Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

3. Atgailos - Kelias į Kristaus

Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

165_cesta_ke_kristu.jpg

3. Atgailos - Kelias į Kristaus

Pridėta: 07.10.2010
Parodymų skaičius: 112468x
Temos: Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?
PrintTisk

Skruchy

Kaip vieną tapti teisieji prieš Dievą? Kaip galima pateisinti nusidėjėlį? Tik Kristus gali atnešti į eilutę su Dievu, su šventumu. Bet kaip mes turime Kristaus?

Tiesa atgaila apima nuoširdus atsisveikino prieš nuodėmę ir susiduria nuo nuodėmės. Nuodėmė ne atsižadėti kol mes nežinome savo nuodėmingumą, realių pokyčių gyvenime įvyksta tik tada, kai širdis nusigręžia nuo nuodėmės.

Daugelis žmonių nesupranta tikrosios jo prigimties atgailą. Jie yra pasipiktinę, nes jie nusidėjo, ir net leidžia išorės ištaisyti dėl baimės, kad jie atneš kančių blogis padarytas. Šis neatgailauja per Dievo žodžio reikšmę. Tokie žmonės yra skundžiasi, o ne jų nuodėmė, nei nuodėmės pati pasekmes.

Jei pasiduosite Dvasios širdies, tačiau, pažadina sąžinės ir nusidėjėliai bus jaučiu kažką į gylį ir šventumą Dievo įstatymą, Dievo Vyriausybės danguje ir žemėje pagrindas. "Šviesa, kuri apšviečia kiekvieną žmogų, ateinantį į pasaulį" (Jn 1:9), lemputė, paslaptis kampų širdies ir atskleidžia paslėptus dalykus tamsoje. Protas ir širdis, suteikiančio įsitikinimus apie nuodėmę. Nusidėjėlis jaučiasi teisingumo Viešpats, ir manė, bijo pasirodyti prieš nuodėmingas ir nešvarus, pagal kurį nagrinėjama širdies. Jis mato Dievo šventumo grožį, nekaltumo džiaugsmo meilės, trokšta būti valomi ir grįžti ryšį su dangaus.

Biblija niekada moko, kad nusidėjėlis turi atgailauti prieš priimdama Kristaus kvietimą: "Ateikite pas mane visi, kurie vargstate ir esate prislėgti krovinį, ir vaikščioti man ramybę" (Mato 11:28). Gydomąja galia, kuri ateina iš Kristaus veda į tikrą atgailą. Petras paaiškino, kad Izraelis, sakydamas: "Tai yra Dievas išaukštino kaip lyderis ir išgelbėtojas ir davė jam jo tinkamą vietą pareikšti Izraelio atgailos ir nuodėmių atleidimą" (Apd 5,31). Mes negalime net atgailauti be Kristaus Dvasios, kuri kelia sąžinės, kaip ir Kristus negali pasiekti atleistos mūsų nuodėmės.

Kristus yra visų tikruosius motyvų šaltinis. Tik jis gali įteigti širdyje priešiškumą nuo nuodėmės. Bet tiesa ir grynumas norą, kiekvienas iš mūsų nuodėmingumą įsitikinimą, yra įrodymas, kad mūsų širdis Šventąją Dvasią. Jo mirtis už nusidėjėlius, Kristus parodė meilę jis negali suprasti, ir žiūrėti ten, kur ta meilė nusidėjėlis, jihne jo širdis, protas ir siela yra pripildyta nuolankumo ir atgailos.

Jūs, kurie yra ne į norą ką nors geriau nei ji gali duoti šiame pasaulyje širdies, manau, kad šis troškimas yra Dievo balsas, kuris kalba su jumis. Prašyk Dievo, kad suteiks jums realią gaila, kad jūs atskleidė Kristaus amžiną meilę, jos puikus grynumas. Gyvenimas Gelbėtojas yra puikus pavyzdys išlaikyti Dievo teisės principai - meilės Dievui ir žmogui. Jo gyvenimas buvo pilnas atlaidumo ir nesavanaudiška meile. Jei pažvelgsime į tai patenka į mus, kai mūsų Gelbėtojo šviesa, tada mes žinome jų širdžių nedorybių.

