Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

9. Darbas ir gyvenimas krikščionių - Kelias į Kristaus

Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

352_cesta_ke_kristu.jpg

9. Darbas ir gyvenimas krikščionių - Kelias į Kristaus

Pridėta: 11.02.2011
Parodymų skaičius: 122649x
Temos: Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?
PrintTisk

Dievas yra gyvenimo, visatos, šviesos ir džiaugsmo šaltinis. Kadangi šviesos spindulių remiantis saulė, kaip vandens srautai spurtas iš gyvų šaltinis, todėl lieja visiems Jo tvariniams palaiminimą. O kur Dievo gyvenimo gyvena žmonių širdyse, ten išeis su meile ir palaima į kitą.

Džiaugsmas mūsų Gelbėtojas buvo suirutė ir išpirkimas puolusią žmoniją. Siekiant šio tikslo, savo gyvenimą, patyrė kančią ant kryžiaus, ignoruojant pasipiktinimą. Angelai taip pat turi rūpintis kitų laimę užduotį. Tai daro juos malonumas.

Nuodėmės angelai nusprendė tik tai, ką didžiuojasi ir savanaudis žmonių atžvilgiu kaip žeminančią tarnybą, tarnauja tiems, kurie nukrito į nuodėmę, žmonės pagedęs pobūdį. Kristaus pasiaukojančios meilės dvasia prasiskverbia į dangų ir apie viską iš esmės. Maila. Toks spiritinis gėrimas turi būti pasekėjų Kristus, todėl jie turėtų parodyti.

Gyvena Kristaus meilės širdyje, jis negali likti paslėptos, kaip saldus kvapas negali paslėpti. Jo šventą įtaką bus jaučiama visi, su kuriais mes bendraujame. Dvasios Kristaus širdis yra dykumoje fontanas, teka į visus maisto produktus, ir kurio kiekvienas miršta pažadina norą gerti vandens gyvenimo.

Meilė Jėzus atsispindi noras dirbti kaip dirbo gerovės ir išganymo žmonijos. Ar meilė ir užuojauta, kad minkštas visa kūrinija, kuri rūpinasi mūsų dangiškasis Tėvas.

Gelbėtojo gyvenimo žemėje būtų lengva ir patogų gyvenimą. Kristus dirbo stabiliai, negailestingai ir tikrai neteko už žmonijos išgelbėjimą. Nuo lopšio iki Golgotos vaikščiojo savęs atsižadėjimo kelio, stenkitės sunkiųjų uždavinių sunkus maršrutus, alinantis darbas ir rūpesčiai. Jis sakė: "Žmogaus Sūnus atėjo ne tam, patarnauti, bet pats tarnauti ir savo gyvybės atiduoti kaip išpirkos už daugelį" (Mt 20:28). Tai buvo pagrindinis tikslas jo gyvenime. Visa kita buvo vidurinio ir naudojami tik pagrindinis tikslas. Jo maistu ir gėrimais daryti Dievo valią ir užbaigti savo darbą. Egoizmas ir meilė sau nepadėjo jo vietoje.

Be to, tiems, kurie nori patirti Kristaus malonę, visada pasiruošę kiekvieną auką su kitais, už kurį mirė Kristus, dalyvauti dangaus dovana. Jie daro viską, ką gali padaryti pasaulį geresne vieta. Ši dvasia yra vaisių faktiškai atvirkštinių siela. Kai kas nors ateina pas Kristų, gimsta širdyje noras papasakoti kitiems, kaip rasti retų draugas Jėzus, salvific ir šventinimo tiesos negali likti savo širdyse uždaryta.

