Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Artėja Jėzaus Kristaus grįžti, pasiruoškite!

Registruotis į kartų, antra Jėzus Kristus

402_druhy_prichod_jezise_krista_2.jpg

Artėja Jėzaus Kristaus grįžti, pasiruoškite!

Pridėta: 25.03.2011
Parodymų skaičius: 221610x
Temos: Registruotis į kartų, antra Jėzus Kristus
PrintTisk

Daugelis žmonių yra tikrai pastebėjau, kad mūsų planeta yra kažkas negerai. Visais girdime žiniasklaidos pranešimus apie stichines nelaimes. Dideli žemės drebėjimai, potvyniai, ugnikalnių, gaisrai, sniego, uraganus ir tornadus yra kasdienio patyrimo. Visur mes girdime apie karus, kruvinas riaušes ir streikus. Žmonės nebejaučia per lėtai, o tai, ką visi vyksta pasaulyje.

Vienas didelis gabalas deginimas ir Rusijos, ir Kinijos ir kitų Azijos valstybių po vandeniu. Soptí vulkanas Islandijoje, Pietų Amerika, didelė žemės drebėjimų, potvynių ir nuošliaužų. Australija staiga atsidūrė po vandeniu, ir Naujoji Zelandija, stiprus žemės drebėjimas. Kitas žemės drebėjimas, potvyniai ir nuošliaužos, Pietų Amerikos, Kinijos ir milžinišką žemės drebėjimas Japonijoje. Masinis mirtingumas paukščių ir žuvų visame pasaulyje. Pasaulyje yra šiukšlinas su beprasmius karus prieš terorizmą, arabų valstybes perkelti riaušių gigantiškų proporcijų. Die kasdien nuo bado ir ligų niokojančių daugybė žmonių. Tai tik mažas pasirinkimas, ką jie galėtų rasti žiniasklaidoje per pastaruosius keletą mėnesių.

Be to, turite tikrai pastebėjau, kad labai padidėjo slaptasis apreiškimas spiritistic rodo, kaip pasaulyje ir bažnyčiose. Daugėja UFO pastebėjimus per daug didelių miestų įvairiose šalyse. Galite matėme nepaaiškinami reiškiniai pagal spiralės formos ir šviesos ženklus siekiant užkirsti kelią klaidingų mesijas Maitrea apreiškimas dangaus. Daugelis žmonių gauna nepaaiškinamas sugebėjimus kaip plaukioja, arba gydymo nuo atstumo.

Jėzus pasakė savo mokiniams išsamiai, kaip ženklas bus tik iki jo antrojo atėjimo. Visi mokiniai ir mes matėme tai, kad pasaulio istorijos pabaigoje pranešimą skaityti Bibliją.

Mt 24,4-8 - Jėzus jiems atsakė: "Būkite atsargūs, kad niekas neapgauna jūsų Daug kas ateis mano vardu, sakydamas: 'Aš esu Kristus" ir daugelio apgauti Kai išgirsite karo triukšmo ir.. pranešimus apie karus, atrodo tu ne nerimauti. Jis turi ateiti, bet ji vis tiek nebus pabaigos. Tauta sukils prieš tautą ir karalystė prieš karalystę, ir išeiti į įvairias vietas, badmečių ir žemės drebėjimų. Visa tai yra tik gimimo pradžia skausmais.

Lk 21,9-11 - Kai jūs išgirsite apie karus ir maištus, nepanikuokite. Tai turi būti padaryta, bet tai dar ne pabaiga. "Tada Jis pasakė jiems:" Tauta sukils prieš tautą ir karalystė prieš karalystę. Jos bus didelis žemės drebėjimų įvairiose vietose bus badmečių ir marą ir siaubo ateina ir didelių ženklų iš dangaus.