Tačiau, kai dawns šviesa ateina iš Kristaus į mūsų širdis, mes žinome jų motyvus egoizmas, priešiškumas Dievui, suteršta bet mūsų gyvenimo aktas. Tada mes suvokiame, kad mūsų teisingumo tikrai nešvarius drabužius, ir kad tik Kristaus kraujas gali apvalyti mus nuo nuodėmės ir išniekinimas, širdies atkurti savo įvaizdį. Sinner įrodo savo veiksmus neištikimybė, kuri panaikino Dievo įstatymui ir nusidėjėlis dvasia palietė ir susitaikyti su skverbiasi įtaką Dievo Dvasios. Sinner bjaurisi save, ieško gryno, švarus pobūdžio Kristaus.

Silogizmas nėra nešališkas asmuo, todėl netobuli. Bet Dievas mano viskas, nes jis iš tikrųjų. Girtas yra panieka ir sako jam, kad už savo nuodėmę neturi patekti į dangų, pasididžiavimas, savanaudiškumas ir godumas, tačiau dažnai lieka be papeikimą. Būtent nuodėmes, kad įžeisti Dievą, ypač kadangi jos yra nesuderinamos su gailestingumu, kuris yra būdingas Dievo prigimtį su nesavanaudiška meilė, kuri egzistuoja visatoje, nepateko. Kas kaltas dėl sunkių nuodėmių gali jausti gėdą ir skurdą, ir gali jausti, kad Kristaus malonė poreikį.

Bet skurdas neturi jaustis didžiuotis, todėl uždaro prieš Kristų širdyje ir amžinoji palaima, kad atėjo duoti. Ar žinote, jei jūsų nuodėmingumą, nereikia gaišti laiko ištaisyti savo galia atskirai. Kiek žmonių galvoja, kad jie yra pakankamai geri, kad būtų galima ateiti pas Kristų! Ar manote, kad iš jų pelno tik savo jėgomis? "Ar juodaodis galėtų pakeisti savo odos arba leopardas savo kailio dėmes? Kaip jūs galite padaryti gerai, jei esate įpratę daryti pikta?" (Jer 13,23). Padėkite mums būti tik su Dievu. Mes negalime laukti stipresnis tikėjimas, geresnę galimybę ar kažkas, kas yra geriau. Sami bus atlikti nieko. Mes ateiname pas Kristų, pavyzdžiui, mes esame.

Vilkinimas yra klaida padaryta tūkstančiai žmonių amžinojo palaima sąskaita. Aš nenoriu kalbėti apie tai, kaip trumpas ir neaiškus gyvenimas. Ar tai yra baisus pavojus, kurioje sumenkinamos pakankamai, nors ilgai laukti mokėti išklausyti Šventosios Dvasios balso ir pirmenybė gyventi nuodėmės. Toks pavojus, kad vilkinimas tikrai yra. Nuodėmė, praneškite mums menkiausios atrodo, galima tik įsipareigoti rizikos, kad mes amžinai nuostolių. Ką mes ne dominuoti, įveiksime ir pareikšti apie mūsų žlugimas.

