Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

Apgaulingi Mesijas "New Age ir Maitrea

Pabaiga 2012 m. Pasaulio pranašystė?

280_jezis_vs_lucifer_1.jpg

Apgaulingi Mesijas "New Age ir Maitrea

Pridėta: 26.11.2010
Parodymų skaičius: 161490x
Temos: Pabaiga 2012 m. Pasaulio pranašystė?
PrintTisk

"New Age" šiais žodžiais, nuo 1984 metų vis labiau susiduriama visose laikraščius ir naujienų programas. Žmonija ilgisi, nes tai nebėra žemėje su mumis paskutinis. Kažkas turi įvykti. Biblija kalba apie antrąjį atėjimą Jėzus Kristus, o teismas tai, kas pasaulio apokalipsės, tačiau daug yra patogiau galvoti apie vadinamąjį "New Age, kuris turėtų nusileisti čia, o kitą mums geriau žmonės vienas.

POBŪDIS NEW AGE JUDĖJIMAS

New Age judėjimas lavina plinta visame pasaulyje ir turi daug pasekėjų. Visą judėjimą sudaro tūkstančiai organizacijų, jų tinklai apima visą pasaulį. Jie turi vieną tikslą - sukurti naują pasaulio tvarką, kurios turi būti atkurtas per bendrą susivienijimo mąstymo ir tada bendrai. Šios sistemos pagrindas yra kai "vidiniai valdžios sektoriaus" per mūsų planetą, įgyvendinamas per dvasinių būtybių ar kapitonai išminties, kurios faktiškai yra demoniškas būtybes hierarchija natūra tikėjimo.

Tai Rytų religijų, Dvasingumas, ir Gnosis sintezė, remiantis slaptųjų mokymų tarpininkaujant demoniškas dvasinių jėgų. Todėl aišku, kad yra įvairių sektorių vietoj okultizmas, aiškiaregystė, astrologija, hipnozė, Ufologija, joga, tikėjimą reinkarnacija ir daugelis kitų. Spirytysta vidutinės liudijančią ir gairių, ir pamokslai yra paslėpta visame pasaulyje. Šiame naujame pasaulyje tvarka, kuri nukreipta Naujasis amžius, nėra krikščioniško Dievo vietoj Jo vieta buvo užpildyta su Liuciferio sostą. Varomoji jėga, New Age, yra iš tikrųjų Liuciferio norą būti lygi didžiausiai ir turi būti garbinamas kaip Dievas. Jis nori imituoti Kristaus atėjimo ir dėl to reikia suvienyti po visą pasaulį.

2. Tesalonikiečiams 2,3-4 - Neleisk niekam apgauti bet kokiu būdu. Iki tos dienos ateina, ten reikia nusigręžė nuo Dievo. Jie turi atrasti nedorėlius ir ištvirkėlis, kuris prieštarauja ir exalteth save virš visų, kad tai, ką jis sako ir ką Dievas garbinamas. Settle net Dievo šventykla ir išduos Dievas!

SKVERBČIAI VISUOMENĖS

Vienas iš pagrindinių įsitikinimų yra tai, kad visos religijos yra "Bendrosios tiesa", kaip tilto į patikros virš visų skirtumų. Nustatyta, kad naujojo amžiaus Alice Bailey (1880-1949) fondai. Kaip Spirytysta vidutinės gauna pranešimą iš vadinamųjų "kapitonas išminties" Tibeto Djawal Khul. Šis pranešimas priimtas spontaniškai automatinis rašymas, ir tada jos paskelbiamos kaip slaptą planą, kuris vis dar privalomas ir lemia Naujasis amžius kryptimi. Sekite judėjimo srityje buvo paskelbtas tik nuo 1975 m. ir turėtų būti platinama visomis turimomis priemonėmis, kad žmonija sužinojo apie dar spektaklis "Kristaus Naujasis amžius".

Programos "New Age įdėti iš priekio, sveiką mitybą, alternatyvi medicina, verslo įmones su natūraliais medikamentais (organiniai Ilgaamžė), susijusios su ekologija ir švietimas. Dažniausiai, tačiau įtrauktos į jų programą, net įvairių formų Rytų slaptasis būdai: meditacija, joga, atpalaidavimo tabletės, hipnozė, Supernatural gydymo metodai ir vadinamasis "pozityvus mąstymas", kai manoma, kad kiekvieno žmogaus galia geras. Tai unbiblical nuomone, nes visi į mus gera yra tik Dievo meilės.

