Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

7. Keisti Heart - Tikėjimas ir teisė - Kelias į Kristaus

Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

273_cesta_ke_kristu.jpg

7. Keisti Heart - Tikėjimas ir teisė - Kelias į Kristaus

Pridėta: 22.11.2010
Parodymų skaičius: 120404x
Temos: Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?
PrintTisk

"Kas yra Kristuje, yra naujas kūrinys. Kas yra Kas buvo sena praėjo, atsirado nauja" (2. Kor 5:17).

Vienas negali pasakyti tikslų laiką ir tikslią vietą, arba nepavyksta nustatyti aplinkybes, kurios leido savo atsivertimo grandinėje, į šią neįrodo, kad jis nėra panaikintas.

Jei širdis buvo atnaujintos Dievo Dvasia liudija pats gyvenimas. Kaita atsispindi požymius, įpročius, posėdyje. Aiškiai rodo, ryškus kontrastas tarp to, kas buvo anksčiau, ir dabar jie. Gamta nerodo kartais gerus darbus ar bloga veikas nedažnai, tačiau kasdienėje kalboje ir elgesį.

Kas kontroliuoja mūsų širdyse? Nors turėtume elgtis su savo mintimis? Kas mes kalbame? Kas yra mūsų giliausias jausmų ir viską stiprumas? Jei mes su Kristumi, jie kabinasi į mūsų mintis į jį ir kreiptis į jį kaip mūsų jausmus. Viskas, ką mes esame ir ką mes jam dedikuotą. Mes norime būti pagal savo atvaizdą, parodyti jo dvasią, daryti Jo valią ir visą savo meilę.

Tie, kurie tampa naujais kūriniais Kristuje Jėzuje, kurie Šventosios Dvasios, kuri yra "meilė, džiaugsmas, taika, kantrybė, malonumas, gerumas, ištikimybė, švelnumas, susivaldymas" (Gal 5,22-23) vaisiai. Baik rasti malonumą senas ydas, bet tikėjimas į Dievo Sūnus bus vaikščioti Kristaus pėdomis, atspindi jo charakterį ir bus švarus, kaip ir Jis yra skaistus.

Daiktai, kai nekentė jos dabar patinka, ir kas kadaise mylėjo, dabar jie nekenčia. Žmonės didžiuojasi ir įsitikinęs jos tampa reali ir nuolankus. Girtuoklis tampa blaivus, laisvamanis žmogus moraliai švarus. Vienas lapai ekstravagantiškas įpročius ir būdus pasaulyje. Krikščionių nesiekia "išorės papuošimai, bet ornamentai bus" kas yra paslėpta, kas yra negendantis širdį, ir švelnus ir tylus dvasia "(1 Pt 3,3.4)

Atgaila negali įrodyti priešingai nei pakeitimą, kurioje ji veikia. Vėl nusidėjėlis savo pažadą Dievui, grąžinti, jei vogti, išpažįsta savo nuodėmes, kai myli Dievą ir savo artimą, jis gali būti tikras, kad jis grįžo iš mirties į gyvenimą.

Jei atvykote kaip klajojo, blogis būtybių su Kristumi ir tampa viena iš atlaidus malonės dalyvių, pratrūksta mūsų širdis meile. Bet našta bus šviesa mus, nes jungą, kad Kristus nustato lengva. Mokestis tampa malonumas, siūlanti džiaugsmą. Kelias, kuris atrodė apgaubta tamsos, saulės spinduliai apšviečia teisingumą.

Kristaus gamtos grožis atsispindi jo pasekėjų. Ar Dievo valia buvo malonu Kristus. Meilė Dievui ir uolumas dėl Dievo šlovę, buvo pagrindiniai motyvai, mūsų Gelbėtojo gyvenimą. Meilė puošia ir modernizuotos visus savo veiksmus. Meilė ateina nuo Dievo. Unhallowed savo širdyje negali pagimdyti ir eiti. Jį galima rasti tik širdyje, kur Jėzus karaliauja. "Mes mylime, nes Dievas pirmas mus pamilo" (1 Jn 4:19). Atsižvelgiant į atnaujintą meilę Dievo malone širdis yra varomoji jėga derybose. Pakeitus pobūdį, kontrolės motyvus, reglamentuojančių meilės, įveikti priešiškumą ir nobler nuotaikos. Jei tai yra meilė į širdį ir puošia gyvenimą Valymo įtakos mūsų apylinkėse.