Kiekvienas nusikaltimas, kas apleista ar atmesti Kristaus gailestingumo patenka į tave. Sins of grūdintas širdies, susilpninti bus atimti priežastis ir leidžia jums mažiau labiau nori ir daugiau galėtų sekti mažiau švelnus skambinti iš Šventosios Dvasios. Deal sąžiningai su savo širdies. Būk kaip realus ir nuolatinė, kaip būtų akcijų savo gyvenimą čia, žemėje, kaip tarp Dievo grynumo ir jūs turite būti amžinai sprendimą kovoje. Tik viltis, jei nieko daugiau prie jos atneša jums į pražūtį. Ieškokite Dievo žodį su malda. Šis žodis rodo jums Dievo įstatymui ir Kristaus puikus principai šventumo gyvenimą, be kurio "niekas neregės Viešpaties" (Hbr 12,14). Ji įtikina dėl nuodėmės, rodys kelią į išganymą. Paskui juos kaip Dievo balsas prabyla į savo sielą.

Ar žinote, jei nuodėmės rimtumas, jums suprasti, jei mes iš tikrųjų yra, jie nenusiminkite. Kristus atėjo į pasaulį būtent siekiant išgelbėti nusidėjėliai. Mums reikia ne suderinti save su Dievu, bet Dievas Kristuje suderinti su savimi pasaulį "(2 Kor 5:19). Kai šėtonas kužda, kad jūs puikiai nusidėjėliai, pažvelgti į savo Atpirkėją ir kalbėti apie savo nuopelnus. Mes visi esame puikus nusidėjėliai, bet mirė Kristus, kad mums būtų atleista. nuopelnus Kristaus aukos pakanka, kad mums susitaikyti su Tėvu. Kaip didelė meilė.

Ištrauka iš knygos Kelionė į Kristų - pvz., balta


Susiję straipsniai iš kategorijos - Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

2. Kaip pasiekti gyvenime?

84_cesta_ke_kristu.jpg Žmogus yra būtybių padaryti puikią kokybę ir dovanos. Jis buvo protingas ir gerovę ir gyvena pagal Dievo. Jo mintys buvo švarios, šventosios. Norėdami nepaklusnumo ir nuodėmės įstatymo, susilpnėjęs vyras ir nugalėjo ...
Pridėta: 07.09.2010
Parodymų skaičius: 89735x

Seminaras - kūrimas pobūdis

479_seminar.jpg Mes gyvename kaip Kristus? Jis turėtų paklausti kiekvienas krikščionis, nes Jėzus pakvietė mus gyventi kaip jis.Šio seminaro tikslas - suteikti simbolių kūrimo principai krikščionių Šventąjį Raštą ir pranašų knygų citatos iš ...
Pridėta: 20.09.2011
Parodymų skaičius: 100827x

Šabo kaip kūrybos paminklas, atsižvelgiant į santykį su Dievu

417_sobota_pamatnik_stvoreni.jpg Pažvelkime pradžios Biblijoje, Pradžios knygoje. Čia yra parašyta apie mūsų pasaulio sukūrimą. Mes sužinome, kad Dievas sukūrė šį šešias dienas iš eilės pasaulio ir ilsėjosi septintą dieną. Jis baigė visą savo ...
Pridėta: 28.04.2011
Parodymų skaičius: 149365x

Jėzus buvo prikeltas iš numirusių - šešios priežastys, patvirtinti šį

287_nas_veleknez_jezis_kristus.jpg Jėzus iš Nazareto buvo nukryžiuotas, palaidotas ir po trijų dienų prisikėlė iš mirusiųjų. Jokia kita religija neteigia, kad jo įkūrėjas buvo prikeltas. Be, kad krikščionybė yra unikalus. Bet kokia krikščionybė galiojimo ...
Pridėta: 08.12.2010
Parodymų skaičius: 273345x

Kodėl yra blogis?

59_snake.jpg Aš tikiu, kad jūs visi sutinkame, kad mūsų šalis yra blogis. Yra labai stipri ir aktyvi.Kur jie atsirado? Kodėl?Biblija kalba apie maištą prieš Dievą danguje. Torchbearer galingą angelą - Liuciferis norėjau ...
Pridėta: 02.08.2010
Parodymų skaičius: 132463x

Lt.AmazingHope.net - 3. Atgailos - Kelias į Kristaus