Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Apparitions Mergelės Marijos - apie Marian apsireiškimų tiesos

Supernatural, NSO

267_pope_virgin_marie.jpg

Apparitions Mergelės Marijos - apie Marian apsireiškimų tiesos

Pridėta: 16.11.2010
Parodymų skaičius: 223448x
Temos: Supernatural, NSO
PrintTisk
267_pope_virgin_marie.jpg268_marie_jan_pavel_ii.jpg269_maria_papez.jpg270_soska-panny-marie.jpg271_modlosluzba_virgin_maria.jpg

Šiandien Katalikų Bažnyčia yra apsireiškimus Marija reiškinys, verksmas statula, gydomųjų šaltinių. Šios vietos tapo lankoma vieta, aplankė milijonai tikinčiųjų visame pasaulyje. Mes negalime paneigti šį faktą, nes šie apsireiškimai, daugelis žmonių visame pasaulyje. Laikui bėgant, šie ženklai ir stebuklai daugiau ir intensyviau, ir plaukti į šviesos pasaulį.

Bandysime šiame straipsnyje paaiškinama, kas yra Marian apsireiškimų kilmės, jei iš tikrųjų Dievas pasiuntė Mariją jos vieta garbinti Dievą, mūsų Kūrėją. Mes stengiamės pažvelgti į Bibliją, Dievas sako mums, ką statulų, paveikslų ir stabmeldystė garbinti. Mes stengiamės išsiaiškinti, ar Biblija patvirtina Mergelės Marijos buvimą tarp mūsų, ar, atvirkščiai, aiškiai paneigia šį faktą.

Paimkime bent Biblija ieškoti Senajame Testamente pasakoja mums, ką antrąjį įsakymą Dievas.

Išėjimo 20,4-6 - nekuria stabas kaip nors forma, danguje, apačioje žemėje ar po žeme vandenyje. Negalima garbinti juos ir jiems tarnauti, nes aš Viešpats, tavo Dievas, esu pavydus Dievas. Nubausti tėvo vaikai nuodėmių pas trečios ir ketvirtos kartos tų, kurie manęs nekenčia, ir parodyti gailestingumą iki tūkstantosios tų, kurie mane myli ir laikosi mano įsakymų.

Jei atidžiai perskaityti Antrasis įsakymas matome, kad aiškiai perspėja mus nuo garbinimo paveikslais ir skulptūromis. Mes galime sukurti ką nors į stabus forma.

Tai iš Vatikano įsakymų, o išmesti jo versija ir pridėjo savo nuožiūra. Meilė yra Dievo įstatymas vis dar galioja? Ji galbūt per daug vyras, Bažnyčios pakeisti Dievo įstatymo?

Naujajame Testamente aiškiai nurodo, kad Dievo įstatymas vis dar galioja ir niekas neturi teisės ištrinti ar pridėti vieną raidę Biblijoje.

Lk 16,17 - o dangaus ir žemė nepraeis, kaip sustabdyti mokėjimo vieną tašką įstatymas!

Mt 5,17-19 - "Nemanykite, jog Aš atėjau panaikinti Įstatymo ar Pranašų aš neatvykau panaikinti, bet įvykdyti jiems tiesą sakau jums: kol dangus ir žemė nepraeis ne.. mažiausia laišką, ne viena dalelė teisės aktus, prieš tai visi išsipildo. Bet būtų pašalinti vieną iš šių mažiausių įsakymų ir moko žmones į dangaus karalystę yra laikomas mažiausias. O kas būtų įvykdyti ir mokė Dangaus karalystė bus laikomas didelis.

Romos Katalikų Bažnyčia Dievo sąmoningai pakeitė įstatymą, kad būtų pagrįsti jų unscriptural mokymus.

Biblija yra ne vienas eilėraštis, kad priminė, kad turėtų garbinti Mergelę Mariją. Biblija yra tik paminėti, kad Marija buvo mergelė žmogaus tarpininkas tarp Dievo mūsų Kūrėją. Atvirkščiai, Biblija aiškiai sako, kad tik tarpininkas yra visada ir tik Jėzus Kristus.

1 Timotiejui 2,5 - yra vienas Dievas ir vienas tarpininkas tarp Dievo ir žmogaus, žmogus Jėzus Kristus.

Jn 14:6 - "Aš esu kelias, tiesa ir gyvenimas" Jėzus atsakė. "Niekas nenueina pas Tėvą kitaip, kaip tik per mane.