Yra dvi klaidas, kurios turi būti sprendžiamos pagal Dievo vaikai - ypač tie, kurie ką tik pradėjo tikėti Dievo malone -. Ypač saugomų

Pirma klaida, iš kurių ji buvo minėta, yra iš paties žmogaus jėga ir savo darbų, tikėjimo, kad jų vyras gali būti suderinta su Dievu. Tikėjimo Kas bando paklusti įstatymui ir tapti šventuoju savo darbų, bando neįmanoma. Viskas, kad vyras nusprendė, be Kristaus, yra sudusęs pagal savanaudiškumas ir nuodėmė. Tik tikėjimas Kristaus malonės gali mus palaimintų.

Antra ne mažiau pavojinga klaida yra įsitikinimas, kad Kristus išlaisvino žmogų iš tvermės dėsnis Dievo valia, kad mes tampame dalyvių Kristaus malonę, ir kad mūsų veiksmai su mūsų atpirkimo neturi nieko bendro.

Tačiau pažymi, kad klusnumas nereiškia vien tik formalaus laikymosi užsakymus, bet labdara.

Dievo įstatymas yra tikrojo pobūdžio Dievo išraiška, yra labai principų meilės įkūnijimas, ir tai yra Dievo Vyriausybės danguje ir žemėje pagrindas.

Jei mūsų širdis yra naujai sukurtas pagal Dievo atvaizdą, tai yra įdiegtos į dieviškosios meilės siela, tai įmanoma, kad Dievo įstatymas nėra įtrauktas į gyvenimą? Jei meilė įlašinama į širdį, iš esmės, jei vienas yra atgimsta iš jo vaizdas, kad sukūrė jį yra įvykdyta naują sutartį žada.

Hebrajams 10,16 - "Aš duosiu juos savo įstatymus į jų širdis ir juos įrašysiu į protą".

Ir kai įstatymas įrašytas į širdį, padės savo gyvenimą. Paklusnumas - meilės ir atsidavimo meilė tarnyba - yra tikrasis ženklas mokinystės. Raštas sako:

1 Jn 5,3, 2,4 - ". Yra Dievo meilę, kad mes laikomės Jo įsakymų" "Kas sako, kad aš jį pažįstu, tačiau nelaiko jo įsakymų yra melagis, ir nėra jame tiesos." Tai tik tikėjimo ir įsitikinimų, kad mūsų paklusnumo iš dalyvių atleidimas yra Kristaus malonė, kuri leidžia mums būti paklusnus.

Išganymo negaus jo paklusnumo, nes išgelbėjimas yra Dievo dovana, kad mes priimame tikėjimu. Paklusnumas yra tikėjimo vaisius.

1 sausis 3,5.6 - "Ir jūs žinote, kad Dievo Sūnus pasirodė, kad sunaikintų nuodėmes, ir nėra nuodėmės Tie, kurie lieka Sūnus, ne nuodėmė ir kas nuodėmes, matė jį arba pažinau jį.".

Šis yra tikrasis touchstone. Jei laikytis Kristaus gyvena mumyse meilę Dievo, mūsų jausmai, mūsų mintys, mūsų ketinimus ir mūsų veiksmai yra pagal Dievo valią, išreikštą Dievo šventovę teisės įsakymų.

1 sausis 3,7 - "Vaikeliai, tegul niekas neapgauna jūsų: jis yra teisus, kas teisingumo - kaip jis yra teisus."

Teisingumas apibrėžta šventas Dievo įstatymas, kuris išreiškiamas per Dešimt Įsakymų, duotas Sinajaus. Phantom tikėjimo į Kristų, kuris teigia, kad vyras buvo atleistos nuo įsipareigojimo laikytis Dievo, o ne tikėjimu, bet arogancijos.

Efeziečiams 2,8, James 2,17 - "Nes malonę esate išgelbėti per tikėjimą", bet "taip pat tikėjimo, jeigu pačiais aktais, pats negyvas."

Jėzus sakė apie save, kol jis atėjo į žemę:

Ps 40,8 - "Kad būtų įvykdyti, mano Dieve, Tavo yra mano noras, tavo teisė per mano širdį".

Ir prieš pakilo į dangų, pasakė: "...

Jonas 15,10 - Aš išlaikė mano tėvo įsakymų ir rezidentu į Jo meilę. "

1 Jn 2,3-6 - Šventasis Raštas sako: "Mes žinome, kad mes žinome Jo, jei mes laikytis Jo įsakymų ... Kas sako, kad jis laikosi jam turi gyventi taip, kaip jis gyveno."