Proveržis padaryta visuomeniniai judėjimai knygos Marilyn Ferguson "Pasiūlymo sąmokslo", kuri yra išaukštintas žada "Aukso amžius žmonijos", kuri bus pripildyta džiaugsmo "pakeitė proto ir mąstymo" žmonės.

Dauguma žmonių yra veikiami vadinamojo "banga fantazija", kuris yra siūlomas filmai, garso kasetės, knygos, žaislai ir socialinės žaidimai. Pirmoji tapo hitu filmas ET, Žvaigždžių Karai, Harry Potter, avataras .. Taip, visus su slaptąja temas, Supernatural ir fantazijos pavadinimai vadovauti "New Age judėjimui. galingiausių priemonių įtaką mases žmonių, žinoma, muzika. Net Alice Bailey, vadovaujama Dvasingumas davė nurodymus" Muzikos terapija ", kuri yra dalis mokymo žmonių. pasirodė įrašai su "sferinis muzika".

Be to, daugelis organizacijų pagal didelę įtaką naujųjų amžių. Pavyzdžiui, OSN ir UNESCO, Pasaulio bažnyčių tarybos, Rokfelerio fondas, feministė organizacija, kurios tikslas yra panaikinti racionalaus mąstymo ir vyriausybės prioritetus moterų unbiblical, ir daugelis kitų. Daugelis jų yra labai aktyviai siekti naujojo amžiaus tikslus.

TIKSLAI IR PLANAI NEW AGE

Tam, kad būtų išgydytas pasaulyje turi būti keičiami atsižvelgiant į New Age mąstymo. Kiekvienas turi suvokti kad tai yra gamtos dalis ir kosmosas. Tikslas yra išlaikyti pusiausvyrą visų priešingybių - visi įsilieja į vieną. Yra pastangas įstoti į religiją. Žmogaus tikslas yra vertinti ieškant laimės, pasitenkinimo ir sėkmę. Baimė ateina apokaliptinės katastrofos yra nereikalinga, nes ji gali būti Paguodos utopija "pasaulio visuomenei taikos ir ramybės".

Alice Bailey tarpininkavo kaip šio plano vidutinės: apie New World Order New World vyriausybės sukūrimą ir nauja religija. Politinis judėjimas yra įgyti kontrolę pasaulyje. Atvirai skatino nutraukimas arba sunaikinimas nacionalinių valstybių, siekiant išlaikyti taiką ir žmonijos. Europos Sąjunga yra pavyzdys.

New Age judėjimas, tačiau, neapsiribodami politinių, ekonominių ir religinių tikslų - ji pati yra religija. Jis turi savo "šventuosius raštus, maldos formulės, ir" Mantra "(meditacija skiemuo) Jis turi savo dvasinį centrą, pvz Findhorn -. Community Škotijoje ir Esalen Kalifornijoje, JAV Panašūs centrai susidaro visose šalyse Mes susitinkame čia.. su patirtimi, kurie yra panašūs į krikščionių atgimimą, kurių kunigų ir vaidilutės, pranašai ir tauta su antgamtinėmis gebėjimus, kad jie galėtų atlikti didelį "ženklų ir stebuklų", ir su savo mokytoju - guru, kuris pareiškė, Mesijas.

Judėjimo pamokslai, kad žmogus gali išpirkti pats, kai plėsti savo sąmonę ir tokiu būdu atsiduria kaip Dievas. Tikėjimo centras yra tikėjimas į žmogų ir tikėjimas pajėgų, vienos gali rasti kosmose. Jei nori būti kaip Dievas, tuomet akivaizdu, kad Šėtonas vaidina svarbų vaidmenį, kurį "New Age judėjimas, net gerbė.

