Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

4. Išpažintis - Kelias į Kristaus

Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

167_cesta_ke_kristu.jpg

4. Išpažintis - Kelias į Kristaus

Pridėta: 07.10.2010
Parodymų skaičius: 110868x
Temos: Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?
PrintTisk

Išpažintis

"Tas, kuris apima jo nuodėmių nebus klestėti, o kas išpažįsta ir atsižada jų bus ne gailestingumo" (Patarlių 28,13).

Kokiomis sąlygomis jie gali gauti atleidimą iš Dievo, yra laisvas, teisingas ir pagrįstas. Viešpats reikalauja iš mūsų nuodėmių atleidimą niekaip kančias. Mes neturime daug laiko ir varginančių kelionę ar atlikti skausmingos atgailos, mes užtikriname jus, kad Dievo malonės arba išpirkti savo nuodėmių.

Bet tas, kuris išpažįsta savo nuodėmes, ir palieka jį, yra malonė.

Apaštalas rašo: "Todėl išpažinti savo nuodėmes vienas kitam ir melstis už vienas kitą, kad būtumėte išgydyti (Jok 5:16). Išpažinti savo nuodėmes prie Dievo, kuris vienintelis gali atleisti savo trūkumų ir vienas kitą. Kai jūs įžeidė savo draugo arba kaimyno, turite pripažinti savo klaidą ir jo pareiga atleisti nuo širdies. Tada jums prašyti Dievo atleidimo, nes brolis, kurį jūs turite žaizdos yra Dievo nuosavybė, ir jei jis sužeistas, tai nuodėmė prieš savo Kūrėją ir Atpirkėją. Atveju pateikiama viena tiesa tarpininko mūsų šlovingą vyriausiasis kunigas, kuris "vilkėjo visi patyrė pagundai kaip ir mes, dar be nuodėmės" ir kuris "negali užjausti su mūsų trūkumai" (Hebrajams 4:15) ir gali išvalyti kiekvieno fiksuotojo nuo nuodėmės.

Tie, kurie nusižemino savo širdies Dievui ir nepripažino savo kaltės, tačiau atitinka pirmąją sąlygą, priėmimo. Jei mes ne patirties tiesa atgailą, jei mes teisūs širdyje nuolankus, atgailaujančią dvasią išpažinti savo nuodėmes, o ne neapkenčiamas į jo kaltę, tuomet mes tikrai turime maldavo atleidimo iš nuodėmės. Ir neprašė, jei mes iš tiesų, negalime rasti ramybę su Dievu.

Vienintelė priežastis, kodėl mums trūksta, kad padarytas nuodėmes atleidimas yra, kad mes nesame pasiruošę susitaikyti jūsų širdis ir nenorite, kad atitiktų dieviškosios tiesos sąlygų.

Joms buvo suteikta iki detalias instrukcijas. Išpažintis nuodėmės, tiek valstybinėmis ar privačiomis, turi būti sąžiningi, turi būti galima laisvai ir negali būti vykdomas pagal nusidėjėlis. Ne taip pat turi būti padaryta atsainiai ir nerūpestingai, ir gali būti vykdomi tie, kurie vis dar neturi aiškios idėjos baisi pobūdžio nuodėmės.

Tik tikėjimas, pagrįstas mūsų vidinis gylis, suranda savo kelią į amžinąjį gailestingumo Dievą.

Psalmininkas sako: "Viešpats yra arti tų, kurie atgailaujančią širdį, taupymas žmonių, kurie yra atgailaujančią dvasią" (Ps 34,19).

Tikroji religija yra visada specialų simbolį: joje išpažintį nuodėmes. Nuodėmės gali būti toks, kad jis gali tik pareikšti jiems Dievas, yra nuodėmės būti prisipažino tiems, kurie padarė žalos, ir taip pat gali būti viešojo pobūdžio nuodėmes, ir jie turėtų būti viešai prisipažino. Kiekviena religija, ji turėtų būti aiškūs ir konkretūs ir turėtų apimti nuodėmių sąrašą, kurį esame kalti.

Religija be nuoširdžios atgailos ir ne priemonė nėra malonus Dievui. Atsižvelgiant į esminius pokyčius turi įvykti gyvenime, viskas yra brangus Dievui, turi būti pašalinti.

Tai yra tiesa atgaila ir nuodėmių rezultatas. Ką mes darome, yra aiškiai nurodyta:.. "Skalbimas save, būti švarus, pašalinti mane iš savo piktus darbus iš akių, nustoti daryti bloga Sužinokite daryti gera Kreiptis teisę imtis veiksmų prieš smurto, įstatymas, kuris padeda padaryti našlaitis, našlė ujímejte (Iz 1,16.17). "Kai nedorėlis nusigręš nuo savo nuodėmės, jis pakeis, kuris atspindi tai, kas bus reglamentuojamas pagal taisykles sukelti gyvybei ir bus ne pikta, be abejo, gyvena ir miršta" (Ezechielio 33,15 ).

Apaštalas Paulius rašo apie atgailą: "Žiūrėk, kas paskatino jus prie šio kalno pagal Dievo valią: kas jums pabusti nuoširdumas, noras atsiprašyti, ką susirūpinimą, kas bijo, kaip bandymas nubausti kaltininkus Visa tai jūs. parodė, jums tinkamai išsaugoti ką tada "(2 Kor 7,11).