Kas vyksta visame pasaulyje nėra normalus ir ne visada tokio didelio masto. Tiesiog perskaityti keletą iš šių statistinių duomenų ir pastebėsite, kad stichinių nelaimių auga žymiau daugiau. Pasaulyje, riaušės, badas ir ligos. Pasaulis yra overpopulated, įtrūkęs ir pasivijo skausmas.

Kas vyksta visose pasaulio kampelių, yra gimimo skausmai pradžioje, kaip nurodyta pagal Matą 24-ajame skyriuje.

Daugelis religingų žmonių, su kuriais aš atėjau į kontaktą su pasakyti, kad ankstyvas atvykimas Jėzaus Kristaus tikėjo savo tėvo, senelio ar labai seneliai. Panicking iš visų stichinių nelaimių, ir tikisi kuo anksčiau baigti teikti pasaulyje. Metų perkelti ir pasaulyje vis dar tos pačios, Jėzus visur. Nėra jokios priežasties panikuoti sako Jėzus ateis, bet tai ne mūsų rūpestis.

Tik šiek tiek pagalvoti, ką reiškia gyventi savo tikėjimą? Mes tikimės, kad netrukus mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus. Net pirmieji mokiniai tikėjo, kad Jėzus Kristus sugrįš į savo gyvenimo. Uolus ir skleisti Evangeliją pasaulyje. Taigi, mūsų protėviai ir jų uolus tikėjimas buvo gyvas ir nuoširdus. Jie buvo medžiotojai žmonėms Kristų, Evangelijos greitai plisti.

Šiandien Jėzus niekada tikėtis kiekvienas juoktis, kuris yra Jėzus pasaulyje vis dar ta pati ir bus eiti. Jie sako, taikos ir saugumo, nieko neįvyksta, stichinių nelaimių ir neramumų visada yra. Kiekvienas žmogus yra tik domina jų darbo, jų pomėgius, malonumais, jų atsiradimo. Kuklumas išgaruos ūžauti apsirijimas ir indulgencija. Mes nesame suinteresuoti mūsų bendrapiliečiams vyras, I'm gėda savo tikėjimą, skelbti visam pasauliui viltį Jėzaus, tik kartą per savaitę einame į Asamblėjos stereotipas. Bažnyčios virto klubas, kur žmonės gali bendrauti su draugais, organizuoti pasiūlymus ir dažnai atrodo, kad teatrą, kuris yra mūsų kurse yra.

Biblijoje parašyta, kad paskutinėmis dienomis scoffers ateis. Lygiai, kaip jis yra parašytas neteisingai, mūsų protėvių tikėjimą ir mes atšaldomos juoktis ir mūsų širdis šalta. Mes manome, kad mes turime laimėti, ir tikiu, kad yra pakankamai išgelbėjimas.

2. Petras 3,3-4 - Pirma, žinome, kad paskutinėmis dienomis scoffers ateis nedoras elgesys savo skonį, sakydamas: "Kas yra Jo atėjimo pažadas protėviai jau mirė, ir viskas lieka kaip buvo nuo? kūrimo pradžios! "

1 Tes 5,1-3 - laiką ir dienas jums nereikia rašyti nieko, mano broliai. Patys gerai žinote, kad Viešpaties diena ateis kaip vagis naktį. Kai žmonės sako: "! Taikos sauga" staiga nustebęs supainioti, nes kai jie ateis nėščia skausmas, ir nebus nuotėkio.

Nojus įžengė į laivą nei 120 metų, teigdamas, kad pasaulis ateis į potvynių katastrofa forma. Kiekvienas juoktis su juo ir paėmė jį už kvailas ir entuziastai. Jų mažai tikėjimo pasityčiojimas ir natiurmortus. Kaip Nojaus amžius buvo, kad net dabar. Mes nemanome, kad Jėzus Kristus yra netrukus, ir nusiminimas šaiposi vienas į kitą. Revel tik savo pomėgius, mes tik save.