Vienas iš pagrindinių lyderių New Age, David Spangler, 1970 m. antrąjį direktorius pirmaujanti centro judėjimo "Findhorn fondas Škotijoje, parašė vieną iš savo daugelio knygų " Liuciferis veikia per kiekvieną iš mūsų verčia mus į tobulumo būseną. Įvesdami naują erą, naują amžių žmogaus tobulumo, tada kiekvienas iš mūsų siekia tam tikru būdu taško, kurią aš vadinu "Liuciferiškieji pradžia" - tai yra skirta Liuciferis. Spangler, kuris palaiko reguliarius ryšius su demoniškas jėgas, taip pat viešai pareiškė, kad šviesa, kuri apšviečia Findhorn, šviesa Liuciferis, kuris suteikia tikrąją šviesą į pasaulį. Planuojamos pasaulio religijos kaip valstybės vadovai šerdimi, skirta Liuciferis.

Dvasinių judėjimų šaltinių taip pat leidžia "ministrai išminties, dvasios protėviai ir gamtos dvasias. Raganavimu plitimą, ir todėl tai" religija "kilęs iš visos okultinės šaltinių, kuriuos žmonija visada buvo žinomas.

Tai yra pagal griežtas draudimas Dievo!

Įst 18, 10-14 - Ar galima rasti tarp tu, kurie būtų jūsų sūnus ar dukra padarė ugnis! Be to, ne pranašas, aiškiaregys, Hadač, magas, gyvatė, aukciono spiritai, telepatija ar kuris tariasi su mirę. Kiekvienas, kuris įsipareigoja toks dalykas yra bjaurus į Viešpatį! Būtent dėl tokių bjaurysčių Viešpats, tavo Dievas išvarė prieš jus. Būti visapusiškai įsipareigojusi VIEŠPATS, jūsų Dievas. Tautų kad ovládneš, klausosi psichika ir magai, bet jūs, Viešpats, tavo Dievas, ne.

Atvirai Jono 12,12 - Džiaukis todėl, dangūs ir jūs, kurie apsigyveno juose. Bet vargas tiems, kurie gyvena ant žemės ir jūroje, nes velnias ateis su didelio įniršio, nes jis žino jo laikas yra trumpas.

Symbols of NEW AGE

Visi įvairių "New Age grupių šalininkų yra saistomos kvazi-religinė patirtis: su demonais per narkotikus, meditacija ir psychotechnik. Tai yra, iš tikrųjų, vadovaujama demoniškas dvasias planetų hierarchija, "Masters of Wisdom".

Naujasis amžius simboliai yra svastika - senovės indoeuropiečių germanų slaptasis simbolis laimės, iš kurių Hitleris perėmė senas vokiečiai. Be to, yra 666 (Apreiškimo 13,18), kuris, anot Alice Bailey's "šventų savybės" ir mokantis būti naudojami kiek įmanoma, siekiant paspartinti New Age atsiradimą. Kitas ženklas yra vaivorykštė paplitusi - paprastai tik pusė simbolizuoja žmogaus sielos ir "Didžiosios Dvasios visatos", kuri yra Liuciferis tilto.

FAKE Kristus

Pagrindinis veikėjas planuojamos dominuoti pasaulyje ir pasaulio religija yra "Maitrea" judėjimas, kuris norėjo atkreipti visuomenės Bal 25, 1982. Daugelyje šalių praneša žurnaluose antraštės Kristus jau yra tarp mūsų, pasaulis neturi būti pasmerkti, tačiau pareikšti padėti ir įkvėpimo. Jis yra Maitrėjos, pasaulio pedagogas. Sakoma, kad tai asmenybės, nes turime įvairių pavadinimų: žydai jį vadinti Mesiju, budistai penktą Buda, Mahometas ir musulmonų Krišna už induistų. Dabar čia atnešti mums į naują amžių. Jo buvimas turėtų būti mums garantuoti, kad jis nebegali būti trečiojo pasaulinio karo.

Kas iš tiesų yra atsistojus Maitrea perims?

Jis turi savo rankas perimti pasaulyje, ji pateikė Liuciferis. Tai iš esmės Liuciferio įsikūnijimą. Jam vadovaujant, prasidėjo visiškai kontroliuoja pasaulio sistemos, skirtos tik tas, kuris dominuoja ir kontroliuoja visus gyvybiškai svarbios sritys, gali dominuoti pasaulyje.

Tiems, gauti leidimus prekybai ir verslui, turi įrodyti ištikimybę Maitrėjos, iš tikrųjų jis yra Liuciferis. Visos pasaulio piliečiai turi būti priskiriamos numeriai, kurie būtų naudojami bet finansiniu sandoriu, net mažoms pirkimai. Visi mokėjimai atliekami per pirmiau minėtą kredito sistema, nes pinigai bus atšauktas.

