Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

2. Kaip pasiekti gyvenime?

Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

84_cesta_ke_kristu.jpg

2. Kaip pasiekti gyvenime?

Pridėta: 07.09.2010
Parodymų skaičius: 89742x
Temos: Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?
PrintTisk

Žmogus yra būtybių padaryti puikią kokybę ir dovanos. Jis buvo protingas ir gerovę ir gyvena pagal Dievo. Jo mintys buvo švarios, šventosios. Norėdami nepaklusnumo ir nuodėmės įstatymo, susilpnėjęs vyras ir nugalėjo jį savanaudiškumas ir meilė sau. Jis tapo vergais Šėtonas ir neturi Dievo buvimo džiaugsmą, nes jis negalėjo ištverti Jo šventyklos. Nesavanaudiška ir nesavanaudiškas meilės karaliauja danguje nebėra žmogaus širdies ir šis žmogus nebūtų daroma išimtis iš Dievo bendrovė.

Nuosavas galia nuodėmė negali pabėgti, nes mūsų mąstymas yra blogai, o mes savo negalite pakeisti. Visos žmogaus pastangos už gerą elgesį negali pakeisti širdis. Tai gali tik Jėzus Kristus, kuris suteikia naują gyvenimą į širdį ir tuomet bus tik vienas gali nusigręžti nuo nuodėmės Atgal į šventumą.

Jan 3,3,5 - Jėzus atsakė: "Iš tiesų, iš tiesų sakau jums: jeigu kas nors yra gimęs iš naujo, negalės regėti Dievo karalystės." Iš tiesų, iš tiesų sakau jums: Kas yra gimęs iš vandens ir Dvasios, negalės įeiti į Dievo karalystę.

Vienas turi turėti naują širdį, naują norą, nauji nutarimai, ir neužtenka vien tik gerų savybių, tačiau turi gimti iš Šventosios Dvasios. Nepakanka pamatyti Dievo meilę ir gailestingumą. Nepakanka, mes galime žinoti, Jo išminties ir teisingumo teisės, tačiau turime pripažinti, Jėzaus Kristaus ir tikėjimo aukos pavertė jų širdis.

Jan 1,3,4 - Viskas per jį ir be jo buvo kas nors, kad yra. Jame buvo gyvybė, ir kad gyvybė buvo žmonių šviesa.

1 Kor 2,14 - nonspiritual vyras bet nepriima ką Dvasios, nes jie yra kvailystė jam, ir jis negali suprasti, nes jie gali būti suprantamas tik dvasiškai.

Teisės 4,12 - kaip niekas kitas nėra išganymo - pasaulio žmonių yra pateikta kitokiu pavadinimu, į kurį mes turime būti išgelbėti!

Tik todėl, kad žmogus nutolo nuo Dievo, yra skirstomi į nuodėmę. Tai buvo taip pat šalies atskirai nuo dangaus. Šis pertrūkių, ir tai mums svarbu susieti Jėzaus Kristaus atkurta jo auka. Tik nuopelnais ir meilė yra kelias į Dievą - mūsų Tėvas. Kristus atkūrė ryšį ir nukrito nuodėmingą žmonijos Dangiškojo Tėvo. Vain žmonės bando pažanga ir tobulinimas, dokud visi suprantame, kad ji iš pradžių turi turėti visas viltis ir siekius pagal Jėzaus Kristaus, ir kad viskas gerai yra tik iš Dievo. Puiki gamta ir savybes yra tik iš Dievo, ir kaip ji yra tik Jėzuje Kristuje.

Jn 14:6 - Aš esu kelias, tiesa ir gyvenimas, kad Jėzus atsakė. "Niekas nenueina pas Tėvą kitaip, kaip tik per mane."

Tikėkite ir pagalvoti apie didelės aukos už mus. Mes buvo žadėta nuostabi atlygį, kuris turėtų paskatinti mus skirti mūsų širdis ir visų Kūrėją ir Atpirkėją pajėgas. Tai laimingas visuomenės su Dievu, Jo Sūnų, angelų ir jų meilė. Be to, mūsų dvasinės galios ir amžinojo gyvenimo atnaujinimo. Kita vertus, matome, neišvengiamai atpildas už nuodėmę ir blogį per pastaruosius teismą ir sunaikinimo, kurie yra aprašytas Biblijoje.

Į visa tai malonu matyti gėrio ir Dievo meilės. Ji gali prašyti, kad galėtume ką nors daugiau?

Ištrauka iš knygos Pakeliui į Kristaus - pvz., balta


Susiję straipsniai iš kategorijos - Išeities taškas, ką aš galiu padaryti?

Pranašystė, kad Jėzus yra Mesijas Prognozuoti

191_jezis.jpg Atskiri knygos Senajame Testamente buvo parašyta metus 1400-425 BC ir rasti jų apie 60-270 didelių ir mažų mesijas pranašystės dėl kūdikio gimimo, gyvenimo ir mirties Jėzaus Kristaus. Štai tik keletas iš ...
Pridėta: 24.10.2010
Parodymų skaičius: 219002x

8. Augimas Kristuje, pobūdžio kaita - Kelionė su Kristumi

304_cesta_ke_kristu.jpg Augimo Kristaus - pakeisti mūsų gamtaGalvokime Kristaus meilės, grožio ir tobulumo savo pobūdį. Pagalvokite apie Kristaus pasiaukojimo, nuolankumo Kristaus, Kristus grynumo ir šventumą, Kristus savo neapsakomas meilė - tai dalykai, kontempliacija. ...
Pridėta: 07.01.2011
Parodymų skaičius: 117593x

Jėzus Kristus yra Dievas arba sukurta yra? - 2 dalis

375_jezis_kristus_2.jpg Iš ankstesnio darbo rašėme ženklai, kurie gali pasirodyti dieviškumo ir kūrybinių galių Jėzus Kristus. Šios eilutės rodo, kad Jėzus buvo prieš pasaulio sutvėrimą, ir kad per Jį visa yra padaryta. Jie ...
Pridėta: 10.03.2011
Parodymų skaičius: 131450x

Malda kaip pokalbis su Dievu

418_modlitba_rozhovor_s_bohem.jpg Lk 11,1 - "Viešpatie, išmokyk mus melstis, kaip kad Jonas išmokė savo mokinius".Lk 18,1 - Jis pasakė jiems palyginimą, kaip vis dar reikia melstis, o ne mesti:Kas yra malda?Norėdami, kad dvasinio ...
Pridėta: 03.05.2011
Parodymų skaičius: 239881x

Mirtis yra kažkas po mirties?

72_co_je_po_smrti.jpg Kas yra mirtis?Pirmosios suskirstyti žmones į dvi dalis - kūnas ir siela filosofas Platonas. Jis sakė, kad kūnas yra mirtingas ir nemirtinga siela. Įsivedusių krikščionybės idėja, ir pristatė savo, kaip apskritai. ...
Pridėta: 12.08.2010
Parodymų skaičius: 154584x
Rekomenduojama

Lt.AmazingHope.net - 2. Kaip pasiekti gyvenime?