Lt.AmazingHope.net (Pagrindiniame puslapyje) Lt.AmazingHope.net

1. Kas yra gyvenimo šaltinis?

Biblijos Faktai

83_cesta_ke_kristu.jpg

1. Kas yra gyvenimo šaltinis?

Pridėta: 07.09.2010
Parodymų skaičius: 100517x
Temos: Biblijos Faktai
PrintTisk

Mūsų dangiškasis Tėvas yra gyvenimo šaltinis, tiesos ir džiaugsmo. Graži šalis, nebuvo dėvėti bet sunaikinimo pėdsakų ir nuodėmės Prakeikimas. Visa graži gamta rodo didelę meilę Dievui. Viskas puikiai tinka žmonių poreikius ir visų gyvų būtybių, meilės Dievas suteikė mums gyventi, ko mums reikia. Dievas sukūrė žmogų šventą ir laimingas. Kai Dievo Įstatymo pažeidimas, būtų pritraukti į sunaikinimo ir mirties pasaulyje.

Dievas nori, kad mūsų kančių, bet todėl, kad mes turime laisvą valią, įpareigoja mus mūsų nuodėmes. Jo meilės mums, kurie sustoja šioje su mumis skausmas ir bando parodyti mums kelią, mums siūlo pagalbos, skambinkite mums savo pagalbą galima atsikratyti nuodėmės. Dievas yra meilė - tai lyg parašytas gražus kraštovaizdis. Kiekvienoje gėlė, miškų, paukščių daina, visi tam parodysiu Dievo globos ir mūsų norą padaryti mus laimingus kvapas.

Tačiau šėtonas pateikti žmonijai akiniai apgaulės ir Kūrėjas kaip griežtas, kietas ir žiaurus teisėjas, kuris laukia, kad būtų nubausti žmonių nuodėmes. Štai kodėl Jėzus atėjo pas mus žmonės žemėje pašalinti akiniai, kurios uždengia Didžiojo Dievo meilę mums. Dievo Sūnus atėjo iš dangaus, todėl, kad Tėvas parodė mums.

John 1,18 - niekas matė Dievą, gimė sūnus, kuris savo tėvo rankas, jis vaizdavo jį.

Mt 11:27 - Viskas man yra mano Tėvo, ir niekas nežino, Sūnus tik Tėvas, ir nors niekas nežino, Tėvas, Sūnus ir tas, kam Sūnus testamentų atskleisti jam.

Sau 14, 8-11 - Viešpats Philip jam pasakė: "tik tada, kai jums parodyti mums Tėvą." Filipe ", sakė Jėzus," kol su jumis ir aš žinau, tu girdi mane? Kas yra matęs mane, yra matęs Tėvą. Kaip tu gali sakyti, Parodyk mums Tėvą '? Ar tu netiki, kad aš esu Tėve ir Tėvas manyje? Žodžiai, pasakyti, nesakyk sau. Tai Tėvo, kuris gyvena manyje, jis turi tokius dalykus. Tikėkite manimi, aš esu Tėve ir Tėvas manyje, tik todėl, kad darbų pasitikėk manimi.

Jėzus Kristus vaikščiojo ir uzdrowił ligonių, labai gaila, kad padėtų visiems, kuriems jų reikia. Meilę, gailestingumą, užuojautą ir gilias Užuojauta buvo jo visų veiksmų. Jis visada buvo mandagus, išvengti žiaurių žodžius įdėmiai ir veikė žmogaus emocijas. Pasmerkė žmogaus silpnumą, bet labai priekaištavo veidmainystė, neteisingas ir neteisybė. Bet jis visada buvo, su ašaromis akimis ir emocijas savo balso. Jo gyvenimas buvo pasiaukojimas ir meilė. Nors jis ir toliau orumą ir didybę Dievo, buvo kiekvienas žmogus Jam nepakankamų ir brangių.

Kristaus asmenybė ir charakterio yra lygiai taip pat kaip ir ji mums parodė savo gyvenimą. Dievo prigimtį Tėvas yra visiškai sutinka su Jėzaus Kristaus pobūdį. Taip pat teka iš Tėvo širdis Dievo gailestingumui, kuris atskleidžia Kristaus.