Teisės 4,12 - ne kas kitas, nėra išganymo - žmonių pasaulyje skiriamas kitas vardas, kuriuo galėtume būti išgelbėti! "

Dabar mes žinome Biblijos aiškinimas, tik tarpininkas tarp žmonių ir Dievo yra Jėzus Kristus. Kaip tai įmanoma, kad milijonai tikinčiųjų melstis Mergelei Marijai, lenkiasi į statulas ir maldauja ją už nuodėmių atleidimą už save, net už mirusius, kurie writhes skausmo dėl vadinamųjų bažnyčių pramanytas skaistykla?

Draugai Mirtis yra niekas, Jėzaus Kristaus motina Marija miega ir laukia kaip visos antrojo atėjimo, mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus mirtį. Biblija yra ne vienas paminėti, kad Marija buvo daroma prielaida, į dangų ir buvo tarp žmogaus ir Dievo tarpininkas.

Darbo 7,9-10 - kaip debesys pro šalį ir atsitraukia gyvasis, kuris patenka į rimtą, daugiau išeina. Pagrindinis niekada grįžti, niekada rodomas jų namuose.

Maldos Marijai, įvairių šventųjų statulų garbinimą ir vaizdai yra stabai. Tai puiki gundymo šėtono, kuris apgaudinėja milijonai tikinčiųjų visame pasaulyje. Jis yra vienas iš naujausios istorijos apgaulės ne pasaulio pabaiga.

Taip pat norėčiau paminėti vieną dalyką, kurį verta pamatyti. Ar girdėjai, kaip ji išlaiko pasakoja vadovas Romos Katalikų Bažnyčios popiežius? Popiežius pradėjo papasakoti Šventajam Tėvui, Jūsų Šventenybe. Net pats popiežius sako, kad Dievo atstovas žemėje. Biblija sako mums, kas turi teisę kreiptis į Tėvą. Nr šioje žemėje žmogus turi teisę turėti vadinamas Šventojo Tėvo. Biblija sako mums, kad mes turime vieną Tėvą, kuris yra danguje.

Mt 23,8-12 - Bet jūs neturite pasakyti rabinas ", nes jūs turite vieną Mokytojas ir jūs visi esate broliai. Ir niekas žemėje vienas turi skambinti jums, tėvas, "nes jūs turite vieną Tėvą, kuris yra danguje. Be to, nereikia sakyti lyderiai ", nes turite vieną lyderis, Mesijas. Kas tarp jūsų didžiausias, tai bus jūsų tarnas. Kas save aukština, bus pažemintas, o kas žemina save žemina, bus išaukštintas. "

Mokymas Romos Katalikų Bažnyčia yra toli gražu nėra aišku tiesos Dievo žodį. Gal tai bus šokas jums, tačiau sistema yra tai, kad popiežiaus žvėrys, atstovaujamos skaitmuo 666, iš kurių John kalba Apreiškime. Šie faktai susiliejęs išsamiai vėliau straipsnių.

Jėzus per savo gyvenimą daug kur aiškiai pasakė mums, vienas iš kurių mes garbiname, Jam tarnauti ir duoti jam pagyrimų.

Lk 4,8 - Jėzus atsakė: "Tai yra parašyta:" Viešpatie, mano Dieve, tu turi garbinti ir jam tarnauti tik vienas. ""

Galų gale, mes žiūrime atgal į senus teisės ant Sinajaus kalno, kur Mozė gavo Dešimt Dievo įsakymų.

Jūs žinote, istorija, kai Mozė nuėjo Sinajaus kalno, kur jis gavo Dešimt Dievo įsakymų? Prisiminkime istoriją truputį, kuris gali apibrėžti, kas yra negerai su Izraelio tauta.

Mozė į Sinajaus kalno, kur Dievo ranka parašė Dešimt Dievo įsakymų. Nors Mozė buvo perregistruotas, Izraelio tauta murmėjo prieš Aaroną ir privertė juos statyti Dievo statulų forma. Izraelitai gyveno Egipte daug metų nelaisvėje, todėl gerai žinomas Egipto Dievinošs dievų.