2. Kor 11,14 - ir nenuostabu, nes Šėtonas pats virsta šviesos angelu!

Atvirai Jono 13,16-17 - Visi mažus ir didelius, turtingus ir vargšus, laisvus ir vergas leidžia pateikti pasirašyti dešinėje arba kaktos, kad niekas negali nusipirkti ar parduoti, o ne, jei tai reiškia - ar pavadinimas apie žvėris jo vardo skaičiaus.

Rengdamasi atlikti Maitrea vaidina svarbų vaidmenį į New Age menedžeris Benjamin Creme iš Škotijos. Pasak jo paties parodymais, yra slaptos ir Maitrea kažkur laukia, kol bus parengtas ir plačioji visuomenė žinotų apie "kapitonas planetų hierarchija, kad jie galėtų priimti kaip jų Mesijas. Turi būti įvesta kaip nepaprastai gabus žmogus jau patyrė vystymosi procesą, iki tobulumo ir pasiekti "valstybės krikščionybės".

Mesijas yra vadinamas "Kristus", bet iš tikrųjų tai yra Antikristas. Savo prane ¹ imus pabrėžia aukščiausiasis vadovas dievų ir meistrai hierarchija ", ir Jėzus buvo Jėzaus mokinys, ir todėl yra pagal jį ir jis buvo vaikas.

SUSIJUSIOS SU NEW AGE bažnytiniai

Visi tie, kurie nenori priimti Kristų kaip Maitrea laukia po B. Crema "pertvaros kardas. Taip Maitrea nori sukurti pasaulio religijos, kuri bus privaloma visiems. Taigi" New Age judėjimas tampa grėsme žydams ir krikščionims, kurie su juo yra pasirengęs bendradarbiauti ir norite gyventi pagal Biblija -. Dievo žodžio

Ji teigė į naujo amžiaus religijos laisvės reikalavimas nustoja egzistuoti. "Naujas Kristaus" planuojama pertvarka krikščionybės, o tai reiškia, kad Biblijos krikščionybė praranda savo teisę egzistuoti. Taip pat gerai.

Tai reformatorių, ką jie kovojo ir mirė už ką, kad išvalytumėte Bažnyčios supainiojo ir grįžti prie biblinių šaknų tikėjimo ir Jėzus Kristus yra šiandien labiausiai protestantų bažnyčios slopinami.

Vietoj to, vadinamasis ekumeninis vienija visas protestantų bažnyčias, kartu su Romos katalikų bažnyčia į pasaulio bendruomenę, tačiau lėtai ir slaptai imtis Romos Katalikų Bažnyčios mokymą, kad Liuciferis yra įsiskolinusi.

Tai visame pasaulyje nutylėtų Biblijos tikėjimą pasaulio sukūrimą per septynias dienas, tikėjimo slopinimo tiesiogine antrojo atėjimo Jėzaus Kristaus ir dėl to, teismas. Jis pratęsiamas unbiblical tikėjimo nemirtingumą, ir taip paruošti dirvą pasaulinės plėtros ir apreiškimo Dvasingumas meistrų, yra slopinama tikėjimą Dievo nepakitusios įstatymo galiojimas - Dešimt Dievo įsakymų, kaip Dievo teismas priemonė.

Vadinamasis Marian apsireiškimų esmės spiritualistinės vadovavimas vienas tikslas. Nukreipę dėmesį nuo ateinančių Jėzaus Kristaus, Jo teismo ir Dievo karalystės ir leisti pasaulio vienijimosi ir Liuciferio įsikūnijimą, šviesos angelu, kad būtų atstatyta tai. Taip mokymus Naujasis amžius yra labai susijusi su popiežiaus, daugiau nei atrodo. Ir todėl atitinka Biblijos pranašystės Jono Apreiškimo 13-ame skyriuje.

ĮSPĖJIMAS Liuciferis ir odų pakaitalai, ateina Biblija

Yra tik vienas Viešpats - nemirtingas Dievas, kuris karaliauja virš visų, ir Jėzų Kristų, Jo viengimį Sūnų, kuris užima savo teises. Biblija - Dievo žodis sako aiškiai, kai jis sako, kad tik valdovas yra Jėzus Kristus ir Jo ateina pasaulio pabaiga būtų pabrėžtinai rekomenduojama vengti imitacija.