Jei mes, apsisiautusi Kristaus teisumą, ir kupinas džiaugsmo, kad gyvena mumyse Šventosios Dvasios, mes negalime tylėti. Kai mes paragavo ir suprato, kad Viešpats yra geras, mes turime ką nors kalbėti apie. Patinka Philip kai jis rado Gelbėtoju, mes pakviesime kita, ateiti pas jį. Mes pasistengsime juos parodyti Kristaus traukos ir nematomas realybės ateities pasaulyje. Nieko nenorime troškimas nei vaikščioti keliu, kad Jėzus vaikščiojo. Pažadinti mus tiesa noras tų aplink mus, pamatęs Dievo Avinėlis ", kuris atima iš pasaulio nuodėmę" (Jn 1:29).

Bandymas turi būti palaima kitiems bus apdovanoti mums palaiminimą. Dievas sąmoningai sakė į išpirkimo plano vaidmenį. Suteiktos žmonių privilegija tapti dalyvių dieviškosios prigimties. Norus ir pageidavimus, todėl mes buvo palaima tavo artimui. Tai didžiausia garbė, didžiausias džiaugsmas, kuris gali suteikti žmonėms. Tie, kurie dalyvauja šioje meilės darbas, artimiausi jų Kūrėjo.

Dievas galėjo patikėti Evangelijos žinią ir visą darbo tarnybos meilės dangaus angelai. Gali naudoti kitas priemones, siekti savo tikslo. Savo begaline meile, tačiau nusprendė padaryti mums savo bendradarbiais, kolegomis Kristaus ir angelų, galime dalintis palaimos, džiaugsmo, dvasinio sustiprinimo, kuris numato nesavanaudiška paslaugos.

Kristus artėja jos dalyvavimo kančias. Bet koks pasiaukojimas už kitų geros sustiprina meilės dvasia ir donoro širdį ir prijungti jį labiau su pasaulio Atpirkėją, kuris "buvo turtingas, bet jums jis tapo vargšu, kad per savo skurdo jūs gali tapti turtinga "(2 Kor 8:09). Ir tik todėl, jei mes vykdyti šią Dievo tikslui, dėl kurio jūs sukūrėte, galite būti gyvenimo palaima.

Jei leisite dirbti, kad Kristus paskyrė savo mokinius, jei jūs gaunate jį, antra, jūs manote, kad dėl gilesnės patirties reikia ir daugiau žinių apie Dievą ir dalykus, kurie jums gvieštis ir troškulys teisingumo. Ar jūs prašyti Dievo, kad sustiprinti savo tikėjimą ir jums gerti daugiau gurkšnis iš išgelbėjimo gerai. Kova ir bandymai padės jums Biblija ir malda. Augti malone ir žinių apie Kristų ir kaupti patirtį.

Apie pasiaukojamą meilę kitiems dvasioje suteikia gylis pobūdžio, stiprumo ir krikščionių tikėjimo ir atneša ramybę ir laimę. Širdies trokšta kažko daugiau. Tai yra, kambarys tingumas ar savanaudiškumo. Tie, kurie naudojasi šia krikščionių malones dovana augs ir sustiprinti Dievo darbas. Jie turės aiškią dvasinę sąmonę, stiprūs, auga tikėjimas ir malda bus daugiau galios. Dievo Dvasios, kuris dirba savo proto, jie nuolauža jo dieviškosios paliesti šventojo melodijas. Tie, kurie taip begaliniai pasiaukojančio darbo dėl kitų gerovės, daro savo geriausius savo išgelbėjimą.

Vienintelis būdas augti Kristaus pasiaukojančios aktas darbo malonę, kad Kristus taupo mus, tai reiškia dirbti pagal savo sugebėjimus padėti ir būti palaiminimu tiems, kuriems reikia pagalbos, kuri galėtų suteikti jų.

Stiprumas pratimai yra auginami, verslo būklės gyvenimą. Tikintieji, kurie siekia išsaugoti savo krikščionišką gyvenimą, priimant palaiminimą, kuris suteikia jiems malonę, be ką jie daro su Kristumi, paprasčiausiai bando gyventi kaip tie, kurie valgo be darbo. O dvasinę karalystę, taip pat masinius nepakankamumas sukelia degeneraciją ir irimo. Vyras, kuris nenorėjo judinti galūnes greitai praranda galią jie naudojasi. Be to, krikščionis, kurie nebus panaudoti įgūdžius, kad Dievas buvo paskolinti ne tik ne augti Kristuje, bet praranda galią jis jau turi.

