Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

5. Pašventinimo - Kelias į Kristaus

Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

188_cesta_ke_kristu.jpg

5. Pašventinimo - Kelias į Kristaus

Pridėta: 20.10.2010
Parodymų skaičius: 117424x
Temos: Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?
PrintTisk

5 pašventinimo

Dievo pažadas yra: "Jūs mane ieškoti ir rasti mane, kai jūs ieškote mane visa savo širdimi" (Jer 29,13).

Dievas turi būti mesti per širdį, kitaip jis negali būti pakeisti, kad būtų sukelti mums atnaujinti savo įvaizdį. Jo nuodėmingas pobūdis, mes tolsta nuo Dievo. Šventoji Dvasia yra kalbama apie tai taip: ". Negyvos už nusižengimus ir nuodėmes" "Visa galva yra ligonis, ir iš visos širdies silpnumą. Nuo galvos iki kojų nėra sveika." Šėtonas laiko mus savo Spąstai, mes valgė "sugauti mums daryti Jo valią" (Ef 2,1; Iz 1,5.6, 2 Timotiejui 2,26). Dievas nori išgydyti mus, mus išgelbės '. Tačiau tam reikia baigti pertvarką, atnaujinti mūsų prigimties visumą, turime pasiduoti į Viešpatį.

Kova su savarankiškai yra didžiausias žaidimas, kad žmonės kovoja. Pasiduoti savarankiškai, laikykitės visų Dievo reikės daug pastangų. Vienas pirmiausia turi paklusti Dievui, kol jis gali atgimti šventumą.

Vyriausybė yra ne Dievas, Šėtonas bando pasakyti mums - remiantis aklas pagarbos iracionalus smurtas, bet remiasi protas ir sąžinė. "Leiskite mums priežasties kartu" (Iz 1:18), kviečia Sukūrė būtybės yra sukurtos. Rangovas būtybių Dievo valia

Jei palikti Dievui, mes būtinai turi duoti viską, kad atskirti mus nuo Jo. Todėl Išganytojas primena: "Nė vienas iš jūsų, kurie ne visi, kad jis negali būti mano mokinys" (Lk 14:33). Mes turime duoti ką nors paimti iš Dievo širdies. Meilė pinigams, norą nuosavybė yra aukso grandine, kuri yra susieta su Šėtonu. Kiti troškimas šlovės ir žemiškas pagyrimu. Kiti tikslas gyvenime yra savanaudis komfortą, be jokios atsakomybės. Vergas pančiai, vis dėlto turi būti sugadintas. Mes negalime būti pusė Dievas ir pusė pasaulio. Mes esame Dievo vaikai, jei jie viso.

Yra žmonių, kurie galvoja, kad tarnauti Dievui. Jie nori laikytis savo teisės aktus, gilindama gražus pobūdžio ir pasiekti išganymą, bet pasikliauti vien savo jėgomis. Tuo Kristaus meilės širdis ne tik pabandyti įvykdyti savo krikščioniško gyvenimo prievoles, kaip kažkas, kad Dievas jiems reikia įgyti dangaus. Tokia religija yra bevertė. Gyvena Kristaus, žmogumi, kupinas džiaugsmo ir meilės savo bendruomenės, kad jis atsisako visiškai širdis.

Kristaus kontempliacija, pamirštame save. Meilė Jėzus tampa veiklos motyvu. Tie, kurie jaučiasi beribis Dievo meilės, ne paklausti, kas yra nepakankamas, kad atitiktų Dievo reikalavimų, netenkina žemiausią lygį, tačiau siekiame tobulas nuo savo Atpirkėjo bus įgyvendinti. Su visais rimtumas jie ir parodyti susidomėjimą, kuris atitinka orientacinę kainą, kuri nukreipta. Išpažintis Kristaus be šios gilios meilės yra tik žodinės ekspresijos, sausas formalumas, sunku našta vergovės.