Lk 17,26-30 - Kadangi Nojaus dienomis, taip bus ir Žmogaus Sūnaus dienomis: valgyti ir gerti, žmona ir išteka, iki tos dienos, Nojus įžengė į laivą. Tada užėjo tvanas ir visus sunaikino. Panašiai ir Loto dienomis: jie valgė ir gėrė, pirko ir pardavė, sodino ir pastatyti, bet tą dieną, kada Lotas išėjo iš Sodomos, lijo ugnis iš dangaus sunaikinti juos visus, ir siera. Be to, jis bus tą dieną, kai Žmogaus Sūnus bus rodomas.

Kaip parašyta Biblijoje, kaip vyksta šiandien. Mūsų tikėjimas yra prarastas, ir mes visiškai įsipareigoti į šį pasaulį. Mes kompromisas dėl kompromiso, aš pasinerti į bjaurius ir blogybių iš šio pasaulio. Būtent šis moralinis statusas yra aprašytas Biblijoje, žmonės ieškos už save.

2. Timotiejui 3,1-5 - Būkite tikri, kad paskutinėmis dienomis sunkiais laikais atsiranda. Žmonės myli tik save ir savo pinigus, yra pagyrūnai, arogantiškas, užgaulų, neklusnūs tėvams, nedėkingas, nedoras, negailestingas, nepermaldaujamas, slanderers, nesurištas, nežabota, gera, išdavikai, neapgalvotas, arogantiškas, mėgėjams malonumas, o ne priešas mėgėjams nuo Dievo. Viešai jie įkūnija pagarbos, bet jo valdžia bus atimta. Iš tokio nusisukti.

Pažvelkime aplink, pasaulį, gamtą spazmai yra suskirstomi. Prisikėlęs iš daug klaidingų mesijai, pranašai, aiškiaregiai. Pasaulio ir religija yra susijusi su Spiritizmas ir okultizmas. Sukelia įvairių judesių, kurie skelbia, kad Jėzus Kristus atėjo, nustatyti trumpiausią laiką, ir teigdamas. Yra daug netikrų pranašysčių apie pasaulio pabaigą pradžioje 2012 m., interneto ir žiniasklaidos yra pažodžiui, susietų su šiuo reiškiniu ir jautrių žmonių paniką.

Žinoma, tai ne visi atsitiktiniai, Šėtonas žino, kad jis paliko mažai laiko. Ėjimas į savo paskutinę iliuziją, kad mes visi apgauti ir suklaidinti. Ar ketinate dauginti, ateina Jėzus Kristus. Viskas yra puikiai parengtas, jis yra pas Dievą, kuris leidžia jam visapusiškai įsigalioti.

Mt 24,4 - Jėzus jiems atsakė: "Būkite atsargūs, kad niekas neapgauna jūsų Daug kas ateis mano vardu, sakydamas: 'Aš esu Kristus" ir daugelio apgauti..

2. Tesalonikiečiams 2,3-12 - Neleisk niekam apgauti bet kokiu būdu. Iki tos dienos ateina, ten reikia nusigręžė nuo Dievo. Jie turi atrasti nedorėlius ir ištvirkėlis, kuris prieštarauja ir exalteth save virš visų, kad tai, ką jis sako ir ką Dievas garbinamas. Settle net Dievo šventykla ir išduos Dievas! Ar neprisimenate, kaip aš sakiau jums, kai buvau dar su jumis? Jūs žinote, kas neleidžia jam dar - iš tiesų gali įvykti iki to laiko. Šio blogio paslaptį, bet tai veikia, tiesiog laukia, kad jis išnyksta kliūtis.

Kai jis atranda, kad bloga, Viešpats Jėzus jį nužudyti savo burnos kvapą, naikina jo ryškumą ji ateina. Nedorėlio atėjimas taps šėtono veikla, visų klaidingų įgaliojimus, stebuklai ir stebuklai. Su visais kvailumas yra suklaidinti tų, kurie pozicijoje iki nelaimės, nes jis negali mylėti tiesą, kuri gali išgelbėti. Todėl per Dievo manija klausimas manyti melas. Taigi jie nuteisti visi tie, kurie tiki tiesą, bet buvo malonu negarbė.