Kristaus Bažnyčia yra Dievo paskirtas priemonė žmonių išgelbėjimą. Jo misija yra suburti Evangelijos į pasaulį. Ir šis reikalavimas taikomas visiems krikščionims. Kiekvienas pagal savo gabumus ir sugebėjimus atlikti komandos Gelbėtoją. Meilė Kristaus parodė mums, leidžia mums skolininkų tiems, kurie dar nežino, Kristus. Dievas davė mums šviesą, mes tik laikė jį už save, bet skleisti ją tiems, kurie vis dar gyvena tamsoje.

Jei Kristaus sekėjai supranta šios pareigos, tuomet, pagonių šalių, kur šiandien tik vienas evangelistas, pamokslavo tūkstančių žmonių Evangeliją. Ir visa tai darbas, kuris negali asmeniškai atlikti, jas remti, lėšų, savo supratimą, ir jūsų maldomis. Būtų daug daugiau realaus darbo už vyrų krikščionių šalių išgelbėjimą.

Norėdami dirbti Kristui. nereikia eiti į pagonių žemę, o ne paliekant siaurą ratą šeimos, jei mes čia savo įsipareigojimus. Mes dirbame tam, Kristaus net šeimoje, bažnyčioje, tarp tų, kurie jos atitinka privačiai ar užimtumo.

Didžioji dalis jo žemiškojo gyvenimo praleido mūsų Gelbėtojas ir dailidė parduotuvė Nazaretą, kur jis dirbo kantriai. Viešpats gyvenimo apsuptas angelų, jei nepripažintų, o ne garbinimo susitiko su darbininkų ir valstiečių. Gelbėtojas tiksliai įvykdė savo misiją, kai jis naudojasi savo kuklios amatininkų, kaip jie gydomi sergantys arba vaikščiojo audringai vandenis iš Galilėjos. Taigi, mes galime net paprasčiausių pareigų, ir dauguma kuklus vietų į darbą ir eiti su Kristumi.

Apaštalas Paulius sako: "Kas yra kas vadinama broliai, kurie abu lieka prieš Dievą" (1 Kor 7:24). Dileriai galėtų išlaikyti savo verslą ir švęsti savo Viešpatį, savo sąžiningumu. Jei tai tiesa pasekėjų Kristus, atneš savo religiją į viską ", o žmonės į akivaizdžią Kristaus dvasios. Darbuotojas gali būti rūpestingas ir ištikimas atstovas Jėzus, kuris gyveno kuklų gyvenimą pagal Galilėjos kalvų. Kiekvienas, kuris neša Kristaus vardą, turėtų dirbti taip, kad kiti, matydami jo gerus darbus, jausti norą švęsti mūsų Kūrėją ir Atpirkėją.

Daugelis neigia savo dovanas į Dievo tarnybą ir pasiteisinimas, kad kiti geriau talentą ir daugiau naudos. Jie galvoja tik apie tuos, kurie turi specialius sugebėjimus privalo skirti savo įgūdžius tarnyba Dievo. Daugelis net mano, kad talentas yra błogosławiony su visa papildomą sluoksnį žmonių, o kiti yra atstumtas ir todėl nėra raginama dalyvauti darbo ir atlygio. Į palyginimą, tačiau, kad nieko klaidinga. Kai šeimininkas pakvietė savo vergais, priskiriamas kiekvienai darbo.

Net paprasčiausias pareigas gyvenime mes susitikti su meile ", kaip Viešpačiui" (Kol 3:23). Jei Dievo meilės širdyje, atsispindi gyvenime. Encompass su mumis malonus aromatas Kristaus gyvenimo, mūsų įtaka bus padidinti ir bus palaiminimas.