Mt 24,26-27 - sako tau: "Žiūrėk, yra dykuma! "Neikite: arba" štai, jis slapta vieta, "Niekada Žmogaus Sūnų atėjimu ateina kaip žaibas - įsižiebti iš rytų į vakarus dangus..

Mt 24,11 - Ir daug netikrų pranašų kils ir daugelio apgauti.

Efeziečiams 1, 17, 20-23 - gegužės, mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus, šlovės Tėvas, Dievas, galima teigti, išminties ir apreiškimo dvasią jį pažinti. Tai buvo Kristaus galia, kai jis prikėlė iš numirusių ir atsisėdo jo dešinėje danguje, kiek aukščiau visų vyriausybė, valdžia, galia ir valdžia, ir kiekvienas pavadinimą, kuris yra ryškus, bet šioje amžiaus, nei ateityje. "Dievas davė per visus jo kojų dalykų", kaip bažnyčios galva davė viską, kuri yra Jo kūnas, yra iš Jo pilnatvės, kurie užpildo visus visus.

Mt 28, 18 - Jėzus kreipėsi į juos ir tarė: "Aš esu suteikta visa valdžia danguje ir žemėje institucija Todėl eikite gauti mokiniais visų tautų žmones, krikštydami juos Tėvo, Sūnaus ir Šventosios Dvasios vardu, mokydami juos.. laikytis visko, ką tau įsakiau. Ir štai aš esu su jumis visada, net iki pasaulio pabaigos. "

Lk 17,24 - tarsi žaibas nušviečia šalies, iš vieno galo į dangų į kitą, taip bus ir Žmogaus ir jo diena Sūnus.

1 Tes 4,16 - išgirsite įkvepiantis komandą, iš arkangelas balsas ir Dievo koziris, Pats Viešpats nužengs iš dangaus ir pirmą kartą miręs Kristuje sukils.

Kas nori tikrai naujojo amžiaus, amžinosios karalystės, jis turi atiduoti savo gyvenimą į Jėzaus Kristaus, skirti jam, o ne Liuciferis. Jei tai nepavyksta, miršta ir išnyksta, su Liuciferiu. Tik Jėzus gali atsistoti į amžinąjį gyvenimą prabanga ir šlove.

Liuciferio imperija ir Jėzaus Kristaus Karalystė stovi prieš kiekvieną atvira kova, kurios kulminacija pabaigoje kitas. Imperija aktyvuoti, kaip niekada anksčiau tamsoje. Dream karalystė šviesos ir taikos, taip diktoriai kalbėti apie savo judėjimą gali būti patenkintas, nes pasaulyje yra pilna skambint nuodėmes į dangų ir judėjimų nėra kova su jais. Ar ne ant kieto pagrindo, kuris yra Jėzus Kristus, kuris mokė žmones, kaip gyventi ir turėti Dievo nekintamas teisėje esmė.

Žmonės turi tik vieną kelią į išganymą: į nuoširdus konversijos, atgailauti ir gyventi Viešpaties Jėzaus Kristaus malonės. Nekilnojamojo naujas amžius gali ateiti tik su naujais žmonėmis, kurie gyvena naują gyvenimą, ir ji pažadina tik Jėzus Kristus ant atgailos, atgailos į jo kraujo stiprumas išpirkos keliu.

Prieš ateina valanda, kai Jėzus grįžta ir baigia savo puikus bandymas dar atidėjimo laikotarpį. Ir tie, kurie pažįsta Dievą ir jo teisieji galia, jie gali kreiptis į Jį ir atgailauti. Todėl kiekvienas, kuris gauna dieviškąją šviesą Kristaus ir kuris šlovintų Dievo Tėvo ir Jėzaus Kristaus - nukryžiuotas, ir jis dar kartą pripažįsta, kad taikoma Jo įsakymų, jis bus apsaugotas nuo blogio įtakos. Net čia, žemėje, mes gyvename Dievo karalystėje, kuri yra tai, kas bus visapusiškai atskleidė ne Jo antrojo atėjimo prototipą.