Ar manote, kad per daug auka grąžinti viską į Kristų? Užduoti sau klausimą: "Kas turi Kristaus už mane" Dievo Sūnus atidavė visus - gyvenimo, meilės ir kančios - mūsų išpirkimo. Ir tai yra įmanoma jam mes, kurie neverti meilės tiek daug, nedavė savo širdį? Be kiekvieną mūsų gyvenimo akimirką mes priimame savo malonės palaiminimai, mes negalime visiškai suprasti nežinojimo ir skurdą, kuris išgelbėjo mus prieš gylio. Mes tikimės, kad nukryžiuotas už mūsų nuodėmes, ir dar niekina savo meilės ir pasiaukojimo? Mes pažvelgti į begalines pažeminimas šlovės Viešpaties burbėti, kad mūsų gyvenimo būdas veda į amžinąjį kova ir savarankiškai žeminimas?

Daugelis didžiuojamės širdis klausia: "Kodėl man reikia atgailauti ir nuliūdinti prieš galite būti tikri, kad Dievas mane suprantate?" Pažvelkite į Kristų! Jis buvo be nuodėmės, jis buvo Dangaus Princas, gelbėti žmogus paėmė ant savęs visos žmonijos nuodėmes. "Jis pats iki mirties, ir buvo priskaitytas prie nusikaltėlių. Jis nešė daugelio nuodėmes, o ne ji nukentėjo piktadarių" (Iz 53,12).

Kas iš tikrųjų nėra mesti, jei mesti viską? Tik širdis buvo susikalbėti nuodėmės, Jėzus išvalyti jį su savo kraują ir jį išgelbėjo mano neapsakomas meilės. Tačiau sunku žmonėms pareikšti šį pasiūlymą.

Dievas reikalauja iš mūsų atsisakyti ko nors, kad už mūsų gerą. Viskas vyksta, Dievas vykdo savo vaikų gerovę.

Linkiu visiems tiems, kurie nepasirinko Kristų, suprato, kad Kristus gali jiems pasiūlyti ką nors geriau nei kas siekia sau! Vyras kreipiasi pats didžiausias neteisingumas, ir įsipareigoja didžiausią neteisybę į save, ir galvoja, jei jis yra nuo Dievo valios. Nepavyko rasti tikrą džiaugsmą tokiu būdu, kuris draudžiamas, kuris žino, kas yra geriausia mums ir kurie nori tik savo tvarinių gera. Kelias transgresija yra kančia ir griuvėsiai keliu.

Tai klaidinga manyti, kad Dievas myli savo vaikus kančias. Visa dangus žmogaus laimės labui. Mūsų dangiškasis Tėvas nėra sukurta jokių jo tvariniai, džiaugtis. Dieviškasis įsakymų kviečia mus saugokitės tik tokių dalykų, kurie priima kančias ir nusivylimą, kad mes uždaryti duris į laimę ir dangaus. Atpirkėją pasaulyje sutinka žmonių, kaip jie yra, su visais jų poreikius, gedimus ir trūkumus.

Kristus duoda mums ne tik savo kraują išvalyti nuo nuodėmės ir išpirkti mums, bet kad būtų patenkinti visi, kurie padengia savo naštą nori. Jis nori duoti taiką ir ramybę visiems, kurie atvyksta į jį gyvenimo duona. Tai verčia mus eiti tik tas pareigas, kad bus mums aukščiausios palaimos, nėra nepaklusnumas gali būti nepasiekti. Tiesa, džiaugsmingas gyvenimo žmogus yra priimti Kristų, viltis šlovės.

Daugelis klausia: "Kaip aš pasiduoti Dievui?" noriu atiduoti Dievui, bet jaustis moraliai silpnas, jūs abejojate ir nelaisvėje pasiduoti įpročių savo nuodėmingą gyvenimą. Jūsų pažadus ir rezoliucijų, kaip pastatas ant smėlio. Jūs esate savo mintis, savo jausmus ir polinkius meistras. Ar jūs turėjote pažadų ir įsipareigojimų tu, ir tai kenkia jūsų pasitikėjimo savo nuoširdumu ir leidžia jaustis, kad Dievas nebus priimti. Nereikia nevilties. Jūs turite tik suprasti, kas tikra valios jėga. Ar kontroliuoti valdžią žmogaus prigimtį, sprendimų priėmimo galios, pasirinkimo galia. Viskas priklauso nuo naudojamos teisingai bus. Dievas davė žmogui galimybę pasirinkti, ir tai, kad žmonės galėtų ja naudotis.