1 Petro 2,21 - "Kristus kentėjo už mus, palikdamas jums pavyzdį sekti jo pėdomis."

Amžinojo gyvenimo sąlyga yra ta pati šiandien, nes jis buvo visada - išliko, nes jis buvo Rojuje prieš mūsų pirmųjų tėvų sumažės. Jis yra absoliutus paklusnumas Dievo įstatymui, puikiai teisumą. Jei jis buvo suteiktas amžinasis gyvenimas per kitas aplinkybes, ji galėtų kelti pavojų viso visatos gerovę. Tai atvertų už nuodėmę būdu, kuris taptų visą vargą ir sielvartą nemirtingi.

Prieš jo nukristi Adomas galėjo paklusnumas Dievo įstatymui sukurti teisingo pobūdžio. Kad nepavyko, tačiau ir už jo nuodėmę tapo mūsų nuodėmingo pobūdžio, todėl negali būti teisingas pagal savo galią.

Kadangi mes esame nuodėmingi ir nedoras, mes negalime visiškai paklusti šventosios teisė. Mes neturime teisingumo, mes galime atsistoti į Dievo įstatymo reikalavimus. Bet Kristus turi paruošti mums išeitį. Jis gyveno žemėje tos pačios bandymų ir pagundų susiduriame save viduryje. Tačiau jis gyveno be nuodėmės. Jis mirė už mus ir dabar mes siūlome, kad bus atsižvelgta į jį mūsų nuodėmes ir suteikia mums jo teisumą.

Ranka Jei jis yra ir jį priimti, kai savo Gelbėtoju, jums bus laikoma jo tik dėl, ar tai yra tavo paties gyvenimo nuodėmingas. Kristaus simbolių stovi vietoje savo charakterį, o Dievas priima tave buvo kaltas.

Ir tai, kad Kristus suteikia naują širdį. Tikėjimas gyvena jūsų širdyje. Per tikėjimą, jūs privalote laikytis šios sąjungos su Kristumi, ir kiekvieną dieną jūs turite paklusti savo valią Jo valią ir, jei tai padarysite, Kristaus dirbs jums bus ir veikti savo valia.

Tada galite pasakyti: "... ir gyvenimas, kurį aš dabar gyvenu gyvenu Dievo Sūnų, kuris pamilo mane ir atidavė save už mane tikėjimu" (Gal 2:20). Panašiai ir Jėzus pasakė savo mokiniams: "Tai ne jūs kalbėsite, o jūsų kalbėti jūsų Tėvo Dvasia" (Mato 10:20). Jis yra į jus Kristaus, parodyti, kad ta pačia dvasia ir daryti gerus darbus - Apd teisingumo ir paklusnumo.

Mes ne savo nieko, ką mes galime pasigirti. Mes neturime jokio pagrindo išaukštinimo. Mūsų vienintelė priežastis, dėl viltį Kristaus teisumą, kuriam mes papildomas vienoje vietoje Šventosios Dvasios darbo mumyse ir per mus.

Kai mes kalbame apie tikėjimą, jis turi turėti omenyje, kad yra skirtumas. Jis rūšies tikėjimą, kuris yra visiškai skirtingas nuo tikrojo tikėjimo. Buvimas ir galia Dievo, Dievo žodis, kaip faktas, kad net šėtonas ir jo šeimininkai negali būti atimta tiesos. Biblija sako, kad "net demonai tiki ir šiurpinti" (Jokūbo 2:19), tai nėra tikėjimas.

Kur yra tik tikėjimas į Dievo žodį, bet pavaldus Dievo valiai, paklusnumą Dievo, kur širdis, kur ji yra atimta jausmus, yra tikro tikėjimo, tikėjimo, kuris veikia meile ir išvalo sielą. Toks tikėjimas yra atnaujinama širdis į Dievo įvaizdį. Širdies, kad ne atgimstančios valstybės taikomos teisės Dievo, nei gali tiesa, dabar džiaugiasi savo šventoje įsakymų ir ragina kartu su psalmininkas: "! Kaip aš myliu savo teisės Kiekvieną dieną aš galvoju apie jį" (Ps 119,97). Ir teisingumo išsipildytų mumyse, "kurie negali sekti jos, bet pagal Dvasią" (Rom 8:1).

Yra tie, kurie ragavo, dovanojimą Kristaus meilės ir kurie tikrai norėčiau būti Dievo vaikai, bet dar suvokti, kad jie yra netikslūs, kad jų gyvenimas nėra be trūkumų, ir lengvai abejoti, ar jų širdyse atnaujinti Šventosios Dvasios .