Taip, Jėzus Kristus ateis, pasirodo kaip galutinis nugalėtojas šėtonišką galią! Kiekvienas susiduria sprendimą, ar leisti Šėtonas suvilioti, arba suvokti tiesą.

Mt 24,23-25 - jei jūs, jei kažkas pasakė: "Žiūrėkite, Mesijas jau čia! "Arba:" Štai jis! "Pasitikėjimą. Atsistoti klaidingą mesijai ir netikrų pranašų, ir darys didelių ženklų bei stebuklų, kad apgauti (jei įmanoma), net išrinktųjų. Štai aš jums tai pasakiau iš anksto.

Apreiškimo 1,7 - Štai jis ateina su debesimis, ir kiekviena akis turi jį pamatyti, net tie, kurie perdūrė. Visi jį žemės giminės verkti. Taip, tikrai.

Nupiešti iš knygos: "new age iš Biblijos perspektyva" Mbschlink, išsamesnę informaciją apie Konstanco Cumbey knyga "Paslėpti pavojus vaivorykštė".


Kur toliau? - Susijusios su šia tema

Naujasis amžius - Mesiją Maitrea į pranašystės

281_jezis_vs_lucifer_2.jpg New Age judėjimas pastaraisiais metais, auga palaipsniui ir nepastebimai, ir pateko į visas mūsų gyvenimo sritis. Judėjimas greičiau augo slapta, bet nuo 1984 metų, kai jam buvo liepta leisti ir platinti, ...
Pridėta: 30.11.2010
Parodymų skaičius: 150430x

Susiję straipsniai iš kategorijos - Pabaiga 2012 m. Pasaulio pranašystė?

Mes galime nustatyti pasaulio pabaigos data ir Jėzaus Kristaus atėjimo?

489_may-21-2011-doomsday-or-judgement-day.jpg Pastaruoju metu nuolat daugėja žmonių, kurie supranta, kad yra labai arti mūsų Atpirkėjo Jėzaus Kristaus atėjimo. Žmonės galvoja, studijuoja pranašystės ir bando įžvelgti įvairūs ženklai, ar Biblijos arba unbiblical.Kristus Alyvų kalne ...
Pridėta: 09.10.2011
Parodymų skaičius: 221153x

Bandymo tiesa pranašas - Kaip mes žinome, tiesa nuo netikrasis pranašas?

293_jak_se_pozna_prorok.jpg BANDYMAS 1 pavĮst 18,21-22 - Jūs sakote: "Kaip mes žinome, kad ji nekalba žodžio šventė?" Na, jei sako ir pranašas, vardu kažkas tai atsitiks, tada VIEŠPATS kalbėjo šį žodį. Viešpaties iš ...
Pridėta: 09.12.2010
Parodymų skaičius: 226649x
Rekomenduojama

Prophecy - Niujorkas 11/09 - WTC žlugimo - 11 rugsėjis 2001

288_dvojcata_wtc_utok_september_archiv.jpg Skaityti šį įdomų pranašystė. Ellen Baltoji mačiau savo vizijas, kas vyksta Niujorke rugsėjo 11 2001 m.? Už mus, šie įvykiai yra dar laukia ateityje? Atidžiai perskaitykite ir teisėjas už save.NiujorkasDievas negali ...
Pridėta: 09.12.2010
Parodymų skaičius: 232046x

Nostradamas 2012 - klaidingos pranašystės

192_nostradamus.jpg Norėčiau parašyti kažką apie Nostradamo pranašystes, nes apie jį internete daug diskusijų tarp žmonių, ir kalba dažnai. Daugelis jo bauginantis bauginantis pranašystė, kiti sako, kad tai fikcija. Yra daug svetainių, kad ...
Pridėta: 25.10.2010
Parodymų skaičius: 461324x

Millennium - tūkstantmečio karalystė

305_milenium_tisicilete_kralovstvi.jpg Tūkstantmetė karalystė yra parašyta painiavos ir kliedesiai aikštelė. Kai kurie žmonės tiki, kad tūkstantmečio karalystė jau yra čia, žemėje, tačiau dauguma jų mano, kad dar ateis. Pavyzdžiui, "New Age ir Maitrea ...
Pridėta: 07.01.2011
Parodymų skaičius: 169142x

Lt.AmazingHope.net - Apgaulingi Mesijas "New Age ir Maitrea