Nuodėmė sugriovė moraline prasme, jis neturi pripažinti gedimus peržengtų jo pobūdis ir nei suvokti blogio įvykdžiusiems didumas ir nepasiduoti, kol įtikinamą galią iš Šventosios Dvasios, paliko savo nuodėmes iš dalies akli. Jo įsitikinimai yra nuoširdus ir tikras. Kiekvienam kaltas pagrindo reikalauja už savo veiksmus atsiprašė ir pareiškė, kad jeigu jis nebuvo tam tikroms aplinkybėms, niekada niekada nebūtų pasiryžusi šį bei tą, kas yra Karan.

Tiesa atgaila reiškiasi žmogus, neša savo kaltę ir prisipažįsta ją be apgaulės ir veidmainiai.

Kaip blogai smuklininkas, kuris panaikino ne savo akis į dangų, sušunka: "O Dieve, pasigailėk manęs nusidėjėlio!" (Lk 18,13).

Visi tie, kurie pripažįsta savo kaltę, mes pateisinamas, Jėzus teisintis už kiekvieną kraujo atgailaujantis.

Pavyzdžiai tiesa atgaila ir nuolankumu, kurie įtraukti į Dievo žodį, parodyti dvasia religija, kuri yra ne už nuodėmes atleisti, ar už išieškojimas troškimą. Paulius nesistengė atsiprašyti. Pasakoja savo nuodėmę tamsiausias spalvas, o ne bando sumenkinti savo kaltę. Jis rašo: "Kai aš jį iš aukštųjų kunigų aš įdėti daug tikinčiųjų įkalinami, o kai jie turėjo būti nužudyti, aš pritarė po to, kai visi sinagogose, daviau sakiniu ir paragino juos niekina kaip beprotis.. aš važiuoju į jų siekti net užsienio miestų "(Apd 26,10.11). Jis nedvejodamas pareikšti, kad "Jėzus Kristus atėjo į pasaulį išgelbėti nusidėjėlių. Aš priklausau jiems pirmąją vietą" (1 Timotiejui 1:15).

Susitaikyti ir skaldytų širdis, pripildyta tikrą apgailestavimą, vertiname Dievo meilės ir pasiaukojimo dėl Kalvarijos. Iš mylintis tėvas sūnus prisipažįsta kaltu, atgailaujantis suburti visas savo nuodėmes prieš Dievą. Tai yra parašyta: "Jeigu išpažįstame savo nuodėmes, Jis ištikimas ir teisingas, kad atleistų mums nuodėmes ir apvalytų mus nuo visų nedorybių" (1 Jn 1:9).

Ištrauka iš knygos Kelionė į Kristų - EGWhite


Susiję straipsniai iš kategorijos - Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

Kas yra Jėzus Kristus?

77_jezis_kristus.jpg Centras visa Biblija yra gyvenimo ir mirties didžiausią žmonių pasaulio istorijoje, Jėzaus Kristaus. Nuo gimimo naujos eros skaičiuojamas net jeigu jis gimė tvarte, ir turėjo įtakos pasaulio istorijoje, nors jis buvo ...
Pridėta: 30.08.2010
Parodymų skaičius: 145352x

Pirmieji žingsniai į religines vyras

467_prvni_kroky_vericiho_cloveka.jpg Nebijokite pripažinti savo tikėjimą į Kristų.Rom 10, 9-11 - Jei išpažinsi savo burna išpažinsi Viešpatį Jėzų ir širdimi tikėsi, kad Dievas Jį prikėlė iš numirusių, būsi išgelbėtas. Tikėjimas širdimi veda į ...
Pridėta: 20.08.2010
Parodymų skaičius: 107834x

Mirtis yra kažkas po mirties?

72_co_je_po_smrti.jpg Kas yra mirtis?Pirmosios suskirstyti žmones į dvi dalis - kūnas ir siela filosofas Platonas. Jis sakė, kad kūnas yra mirtingas ir nemirtinga siela. Įsivedusių krikščionybės idėja, ir pristatė savo, kaip apskritai. ...
Pridėta: 12.08.2010
Parodymų skaičius: 154584x
Rekomenduojama

Jis paaukojo viską, kad išgelbėti mus

445_jesus_christ.jpg Dievas per savo Sūnų Jėzų Kristų, mūsų žemę ir davė mums gyvybę. Viešpaties Jėzaus Kristaus, Kūrėjo begalinio visatos. Jis davė mums gyvybę, kad viską, ką reikia. Jis mus sukūrė, sukūrė kiekvienam ...
Pridėta: 04.07.2011
Parodymų skaičius: 157403x

Pranašystė, kad Jėzus yra Mesijas Prognozuoti

191_jezis.jpg Atskiri knygos Senajame Testamente buvo parašyta metus 1400-425 BC ir rasti jų apie 60-270 didelių ir mažų mesijas pranašystės dėl kūdikio gimimo, gyvenimo ir mirties Jėzaus Kristaus. Štai tik keletas iš ...
Pridėta: 24.10.2010
Parodymų skaičius: 219002x

Lt.AmazingHope.net - 4. Išpažintis - Kelias į Kristaus