Jūs galite pakeisti savo širdį, Dievas negali suteikti sau meilę savo širdyje, jūs ne vieni savo valia nuspręsti, kad jis bus tarnauti. Ar galite duoti Dievui savo valią ", nes jis yra Dievas, kuris dirba jums, kad norite ir ką jis mėgsta." (Fil 2:13) Taigi visa gamta savo pavaldi Kristaus Dvasios, sutelkti savo meilę Kristui, savo mintis bus harmonijoje su ja.

Už pamaldumo ir šventumo troškimas yra pati tiesa, tačiau jei ne tik likti savo gerą už nieką. Daugelis jų yra supažindinami su nelaime, nes tik viltis ir tikėtis, kad jie taps krikščionimis. Ne siekti iki atiduoti savo valią Dievui. Dar nebuvo nusprendė tapti krikščionimis.

Tinkamas naudojimas žaisti gali visiškai pakeisti jūsų gyvenimą. Ranka Jei Kristus savo valią, su pora galia, kuri yra virš visų galių. Jūs gausite stiprybės iš aukščiau, jūs turite būti kietos, todėl nuolat paklusti Dievo galėsite gyventi naują gyvenimą, nes gyvenime tikėjimas.

Ištrauka iš knygos Kelionė į Kristų - EGWhite


Susiję straipsniai iš kategorijos - Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

Kas yra Jėzus Kristus?

77_jezis_kristus.jpg Centras visa Biblija yra gyvenimo ir mirties didžiausią žmonių pasaulio istorijoje, Jėzaus Kristaus. Nuo gimimo naujos eros skaičiuojamas net jeigu jis gimė tvarte, ir turėjo įtakos pasaulio istorijoje, nors jis buvo ...
Pridėta: 30.08.2010
Parodymų skaičius: 148141x

Kodėl yra blogis?

59_snake.jpg Aš tikiu, kad jūs visi sutinkame, kad mūsų šalis yra blogis. Yra labai stipri ir aktyvi.Kur jie atsirado? Kodėl?Biblija kalba apie maištą prieš Dievą danguje. Torchbearer galingą angelą - Liuciferis norėjau ...
Pridėta: 02.08.2010
Parodymų skaičius: 135357x

Pirmieji žingsniai į religines vyras

467_prvni_kroky_vericiho_cloveka.jpg Nebijokite pripažinti savo tikėjimą į Kristų.Rom 10, 9-11 - Jei išpažinsi savo burna išpažinsi Viešpatį Jėzų ir širdimi tikėsi, kad Dievas Jį prikėlė iš numirusių, būsi išgelbėtas. Tikėjimas širdimi veda į ...
Pridėta: 20.08.2010
Parodymų skaičius: 110407x

Jėzus Kristus yra Dievas arba sukurta yra? - 2 dalis

375_jezis_kristus_2.jpg Iš ankstesnio darbo rašėme ženklai, kurie gali pasirodyti dieviškumo ir kūrybinių galių Jėzus Kristus. Šios eilutės rodo, kad Jėzus buvo prieš pasaulio sutvėrimą, ir kad per Jį visa yra padaryta. Jie ...
Pridėta: 10.03.2011
Parodymų skaičius: 134139x

Biblijos vertimai pokyčiai

512_zmeny_v_prekladech_bible.jpg Neseniai vis daugiau Biblijos vertimų į čekų kalbą. Be ekumeninis vertimas yra ne tik užbaigti vertimą ir studijų, Čekijos Bible21, bet ir Jeruzalės Biblija, Biblijos ir Jehovos liudytojai. Amerikiečiai taip pat ...
Atnaujinta: 16.11.2011
Pridėta: 16.11.2011
Parodymų skaičius: 208898x

Lt.AmazingHope.net - 5. Pašventinimo - Kelias į Kristaus