Jėzaus liudijimo ir dėl Dievo žodžio sielos, tų, kurie nebuvo garbinama žvėrį ar jo įvaizdį ir negavo savo ženklą ant kaktos ar ranka sielas. Jie atgijo ir viešpatavo su Kristumi tūkstantį metų. Kiti negyvi ne gyvas, tačiau kol pasibaigs tūkstantis metų. Šis yra pirmasis prisikėlimas. Palaimintas ir šventas, kas turi dalį pirmajame prisikėlime. Per tokius antroji mirtis neturi galios, bet jie bus kunigai Dievo ir Kristaus ir valdys su Juo tūkstantį metų. Kai pasibaigs tūkstantis metų nustos galioti, Šėtonas bus paleistas iš kalėjimo.

Millenium - tūkstantmečio karalystę, kai šalyje bus liūdna ir tuščia, ir šėtonas bus čia kalėjime. Biblija sako, Genesis, kad žemė buvo suteikta negarbė negalioja ir tamsa pradžioje buvo virš bedugnės. Graikiškas žodis čia vartojamas - abussos - yra kaip žodis Jonas Apreiškimo 20, 1, kuriame kalbama apie tūkstantmečio pačios.

Apreiškimo 20,1-4 - Tada aš pamačiau angelą nusileidžiančią iš dangaus į rankas iš bedugnės raktą ir didžiulę grandinę. Jis užgrobė slibinas, kad senoji gyvatė, kuris yra velnias ir Šėtonas, surišo jį tūkstančiui metų. Mesti jį į bedugnę ir užrakinti ir užplombuoti, kad per jį, kad jis turėtų suvedžioti tautų, kol pasibaigs tūkstantis metų, buvo įvykdyta, tada turėjo būti trumpai paleistas. Aš pamačiau sostus, ir tie, kurie sėdi ant jų, ir buvo patikėta teismui.

Iz 13,9 - Štai dieną Viešpats ateina su negailestingas ir žiaurus pyktis, nori, kad šalis visiškai nuniokota ir sunaikinta iš nusidėjėlių.

Jer 4,23-28 - Aš mačiau, žemė - štai, dykuma ir tuščia, pažvelgiau į dangų - aš be žiburių. Aš mačiau kalnus - visi drebėjo iki supurtė visos kalvos. Aš pamačiau, ir štai - niekur vyras visi paukščiai išnyko. Aš mačiau - ir štai, vaisingas tapo dykuma, ir visi miestai, parpuolė prieš Viešpats, kai jo rūstybė užsidegė! Taip sako Viešpats: "likę griuvėsiai visą šalį, net jei aš jį sunaikinti visiškai ir taip šalis gedi dangus virš tamsoje gaubia, kaip sakiau, nepriima atgal, ką aš nusprendžiau, kad ne. kaitos. "

Kun 16,22 - ir dėvėti ožkos, pašalindamas visus savo kaltės nuotolinio šalyje. Dykumoje, tada atleiskite ožką. (Ožkos yra Šėtonas, turincia dykuma žemę)

Žemė bus sunaikinta gaisro, o vėliau atstatytas.

2. Petras 3,7 - tas pats žodis išlaiko bei yra išlaikomas dabartinis dangų ir žemę į ugnį, kuri laukia teismo dieną ir pražūties apie bedievius vyrai.

Atvirai Jono 21,1 - Tada aš pamačiau naują dangų ir naują žemę. Nes pirmasis dangus ir pirmoji žemė praėjo iš karto ir jūros nebėra.

Apreiškimo 22, 12-13 - "Štai Aš veikiai ateinu, ir mano atlygis su manimi, kad kiekvienam žmogui pagal jo darbus Aš esu Alfa ir Omega, pradžia ir pabaiga pirmą ir paskutinį.".


Kur toliau? - Susijusios su šia tema

Žaidimai - paskutinis įvykis, pasaulio pabaiga pagal Biblijos pranašystės

80_the_final_events_of_bible_prophecy.jpg Doug Batchelor - Galutinė Renginiai Biblijos PranšystėPažvelkite į šį dokumentą, kuris yra Doug Batchelor pristato renginius, kurie prieš pasaulio pabaigą. Šie renginiai yra pagal Biblijos pranašystės. ...
Pridėta: 03.09.2010
Parodymų skaičius: 298667x
Rekomenduojama

Pabaigos 2012 m. Pasaulio, majų ir jų kalendorius?

74_mayan-calander.jpg Turi būti katastrofiškos pasaulio pabaiga iki 2012 m.? Arba pereiti prie naujų laikų, dvasiškai pagrįstą visuomenę? Ar šie faktai tiesa ar fikcija, sukčiavimu ir apgaule?Data artėja, iš kurio daugelis žmonių į ...
Pridėta: 14.01.2011
Parodymų skaičius: 348287x

Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos Faktai

Jėzus su Mozė ir Elijas ant Atsimainymo kalno

407_jezis_hora_promeneni.jpg Mt 17,1-8 - Po šešių dienų Jėzus pasiėmė Petrą jo, Jokūbas ir jo brolį Joną, nuvedė juos vieni ant aukšto kalno ir przemienił prieš juos. Jo veidas švietė kaip saulė, ir ...
Pridėta: 05.04.2011
Parodymų skaičius: 318104x

Kristus perspėja dėl nesėkmės!

426_bozi_soud.jpg Kristaus atėjimo dieną, bus visam pasauliui teismo dieną. Šventasis Raštas sako:Tadas 1:14-15 - Iš septintos kartos nuo Adomo, Henochas, pranašavo apie juos, sakydamas: "Štai Viešpats ateina su daugybe tūkstančių savo šventųjų, ...
Pridėta: 11.05.2011
Parodymų skaičius: 161935x

Jėzaus Kristaus, Jo gyvenimo, mirties ir prisikėlimo

275_jezis_kristus_2.jpg Vienintelis būdas apmokančiajai žmogaus nuodėmės jei Dievas per Jėzų Kristų. Jo gyvenimas tobulas paklusnumas Dievo valiai, jo kančias, mirtį ir prisikėlimą. Tie, kurie tikėjimu priima šį permaldavimą gali turėti amžinąjį gyvenimą, ...
Pridėta: 25.11.2010
Parodymų skaičius: 214873x

Žaidimai - JĖZAUS

199_film_jezis.jpg Jėzus Jono Heyman žiūrima ir taip pat labiausiai išverstas filmas kino istorijoje.Šis filmas yra istoriškai glaudžiai Jėzaus Kristaus gyvenimu.Kas yra Jėzus? Šiuo prejudiciniu klausimu prašoma atsakyti į pripažintas gamintojų Jonas Heyman. ...
Pridėta: 03.11.2010
Parodymų skaičius: 220865x

Kas yra Jėzus Kristus?

77_jezis_kristus.jpg Centras visa Biblija yra gyvenimo ir mirties didžiausią žmonių pasaulio istorijoje, Jėzaus Kristaus. Nuo gimimo naujos eros skaičiuojamas net jeigu jis gimė tvarte, ir turėjo įtakos pasaulio istorijoje, nors jis buvo ...
Pridėta: 30.08.2010
Parodymų skaičius: 151779x

Lt.AmazingHope.net - Artėjant Dievo teismas - pasiruošk!