Išėjimo 32,4 - Dešimt iš jų buvo aukso, formos ir einant blauzdos formos. Tada pasakė: "Tai yra tavo dievas, Izraeli, kuris išvedė tave iš Egipto!"

Išėjimo 32,7-8 - VIEŠPATS kalbėjo Mozei: "Aš eisiu žemyn Tavo tauta, kurią tu išvedė iš Egipto, padarytas iškrypimas Netrukus paklydę, kuri jiems įsakiau Nuliejo veršelis ir garbino!.. jam pasiūlė jam ir sako: "! Tai jūsų dievas, Izraeli, kuris išvedė tave iš Egipto"

Viešpats pasiuntė Mozę atgal Mozė pamatė iškrypimas, perversija, kaip Izraelis tautinių šokių ir atgal aplink aukso statulėles, ir užsidegė rūstybė sunaikina akmens plokštės, kurias Dievas jam davė.

Išėjimo 32,19-21 - Kai jis kreipėsi į stovyklą, jis pamatė veršį bei šokius. Mozė užsidegė. Plokštės, kurios turėjo savo rankose, numetė ir sudaužė juos pagal onou kalno. Tada jis paėmė veršį, kurį jis padarė, jis ištirpsta ant ugnies, sumalti į miltelius, išsibarstę ant vandens gerti paviršiaus ir davė izraelitams. Tada Mozė tarė Aaronui: "Ką šie žmonės jūs juos į tokią nuodėmę?"

Jau Senajame Testamente, galime aiškiai buvo pasimokyta iš Izraelio žmonių elgesio, kurie garbina statulas, išgalvoti dievai. Nepavyko stabmeldystę, kuri yra bjaurus į Dievą. Mes taip pasimokyti iš šios istorijos, kaip Dievas stato į stabmeldystę, stabus į skulptūros ir tapybos formą.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Supernatural, NSO

Kodėl augantys Supernatural apsireiškimų visame pasaulyje?

355_ufo_china.jpg Visame pasaulyje išaugusio įvairių paranormalių patirtimi, reiškinius ir Dvasingumas. Nėra jokių abejonių, kad jie nėra fikcijos, bet tai, kad žmonės negali paaiškinti. Kai kurie iš jų įvyko ir žiniasklaidos ir spaudos, ...
Pridėta: 15.02.2011
Parodymų skaičius: 197011x

Paranormal patirtis

66_nadprirozene_zazitky.jpg Ar turite Paranormal patirtis?Perkelia jus namo tapyba, fotografija jų mirusiųjų artimiesiems? Ar manote, kad norėjo kalbėti su kontaktiniu asmeniu, kuris jau nėra tarp gyvųjų? Nežinau, ką manote?Straipsnis Kodėl nėra blogis gali ...
Pridėta: 11.08.2010
Parodymų skaičius: 132203x

Apgaulingi Mesijas "New Age ir Maitrea

280_jezis_vs_lucifer_1.jpg "New Age" šiais žodžiais, nuo 1984 metų vis labiau susiduriama visose laikraščius ir naujienų programas. Žmonija ilgisi, nes tai nebėra žemėje su mumis paskutinis. Kažkas turi įvykti. Biblija kalba apie antrąjį ...
Pridėta: 26.11.2010
Parodymų skaičius: 155140x
Rekomenduojama

Kas yra Dvasingumas ir okultizmu?

473_spiritismus_okultismus.jpg Spiritizmo moko, kad mirusiojo dvasios gali ryšį su žmonėmis, per žiniasklaidą. Žiniasklaida kalbėjimo, rašymo, piešimo, gijimas ir pan.Pasak Šventojo Rašto, tai, žinoma, kad "nemirtingą sielą" neegzistuoja, jie ne mirusiųjų dvasias, bet ...
Pridėta: 05.09.2011
Parodymų skaičius: 179497x

Kas yra UFO ir užsieniečių, kurie yra?

110_ufo.jpg Kas yra užsieniečiai ir UFO?Šiandien daugelis žmonių nėra įvertinusi, ar jie yra užsieniečiai, bet klausimas, kas jie yra klausimas.NSO yra realybė, kuri tęsiasi giliai į žmonijos istoriją ir mūsų šiuolaikiniame pasaulyje, ...
Pridėta: 23.09.2010
Parodymų skaičius: 175539x

Lt.AmazingHope.net - Apparitions Mergelės Marijos - apie Marian apsireiškimų tiesos