Negalima laukti, kad jis būtų ypatinga proga atsiranda, arba tikėtis, kad gausite neeilinius sugebėjimus prieš pradėdami dirbti dėl Dievo. Nesijaudinkite apie tai, ką jūs manote apie pasaulį. Tai rodo, jei jūsų kasdieniniame gyvenime apie grynumą ir nuoširdumas apie jūsų tikėjimą, ir, jei kiti mano, kad jie nori padėti, o ne savo pastangas visiškai beprasmiška.

Net humblest ir skurdžiausių Jėzaus mokiniai gali būti palaima kitiems. Nei negali suprasti, kad kažką gera vieta, bet jos įtaka atsitiktinių sukelti šių palaiminimų yra pagrįsti kaltę, kurią tada stiprinama ir gilinamas. Palaimintas yra jo veiksmų vaisių reikia pripažinti, didysis dieną skaičiavimas. Jie nežino, ar manote, kad kažkas didelis būtų daręs. prašoma iš jų priežiūra, ar jų pastangos bus sėkmingos. Jie tiesiog tyliai eiti į priekį ir atlikti darbą sąžiningai jiems Dievo išmintį pasakyta, ir jų gyvenimas bus iššvaistytos. Dvasiškai, jie vis dar daugiau kaip Kristus, bendradarbiauti su Dievu dabar ir pasirengti didesnes darbo ir nesubrendusiam džiaugsmo toliau.


Susiję straipsniai iš kategorijos - Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

Malda kaip pokalbis su Dievu

418_modlitba_rozhovor_s_bohem.jpg Lk 11,1 - "Viešpatie, išmokyk mus melstis, kaip kad Jonas išmokė savo mokinius".Lk 18,1 - Jis pasakė jiems palyginimą, kaip vis dar reikia melstis, o ne mesti:Kas yra malda?Norėdami, kad dvasinio ...
Pridėta: 03.05.2011
Parodymų skaičius: 239873x

7. Keisti Heart - Tikėjimas ir teisė - Kelias į Kristaus

273_cesta_ke_kristu.jpg "Kas yra Kristuje, yra naujas kūrinys. Kas yra Kas buvo sena praėjo, atsirado nauja" (2. Kor 5:17).Vienas negali pasakyti tikslų laiką ir tikslią vietą, arba nepavyksta nustatyti aplinkybes, kurios leido savo ...
Pridėta: 22.11.2010
Parodymų skaičius: 114557x

Kas yra Jėzus Kristus?

77_jezis_kristus.jpg Centras visa Biblija yra gyvenimo ir mirties didžiausią žmonių pasaulio istorijoje, Jėzaus Kristaus. Nuo gimimo naujos eros skaičiuojamas net jeigu jis gimė tvarte, ir turėjo įtakos pasaulio istorijoje, nors jis buvo ...
Pridėta: 30.08.2010
Parodymų skaičius: 145347x

Žaidimai - Viskas apie Kristų! - Paul Washer

428_vse_je_o_kristu_paul_washer.jpg Šiąnakt aš čia kalbėti apie žmones. Arba kalbėti apie bažnyčios ar religijos. Kadangi visi šie dalykai turi savo ydas ir trūkumus. Kiekvienas iš jūsų turėtų galėti atsistoti ir pasakyti nuo šių ...
Pridėta: 12.05.2011
Parodymų skaičius: 125767x

Kodėl yra blogis?

59_snake.jpg Aš tikiu, kad jūs visi sutinkame, kad mūsų šalis yra blogis. Yra labai stipri ir aktyvi.Kur jie atsirado? Kodėl?Biblija kalba apie maištą prieš Dievą danguje. Torchbearer galingą angelą - Liuciferis norėjau ...
Pridėta: 02.08.2010
Parodymų skaičius: 132465x

Lt.AmazingHope.net - 9. Darbas ir gyvenimas krikščionių - Kelias į Kristaus