Gailestingas ir maloningas Jėzus Gelbėtojas - Dievo apreikšta įstaiga.

1 Timotiejui 3,16 - Secrets of pamaldumo neabejotinai puikus: Jis buvo parodytas, kūnas, pagrįstas Dvasios, parodė, angelai, Apreiškimo pagonims, tikėjimu Priimamos pasaulyje ir pasiimti šlovės.

Kristus gyveno, kentėjo ir mirė taip, kad jis gali išgelbėti mus. Dievas padarė, kad jo mylimasis Sūnus atėjo iš pasaulinės šlovės korupcijos pasaulio nuodėmės, kairėje garbę ir šlovę, ir patyrę įžeidimą, pažeminimą, neapykantą ir mirtį. Jis, kuris yra tapatus su Dievu, siela manė, kad baisu atskyrimas, kad nuodėmė sukėlė tarp Dievo ir žmonių. Tai didelės aukos buvo nuostabus pasireiškimo Tėvo meilės mums, Kristaus tapo tarpininku, per kurį Dievas išliejo savo didžiosios meilės nuodėmingą pasaulį. Tik jo aukos tik Dievas gali išvalyti nuo nuodėmės visiems, kurie tiki Juo.

Turėtume prisiminti didelę kainą už mūsų atpirkimas, išpirkimas ir nauja pozicija, kuri yra mums siūloma. Sin esame vergais Šėtonas, bet Jėzaus Kristaus aukos, mes galime vėl tapti Dievo vaikais - vaikai "Dangaus karaliumi. Tokia meilė gali nepajustų nieko!

Ištrauka iš knygos Pakeliui į Kristaus - pvz., balta


Susiję straipsniai iš kategorijos - Biblijos Faktai

Kuo mes tikime pirmoji dalis - doktrinos punktų 1-15

413_cemu_verime_1_15.jpg 1 Rašto - Biblija, Senasis ir Naujasis Testamentas, yra parašyta Dievo Žodis. Atsižvelgiant į tai, pagal dievišką įkvėpimą per šventą Dievo žmonės kalbėjo ir rašė per Šventąją Dvasią. Šiuo Word "," ...
Pridėta: 11.04.2011
Parodymų skaičius: 106843x

Pranašystė, kad Jėzus yra Mesijas Prognozuoti

191_jezis.jpg Atskiri knygos Senajame Testamente buvo parašyta metus 1400-425 BC ir rasti jų apie 60-270 didelių ir mažų mesijas pranašystės dėl kūdikio gimimo, gyvenimo ir mirties Jėzaus Kristaus. Štai tik keletas iš ...
Pridėta: 24.10.2010
Parodymų skaičius: 218816x

Žaidimai - JĖZAUS

199_film_jezis.jpg Jėzus Jono Heyman žiūrima ir taip pat labiausiai išverstas filmas kino istorijoje.Šis filmas yra istoriškai glaudžiai Jėzaus Kristaus gyvenimu.Kas yra Jėzus? Šiuo prejudiciniu klausimu prašoma atsakyti į pripažintas gamintojų Jonas Heyman. ...
Pridėta: 03.11.2010
Parodymų skaičius: 211725x

Religija - skirtingomis kryptimis atsiradimas.

509_babylon.jpg Ar jūs kada nors susimąstėte, kas tai yra ir kur religija turi savo kilmės? Kuris yra seniausias? Kodėl yra tiek daug formų religijos? Ir kuria kryptimi yra teisingas? Kodėl žmonės tiki ...
Pridėta: 02.11.2011
Parodymų skaičius: 216573x

Priežastys, dėl Antrojo Kristaus atėjimo į pasaulį

247_duvody_prichodu_jezise_krista.jpg Jėzus Kristus miršta dėl mūsų nuodėmių, pergalė prieš blogį - Šėtonas ir jį nugalėjo. Jis parodė visą visatą, kad Dievas yra meilė, ir dar esame nusidėję prieš Dievo įstatymą, taip mus ...
Pridėta: 08.11.2010
Parodymų skaičius: 132169x

Lt.AmazingHope.net - 1. Kas yra gyvenimo šaltinis?