Such'd norėčiau pasakyti: Don't nevilties, ne svyruoti. Dažnai mums reikės jūsų trūkumus ir klaidas rudenį verkia prie Jėzaus kojų, tačiau mes negalime pasiduoti nusiminimas. Net jei mes įveikti priešą, mes pasmerkti. Dievas neapleis mūsų, ir atmesiu. Kristus yra Dievo dešinėje ir atstovauti mums.

Mylimasis mokinys Jonas rašė:

1 sausis 2,1 - "Rašau jums apie tai, jūs negalite nuodėmė Bet jei kas nuodėmė, turime propaguoti su Tėvu, Jėzų Kristų, teisieji.".

Ir nepamirškite, kad Kristaus žodžiai: "Pats Tėvas myli jus." (Jn 16,27). Jis nori priimti iš naujo, jis nori, kad jūs pamatysite savo grynumą ir šventumo atspindys. Jei leisite jam tęsti gerą darbą, jau pradėtą jums iki Jėzaus Kristaus dienos. Melskis nuoširdžiai, manau, daugiau visiškai. Jei mes nustoja tikėti savo jėgas, praneškite mums tikėti daugiau iš mūsų Atpirkėjas galios ir mes šlovinti Tą, kuris yra mūsų sveikatai.

Daugiau arčiau Jėzaus, daugiau defektų bus aprengtos pažymi, nes mūsų protas, siekiant patobulinti ir puiki Be to, Jėzaus pobūdis įrodo mūsų netobulumo aiškiau išdėstyta. Tai įrodo, kad Šėtono apgaules praranda savo galia, veiklumo įtaką Dievo Dvasia pažadina mus.

Apie mus daugiau pas jį ir Dievo Pudi žodis veltinio poreikius, daugiau visiškai Kristaus prigimtį ir žino, kad mes daugiau visiškai atspindi jo atvaizdą.

Ištrauka iš knygos Kelionė į Kristų - pvz., balta


Susiję straipsniai iš kategorijos - Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

Tik kelią į dangų

295_jedina_cesta_do_nebe.jpg Jėzus Kristus gyveno, kentėjo ir mirė, kad išgelbėti mus. Dievas leidžia Jo mylimasis Sūnus ateis iš šlovės pasaulyje šis blogis pasaulyje nuodėmės, kairėje šlovės ir garbės ir iškentė įžeidimą, pažeminimą, neapykantą ...
Pridėta: 13.12.2010
Parodymų skaičius: 130520x
Rekomenduojama

Pasiruošimas pabaigos

514_egw-country_living.jpg "Kai jis ateina laikas testai, pasirodo, kurie reglamentuoja Dievo žodį gyvenime. Vasarą nėra jokio skirtumo tarp visžalių ir kitų medžių toks akivaizdus. Tačiau, atsiradus žiemą audros, amžinai žaliuojančių medžių bus likti ...
Pridėta: 23.11.2011
Parodymų skaičius: 149104x

5. Pašventinimo - Kelias į Kristaus

188_cesta_ke_kristu.jpg 5 pašventinimoDievo pažadas yra: "Jūs mane ieškoti ir rasti mane, kai jūs ieškote mane visa savo širdimi" (Jer 29,13).Dievas turi būti mesti per širdį, kitaip jis negali būti pakeisti, kad būtų ...
Pridėta: 20.10.2010
Parodymų skaičius: 120822x

Žaidimai - Viskas apie Kristų! - Paul Washer

428_vse_je_o_kristu_paul_washer.jpg Šiąnakt aš čia kalbėti apie žmones. Arba kalbėti apie bažnyčios ar religijos. Kadangi visi šie dalykai turi savo ydas ir trūkumus. Kiekvienas iš jūsų turėtų galėti atsistoti ir pasakyti nuo šių ...
Pridėta: 12.05.2011
Parodymų skaičius: 131739x

Pabusti iš Kinijos ir skleisti Evangelijos

298_cina.jpg Azija yra didžiausia teatro XX amžiaus. Joks kitas žemynas pasaulyje nerodo daug apie galingiausių judesiai - politinės, socialinės, švietimo, ir dvasinė. Kyla klausimas, ar dėl kitų žemyno į vieną iš praėjusio ...
Pridėta: 19.12.2010
Parodymų skaičius: 146525x

Lt.AmazingHope.net - 7. Keisti Heart - Tikėjimas ir teisė - Kelias į Kristaus