Leiskite mums Neapsigaukite, nėra nurodyta, nuo pasaulio pabaigos datą, nepanikuokite pasaulio įvykius ir, ko tikėtis. Tai yra mūsų užduotis sėdėti įnirtingai laikraštyje, televizijos, interneto, įsikibęs į pasaulio reikalus, ir vargas pasakyti, kas mūsų laukia. Iš Biblijos žinome, kad tai turi įvykti kaip ir buvo numatyta. Mūsų uždavinys yra parengti, išgryninti save nuo įdomus ir indulgencija, sutelkti dėmesį į Jėzaus Kristaus ir Kuklus save prieš Dievą, kaip niekada anksčiau.

Šio pasaulio istorijoje jau ne jo pabaigos ir ateina mūsų Viešpatį Jėzų Kristų yra labai artimas. Turime ir toliau nenaudojamas, mes turime pasiruošti ir pamokslauti, kad žinia pasauliui. Mes turime išvalyti nuo visų pavaduotojas ir blogis, siekiant pasirengti mums gyventi, Jėzaus Kristaus. Leiskite mums padaryti atgailos, nuolankumo, pabandyti surasti ir elgetauti atleistos visos nuodėmės ir slapčiausias. Tik tada galėsime būti įtrauktos į vėlai lietus, jausmų išliejimas, Šventosios Dvasios, kaip ir Sekminių dieną mokiniai.

Pasirengimas dabar, kol ji laiko. Laikas greitai bėga!

Ozėjo 14,2-3 - Eiti į Izraelį, Viešpats, jūsų Dievas, nes jūs jau mirė už savo nuodėmę. Grįžti į Viešpatį ir kad žodis maldos: "Atleisk mums mūsų kaltės ir priimti mus maloningai, ar jie duoda veršelius iš jų lūpų vaisių.

Pvz., balta - Pasiruošimas pastaroji lietus

Didelės kova tarp Šėtono ir Kristaus artėja prie pabaigos: Šėtonas užima paskutinę vietą jėgas veikti žmogaus istorijoje dramą. Iš Apreiškimo 12,12 sako:. "Vargas tiems, kurie gyvena žemėje ir jūroje, nes velnias ateis į jūsų, turėdamas didelio įniršio, nes jis žino, kad jis turi mažai laiko Petro 5,8 Būkite blaivūs būti budrūs, nes jūsų priešas velnias kaip riaumojantis liūtas, plaukioja, ieško, kurį jis gali praryti.

Ką aš galiu pasakyti, aš prabudau lieka Dievo tautos? Aš mačiau baisių dalykų mūsų laukia: Šėtonas ir jo angelai surinkti visus nuo Dievo tautos jėgas. Jis žino, kad jei jie miegoti, o ji yra jo rankose, ir jų sunaikinimo yra tikras.

Šėtonas stengsis sulaiko jas nuo pasirengti tą dieną. Išdėstyta viskas, kad jie užkirto kelią, yra pakrautas su žemiškų lobių, kurie turėjo daug didelį susirūpinimą ir kad jų širdys buvo perkrautas rūpesčių, šiame gyvenime, ir bandymo, kad juos nustebino, kaip vagis dieną.

Šėtono jėgos mėgina nukreipti žmonių mintis nuo amžinąsias vertybes. Priešo nukreipia viską atsižvelgus į jo tikslus. Mintys apie vyrus ir moteris dirba pasaulietinė verslo, sporto ir mados. Turime atkreipti dėmesį į tūkstančių interesus. Kai kurie dalykai, reikia laiko ir išprovokuoti smalsumas, tačiau nėra prasmės. Mes privalome skirti visą savo dėmesį ir energiją į vaiko interesus, nors mes dažnai gana beprasmis dalykų. Mes jaučiame atsakomybę, jei mes duodame maistą mano sielai išlaikyti dvasinį gyvenimą ir paskatinkite jį.

Žmogus iš prigimties yra linkę vadovautis Šėtonas šnabžda ir negali sėkmingai pasipriešinti baisus priešas. Jis gali tik pasisemsite jėgų iš Kristaus, galingas čempionas, jeigu jis gyvena ir po jo polinkius. Šėtonas yra parengti savo pagundų, kad Dievo tauta, jo paskutinę žinomą išpuolį.

"Šėtonas nebijo nieko, tai, kad Dievo tauta bus pašalinti visas kliūtis iš kelio, kad Viešpats gali išlieti savo Dvasios."


Kur toliau? - Susijusios su šia tema

Nelaimė eina, kai Dievas bus pakratoma žemės!

405_blizi_se_katastrofa_kdy_buh_zatrese_zemi.jpg Biblija aiškiai įspėja, kad viena iš paskutinių ženklai prieš Jėzaus Kristaus atėjimas, kad Dievas yra drebulys mūsų šalyje. Šiuo metu daugelis į antrąjį atėjimą jau užpildyta, arba užpildo. Nusikalstamumo ir maišto ...
Atnaujinta: 18.02.2013
Pridėta: 02.04.2011
Parodymų skaičius: 279855x

Susiję straipsniai iš kategorijos - Registruotis į kartų, antra Jėzus Kristus

Žaidimai - False mokymus paskutines dienas

441_video_falesny_mesias.jpg Subtitrų į video:Biblija foretells moralės lygį žmonija laiko pabaigos. Mes esame liudininkai šių dalykų teisę?Jėzus pasakė Mato 24, 4-5, paskutinėmis dienomis daugelis ateis Jo vardą ir sakosi esąs Kristus ir daugelio ...
Pridėta: 03.06.2011
Parodymų skaičius: 147144x

Mesijo žydai

164_izrael_vlajka.jpg Mesijo žydai - vykdyti pranašystėBe daugelio krikščionių nominalų egzistuoja Izraelio ir vadinamųjų "Mesijo žydai" judėjimas. Šie žmonės paprastai ateina iš žydų šeimos, bet tikėti į Jėzų kaip Mesiją ir priimti mokymų ...
Pridėta: 06.10.2010
Parodymų skaičius: 210220x

Svarbų susitikimą mūsų priešas

495_zabava.jpg Kas Šėtonas planuoja? Kaip mes, krikščionys, nori gauti? Pagalvokite apie šias linijas, Jim Hohnberger parašė savo knygoje "Escape Dievui. Šis aiškinimas nėra toli nuo tiesos, ir kiekvienas iš mūsų bus tikrai ...
Pridėta: 12.10.2011
Parodymų skaičius: 149406x

Biblijos Pranšystė - Daniel 2 - Pasaulio istorija

182_socha_bible_daniel.jpg Biblijos Pranšystė - Daniel statula, į pasaulio istorijos apžvalgaViešpats Dievas yra mūsų planetos istoriją tvirtai savo rankose, mūsų šalis turi didelių planų. Visi turėjo patirties dvi pranašiškas Biblijos knygos - Daniel ...
Pridėta: 18.10.2010
Parodymų skaičius: 273966x

JAV raginimą sekmadienį teisės

456_vlajka_usa.jpg Jau 19 a. buvo prognozuojama, kad protestantai yra ilgesys poilsio dieną, sekmadienį, priimtos ir prašyti pagalbos katalikų bažnyčia. 19 amžiuje būtų kažką panašaus į tai buvo neįsivaizduojamas ir dabar? Teisėjas už ...
Pridėta: 05.08.2011
Parodymų skaičius: 195044x

Lt.AmazingHope.net - Artėja Jėzaus Kristaus grįžti, pasiruoškite!